BOUWMARKTEN Winkel medewerk(st)er M/V Stakker© amwierlaan SO 00» 9S tammer Sehosisn m vertamr nóg compter Chocolade cake Chipolata cake Surinaamse puntjes Zwitserse roomvlaai 30 uur p/week Leeftijd v/a 18 jr. Liefst bouwmarkt ervaring voor meer informatie kun je contact opnemen met: V.S. van Staaijeren Tel. 0182-612235 Formido Waddinxveen Noordkade 28-30 2741 EV Waddinxveen waddinxveen@formido.nl 11 Rijkelijk gevuld met bitter koekjes en vruchtjes S stuks -www.bakkerammerlaan.nl pagina 18 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 7 maart 2007 Formido 2 ra*< 2? 1 (alleen vrijdag en zaterdag) 3 Aanbiedingen gelden van donderdag 8 maart t/m woensdag 14 maart 2007 Waddinxveen: Koningin Wilhelminaplein 12 (0182) 61 64 43 Zuidplaslaan 188 (0182) 61 18 89 Jaap Bremmer: "We zijn klaar voor de toekomst." Door Karin Jongkind (TekstUeel) Waddinxveen - Bremmer Schoenen (Kerkweg Oost) is na een grote verbouwing weer open. De kinderafde ling is een stuk groter gewor den, de herenafdeling is op nieuw ingericht én er is een speciale afdeling voor wan delschoenen gemaakt. Vanaf donderdagochtend gingen de deuren - na een sluiting van drie dagen - open voor het winkelend publiek. Daaraan vooraf ging op woensdag avond een heropeningsre ceptie voor familie, vrienden, medewerkers, leveranciers en collega-ondernemers. Die avond werd druk bezocht. Jaap Bremmer: "ledereen was erg enthousiast over de aanpassingen die we heb ben gedaan. In de afgelopen jaren werd de zaak al re gelmatig vergroot, maar de aanloop is zo groot, dat we opnieuw met ruimtegebrek te kampen kregen. Met deze aanpassingen is Brem mer Schoenen klaar voor de toekomst. We stonden al bekend als speciaalzaak, vooral voor kinderschoe nen, maar kunnen onze klanten nu nóg beter van dienst zijn." Speciaalzaak Bremmer Schoenen is een echte schoenenspeciaalzaak. De winkel heeft een grote expertise op het gebied van kinderschoenen. Uit de hele regio komen ouders met hun kinderen om bij Bremmer schoenen te kopen. Bremmer Schoenen ver koopt zowel voor kinderen als voor dames en heren de 'betere' schoe nen. Die worden geselecteerd op de pasvorm en het comfort. Brem mer Schoenen verkoopt schoenen in lengte- en breedtematen en heeft een uitgebreid assortiment. Beken de topmerken als Tommy Hilfiger, Gaastra, Geox, Lowa, Meindl, Van Bommel, Van Lier, Timberland zijn hier slechts enkele voorbeel den van. Aanpassingen aan schoenen voor mensen met doorgezakte voeten of een knikvoet worden in de eigen werkplaats gedaan. Deze werkplaats werd bij de laat ste verbouwing grotendeels vernieuwd en is uitgerust De kinderafdeling is een stuk groter geworden. met alle benodigde apparatuur om correcties in schoenen mogelijk te maken. In de werkplaats kunnen op afspraak ook polologische zooltjes worden gemaakt. Lange historie Bremmer Schoenen heeft al een lange historie. De familie Bremmer is van oudsher een Waddinxveense schoenmakersfamilie. Jaap Bremmer is de vijfde generatie schoenmaker. De winkel is sinds 1963 gevestigd aan de Kerkweg Oost. Aanvanke lijk was het een Schoenreparatie en Lederwarenbedrijf. In 1966 kwam daar de verkoop van schoenen bij. Door het succes van de schoenenver koop verdwenen de lederwaren even uit beeld, maar de verkoop hiervan werd begin jaren negentig weer op gepakt. Vanaf 1995 is de Lederwa ren winkel gevestigd in de Passage. Jaap Bremmer is al sinds 1993 actief betrokken bij de zaak. WKKÊÊtÊÊÊHÊKKffttKÊÊM ook op: www.ovw.nu

Hart van Holland | 2007 | | pagina 18