ANIM^ Oproepkracht Kinderopvang Magazij n medewerkers Telefoniste Oppermannen Stratenmakers De- brug kaat urerlc Lu regio Magazijn Medewerkers m/v Ér daar krijgt u energie van Onderhoudsmedewerker m/v Scholieren Timmerlieden UITZENDBURO Sportcentrum De Koornmolen... Werk jij graag met kinderen? Orderpikken? Zin om wat bij te Verdienen? Goede telefoonstem? ®5S£fcr- Werk jij graag met je handen? Vakmanschap? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 7 maart 2007 pagina 25 de Koornmolen Recreatiepark De Koornmolen beheert een bungalowpark, camping, zwembad en fitnesscentrum in Zevenhuizen. Ter versterking van ons team in de buitendienst zijn wij op zoek naar een gemotiveerde voor 38 uur per week Jouw taken zullen onder andere bestaan uit: Onderhoudswerk Hovenierswerk Houden van toezicht Voor deze functie vragen wij: VMBO/MBO niveau Goede contactuele eigenschappen Zelfstandig kunnen werken - Stressbestendig, flexibel en klantgericht - Het draaien van dag-, avond- en weekenddiensten - Leeftijd tussen 18 en 24 jaar Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Ben je geïnteresseerd in deze baan, stuur dan een brief met CV naar: Recreatiepark De Koornmolen T.a.v. dhr. R.P.M. v.d. Bosch Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen 0180-631654 Kijk voor het uitgebreide lesprogramma op www.koornmolen.nl Sportcentrum De Koornmolen, daar krijgt u energie van! Bel voor meer informatie 0180-631860 of surf naar www.koornmolen.nl Zwemmen Steps - Pilates - Spinning - Fitness - Power Yoga Kinderoppas Intertoys is met 300 winkels de grootste speelgoedketen van de Benelux. Wij hebben vestigingen in Nederland, Duitsland en België. Intertoys voert meer dan 6000 verschillende speelgoedartikelen. In Waddinxveen staat ons Europees Distributiecentrum met een totale oppervlakte van 50.000 m2 en ca. 22.000 palletplaatsen. Intertoys zoekt voor haar Distributiecentrum in Waddinxveen: Fulltime, parttime en oproepkracht Voor de afdeling aankomst goederen zoeken we magazijnmedewerkers die zorg dragen voor het lossen van vrachtauto's en zeecontainers. Daarnaast behoren tot de werkzaamheden het controleren en tellen van goederen. Het werk is fysiek zwaar. Ook zoeken wij orderpickers die zorg dragen voor het verzamelen van bestellingen voor de vestigingen aan de hand van bestellijsten. Als oproepkracht werk je bij voorkeur tijdens acties, vakanties en bij grote drukte. Als je ons een paar uur uit de brand kunt helpen, ben je van harte welkom. Functie eisen VMBO-niveau, beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, handen uit de mouwen mentaliteit, nauwkeurigheid en flexibiliteit. Kortom, je bent een echte aanpakker. Wat bieden wij Intertoys kenmerkt zich door een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Verder krijg je korting op aankopen bij Intertoys. Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met uitgebreide c.v.! Intertoys, afdeling Personeelszaken. Antwoordnummer 10060 2740 VB Waddinxveen. Telefoon: 0180-333 573 Fax:0180-333 577 E-mail: rianne.dewit@intertoys.nl Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Rianne de Wit afdeling Personeelszaken Telefoon: 0180-333 578 www.intertoys.nl Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij de opleiding SPW gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige, veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan met name uit orderpikken, verzendklaar maken van de orders, het samenstellen van de pakketten en in uitpak werkzaamheden. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig kunnen werken, veel initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een vereiste. Tijden: 08.30 -17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of 2 dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 17 jaar. Tijden: 07.00-16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan o.a. uit het aannemen van de telefoon en lichte administratieve werkzaamheden. De voorkeur van de opdrachtgever gaat uit naar een schoolverlater die op zoek is naar een leuke baan. Ben jij net van school af, wil je graag aan de slag en denk je dat dit de functie is die bij je past? Bel ons voor het maken van een afspraak. Tijden: 08.00 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede oppermannen en stratenmakers. De werkzaamheden bestaan uit opperen (het aan en afvoeren van diverse materialen) en het vleien van stenen. Tevens een stukje voor- en nabewerking en diverse grondwerkzaamheden. Geïnteresseerd? Schrijf je dan in bij ons. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: tijdelijk project van vier maanden Kun jij technische tekeningen lezen, ben je een echte vakman en timmer je graag? Dan zijn wij op zoek naar jou!!! De werkzaamheden bestaan o.a. uit het betimmeren van dakkapellen en tuinhuizen. Tijden: 07.00 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25