de pater Een woningaanbod als dat van 'Apollo' komt maar zelden voor Verkoop "err'.rt va" 16 woningen project 'Anollo' te Waddinxveen SS makelaardij 7\ Een buitengewoon plezierige en kindvriendelijke woonlocatie, architectuur van wereldklasse, het volle pond aan ruimte, een royale achtertuin, een enkele of dubbele carport. Het hoort allemaal bij 'Apollo', het exclusieve nieuwbouwproject aan de Mercuriusweg/Junolaan te Waddinxveen. De 16 woningen zijn verdeeld in een rij van 7 herenhuizen (woningtypen A, B en C) en een rij van 9 eengezinswoningen (woningtypen D, E en F). 7 herenhuizen typen A, B en C Deze ruime herenhuizen met een perceelgrootte vanaf 185 m2, een inhoud van ca. 510 m3 en een woonoppervlakte van ca. 140 m2, hebben de beschikking over een royale achtertuin met berging en een carport voor 2 auto's. Koop-/aanneemsommen woningtypen A, B en C: vanaf 398.000,-- v.o.n. Deze mooie eengezinswoningen met een perceelopper vlakte vanaf 115 m2, een inhoud van circa 480 m3 en een woonoppervlakte van ca. 125 m2, hebben een achtertuin op het westen, waar u de gehele dag van de zon kunt genieten. De woningen hebben een carport voor 1 of 2 auto's en een ruime berging. Uitstraling en ruimte zijn slechts enkele termen die passen bij deze woningen. De woning zelf biedt u een fraaie living [circa 28 m2] met een zitgedeelte, een schuifpui en een open keuken ruimte. Op de le verdieping zijn een drietal ruime slaap kamers, een royale badkamer en een separaat toilet gesitueerd. Op de 2e verdieping treft u nog eens 2 royale slaapkamers. Koop-/aanneemsommen woningtypen D, E en F: vanaf 330.000,— v.o.n. 9 eengezinswoningen (typen D, E en F) In de woningen is er veel aandacht besteed aan het woon comfort. Zo is er op de begane grond een riante L-vormige woonkamer van circa 40 m2 en een open keukenruimte gecreëerd. Doordat de woonkamer is voorzien van een schuifpui kunt u optimaal genieten van de aangrenzende achtertuin. Op de 1e verdieping zijn een tweetal ruime slaapkamers, een royale badkamer en een separaat toilet gesitueerd. Op de 2e verdieping treft u eveneens 2 royale slaapkamers. Projectontwikkeling/realisatie: Verkoop/informatie: Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 25 april 2007 pagina 19 DE LANGEN Sc VAN DEN BERG VASTGOED B.V. Kerkweg Oost 224 Waddinxveen tel. 0182 - 61 38 22 e-mail: waddinxveen@depater.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 19