Zevenhuizen- Gemeente Schop de grond in voor de herinrichting Eendragtspolder Aandacht voor textiel Raad en commissies Agenda van de raad 13 maart a.s. DOE MEE AAN DE TALENTENJACHT WELSTAND Afvalscheiden, goed bezig Ruimtelijke Ordening Heeft u een originele afvaltip? Jeugdgroep Zevenhuizen-Moerkapelle op zoek naar idolen! www.afvalscheiden.info schöeneh Aanvragen bouwvergunning Bouwvergunningen Vrijstelling bestemmingsplan Onherroepelijk bestemmingsplan "Scholenlocatie" pagina 4 Hart van Holland 7 maart 2007 WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPELI F. NT Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl Maandag 5 maart was het zover. Pro vinciebestuurder L.E. van der Sar (CDA) gaf het startsein voor de her inrichting van de Eendragtspolder. De officiële aftrap vond plaats bij Zorgboerderij Orion te Zevenhuizen. De Eendragtspolder wordt in de ko mende jaren omgevormd van land bouwgebied naar waterberging- en recreatiegebied met een Olympische roeibaan en een plasdrasgebied waar in gestruind kan worden. Een combi natie van drie functies die uniek is in Nederland. Vergaderoverzicht Raad 13 maart 2007 De openbare vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. De aanvang is om 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Biblio theek te Zevenhuizen is een plek inge richt met gemeentelijke informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website. Bent u Op de agenda van de raad onder andere de volgende agendapunten: - Voorstel tot het wijzigen van de Veror dening Programmaraad Lansingerland, Capelle aan den IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle (2e wijziging). - Voorstel tot het overhevelen van het bud get invoeren Wet Maatschappelijke Onder steuning naar de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel. - Voorstel tot het vaststellen van de Verorde ning Wmo Adviesraad. - Voorstel tot het vaststellen van de Plan ning en Controlcyclus 2007. - Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet aan de Rekenkamercommissie voor het uitvoeren van het doelmatigheids onderzoek naar de serviceverlening aan de Ben jij tussen de 10 en 21 jaar en Stuur een mailtje naar kan je fantastisch zingen, dansen, talentenjacht-zh-mkp@live.nl met: acteren of ben je een geweldige ca- (artiesten-)naam baretier Weet jij zeker dat jouw band het gaat maken Adres Leeftijd(-en) Schrijf je dan nu in voor de talenten jacht van Zevenhuizen-Moerkapelle Wat je gaat doen Openbare welstandsvergadering Dinsdagmiddag 27 maart 2007 om 15.30 uur in het gemeentehuis te Ze venhuizen. Openbare vergadering regionale wel standscommissie Gouwestreek en Krimpenerwaard Dinsdagmiddag 20 maart 2007 in het gemeentehuis te Lekkerkerk tussen 15.00 - 17.00 uur. slechthorend? Onze raadszaal is voor zien van ringleiding en voldoet aan de internationaal geldende normen op dit gebied. Spreekrecht burgers Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de burgers. - Motie armoedebestrijding. - Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het fusiepro ces. Wilt u de volledige agenda inzien Raadpleeg dan de informatie in het artikel Raad en Commissies vergader overzicht. Wist u dat veel liefdadigheidsinstellin gen textiel inzamelen in Zevenhuizen- Moerkapelle? Met het apart houden van oud textiel en schoeisel helpt u dus goede doelen. Bovendien is het goed voor het milieu. Daarom vragen we uw aandacht voor het apart inleveren van textiel. Charitatieve instellingen verkopen het ingezamelde textiel in eigen winkels, brengen het weg naar arme landen of verkopen het aan sorteerbedrijven. Het oude textiel wordt dus hergebruikt én het levert geld op voor het goede doel. En hoe meer textiel er apart wordt in gezameld, hoe kleiner de restafvalberg wordt en hoe minder afval er dus ver brand hoeft te worden. Wel bij het textiel - kleding - schoenen, laarzen gympen en sandalen (per paar gebonden) - gordijnen en vitrage - dekbedhoezen, lakens en dekens - handdoeken, washandjes en theedoeken - dassen, riemen, hoeden en petten Niet bij het textiel - vloerbedekking en tapijt - matrassen, dekbedden en kussens - zwaar vervuild textiel - natte kleding of natte schoenen Let op: al het textiel dat u aanbiedt, dient schoon te zijn en in een gesloten zak te zitten. Aanvullende inzamelre- gels van de inzamelende liefdadigheids instellingen - bijvoorbeeld of u ook ka pot en versleten textiel kunt aanbieden - kunt u vinden op de zak of de contai ner van de betreffende instellingen. Hoe houdt u uw afval apart? Stuur uw afvaltip naar Cyclus. - per e-mail: afvaltip@cyclusnv.nl - per post: o.v.v. afvaltip, antwoordnummer 10075, 2800 VB Gouda. De leukste tips worden opgenomen in een boekje over afvalscheiden, dat Cy clus uitbrengt ter gelegenheid van de campagne 'Afvalscheiden, goed bezig!'. Kijk voor meer informatie, ook over andere afvalsoorten, op www.afvalscheiden.info cff Ander Cyclus rj In de periode van 22/02/2007 t/m 1/03/2007 zijn de vol gende aanvragen om vergunningen binnengekomen: - Jan Hendrikspad 4 te Zevenhuizen, plaatsen twee WKK ruimtes en een trafostation (BR/2007/0024) Het bekendmaken van deze aanvragen is ter informa tie. U kunt pas een bezwaarschrift indienen als een vergunning is verleend of als een vrijstellingsproce dure wordt gevolgd. Voor de volgende plannen is vergunning/vrijstelling verleend: verzonden 26/2/2007: - Kratonlaan 9 te Zevenhuizen, oprichten woning met garage (BR/2006/0078); Verzonden 27/2/2007 - Knibbelweg 9c te Zevenhuizen, plaatsen WKK ruim te (BR/2006/0080) - Knibbelweg 9c te Zevenhuizen, vergroten tuinbouw kas (BR/2006/0081) - Oogstpad 7 te Moerkapelle, oprichten WOT, trafo en twee silo's (BR/2007/0005) Bezwaar vergunningen/ontheffingen Tegen (alleen) de afgegeven/verleende vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende ver gunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moer kapelle zijn voornemens met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van het geldende bestemmings plan "Dorpsgebied Moerkapelle" voor het plaatsen van een dakopbouw aan de voorzijde van de woning Beatrixlaan 54 te Moerkapelle. Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vana' 8 maart 2007 gedurende 6 weken tijdens de openings tijden van het gemeentehuis voor een ieder ter inzage bij de afdeling VROM. Tijdens de terinzagelegging kan een ieder naar keuze mondeling of schriftelijk zienswijzen indienen bij burgemeester en wethouders. Mondelinge zienswi: zen kunnen naar voren worden gebracht bij de afde ling VROM, tel. 0180-637732. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moer kapelle maken op grond van artikel 31 van de We. op de Ruimtelijke Ordening bekend dat het bestem mingsplan "Scholenlocatie", vastgesteld bij raadsbe sluit van 12 september 2006 en goedgekeurd dooi Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 19 december 2006, nr. DRM/ARW/06/9916, onherroe pelijk is geworden. Er is gedurende de beroepstermijn geen beroep inge steld tegen het besluit van Gedeputeerde Staten. Het onherroepelijk geworden bestemmingsplan ligt met ingang van 8 maart 2007 ter inzage ter gemeentese cretarie, afdeling VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, elke werkdag tussen 09.00 en 12.00.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 4