Qcstmrant Me dezve rt^e r/s te r 4=-J.van Dorp Zn. Topparken D& brug naar ure Ut de- regio Zevenhui Maandag op 'Koninginnedaggeopend Tevens zijn zvij op zoe^ naar een voor onze afwaskeuken Loonbedrijf en kraanverhuur - Trekker met bijv. maaimachines of kroosarm (vele andere mogelijkheden) - Midirupskraan - Maaiboot RECEPTIONISTE Taken en verantwoordelijkheden: Profiel: Groepleidsters Marketing medewerkster Administratief medewerk(st)er Assistent-Accountant Magazijnmedewerkers Scholieren UITZENDBURO Strandweg 1 2761 D'MZevenhuizen (aan de ZevenhuizerpCas) lek (010)4212025 •www.strandgaper.nl Gevestigd in Zevenhuizen Is op zoek naar iemand die het leuk vind om met machines te werken, zoals; Wij denken aan iemand vanaf 18 jaar t/m 25 jaar, schoolverlater of iemand die leerlingstelsel volgt in deze sector, en in bezit van rijbewijs B. Ons team bestaat nu uit 5 man en doet veelzijdige werkzaamheden zoals: Slootonderhoud dwz krozen met trekker, kraan of boot, maaien, wegonderhoud, aanleg van tuinen, beschoeiingswerk, snoeiwerk etc. Nieuwsgierig? Bel gerust: 0180-632345 06-10929922 Voor één van onze parken in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een fulltime Zorg dragen voor een klantvriendelijke ontvangst van recreanten en relaties, telefoonbehandeling, postafhandeling, diverse adm. werkz., debiteurenbeheer, reserveringen maken en wijzigen, archiveringswerkz. Min. MBO diploma toerisme/ receptioniste, kennis van Word en Excel, goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden in Nederlandse taal, relevante werkervaring, flexibel, zelfstandig, verantwoordelijk, in bezit van rijbewijs, representatief, je vindt het niet erg om in het weekend en/of de vakantie te werken. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Topparken Holding BV T.a.v. L. Tijmes (lianne@topparken.nl) Immenweg 15, 6741 KP Lunteren. Werk jij graag met kinderen? Zin in een nieuwe uitdaging? Goed in Duits? ■mêfsm Enthousiaste Starter Ben jij Secuur in je Werk? Bijbaantje? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 25 april 2007 pagina 23 Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan o.a. uit het bijhouden van de website, het verzorgen van reclamemateriaal, het telefonisch te woord staan van dealers en consumenten, het ondersteunen van de buitendienst, correspondentie en alle voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat is stressbestendig, accuraat, heeft een goede kennis van het Microsoft Office pakket en is in het bezit van uitstekende communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk). Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit correspondentie, archivering, documentatie post verzorgen, het ondersteunen van de verkoopbinnendienst, telefonisch onderhoud met klanten en de fabriek in de Duitsland. De juiste kandidaat heeft een afgeronde VMBO - opleiding, kennis van Word en Excel, beschikt over een goede Duitse taalkennis, is contactueel sterk, accuraat en kan goed zelfstandig functioneren. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De Assistent- Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet-, inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma HEAO AA of SPD en beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een initiatiefrijke en servicegerichte instelling, dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan met name uit orderpikken, het samenstellen van orders en in- uitpak werkzaamheden. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en alleen kunnen werken, veel initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Tijden: 08.30 - 18.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of 2 dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis

Hart van Holland | 2007 | | pagina 23