RODI AZ-STADION ERG LUXE EN RODI MEDIA INDRUKWEKKEND Uitstapje middenstandvereniging Zevenhuizen naar West-Friesland _Hart^anJHolland: dé krant voor de Zuidpias 25 april 2007pagina 13 Naar de skybox naast de bestuurskamer. Zevenhuizen - Een bus vol leden van de Middenstandsvereniging Zevenhuizen met eventueel een introducé en met burgemees ter Fijen als speciale gast gingen maandagochtend op weg naar West-Friesland voor een uniek uitje. Een bezoek aan het AZ-sta- dion, een bijzonder humoristisch bezoek aan een museum en ver volgens een kijkje in 'de keuken' bij Rodi Media, de offset drukker waar elke week 44.000 stuks van het Flart van Flolland van de pers af komt rollen. Voorzitter Wil van Logchem en secretaris Niels Elgersma hebben gezamenlijk de dag gepland en de middenstandsvereniging is de hele dag ontvangen en rondgeleid door Jan Hofsink, directeur van Rodi Media. Bij aankomst in het AZ stadion viel de groep met de neus in de boter omdat het eerste elf tal afgelopen zondag gewonnen heeft en daardoor kans maakt om zondag bij de wedstrijd uit tegen Excelsior landskampioen te wor den. Het elftal werd daarom ge ïnterviewd en de spanning in het stadion is voelbaar. In de skybox van Rodi Media stond een lunch klaar en daarna werd er een rond leiding gegeven door het stadion. Een van hoogtepunten was hierbij de skybox van Marco Borsato en de bestuurskamer, direct naast de box van Rodi. In de bestuurskamer vinden vanzelfsprekend veel inte ressante ontmoetingen plaats. Er werd tijdens de rondleiding veel verteld over de historie van de club terwijl de kleedkamers, de trainingsruimte en de persruimte, waar onder andere Co Adriaanse en Louis van Gaal de pers te woord hebben gestaan, werden bezocht. Na het AZ stadion was er een bij zondere stop bij een bijzonder museum. Op humoristische wijze werd een kijkje gegeven in vroeger tijden door Aris Bouwens. Nostal gische verhalen die veel uitroepen van herkenning. Het museumwin keltje in Noord Scharwoude biedt met veel anekdotes en gebruiks voorwerpen een unieke blik op lang vervlogen tijden in een West Fries dialect. Na dit intermezzo ging het gezel schap naar de indrukwekkende hallen van Rodi Media voor een boeiende rondleiding. Jan Hofsink en zijn broer Gert hebben de le den van de middenstandsvereni ging een kijkje in de keuken van hun eigen bedrijf gegeven, wat te gelijkertijd een goed beeld heeft gegeven van het drukproces van het Hart van Holland. Met een in drukwekkend grote pers en een benodigde hoeveelheid papier van ongeveer 40 kilometer, bij een krant van 32 pagina's. Bij Rodi Media staat kwaliteit voorop. Als eerste in de wereld maakten zij in Broek op Langedijk gebruik van de allernieuwste druktechnieken, een milieuvriendelijk procédé. Na een aanloopperiode waar er nog wat geëxperimenteerd moest worden met andere inkten en rubberdoe ken loopt het hele proces inmiddels als een zonnetje en is Rodi Media samen met het team van het Hart van Holland trots op het product wat elke week huis aan huis wordt verspreid. Ook de aanwezigen wa ren onder de indruk van de om vang van het proces: "Ik ga vanaf nu met hele andere ogen naar de krant kijken" was hierbij een veel gehoorde opmerking. De dag werd afgesloten in de kern Zevenhuizen met een Chinees-Indische rijsttafel en uitgebreid napraten. Deze studiedag is mogelijk ge maakt door Rodi Media, Look Tours en het Hart van Holland. Oude tijdens herleven in West Fries dialect. AZ mogelijk landskampioen in volgend weekend. Gigantische banen met papier in alle drukstadia.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 13