De gerbera geeft j e dat optimale mei gevoel Een trendy zonnebril op uw sterkte? BASTI 0® toroef Qttf i ClarletLoop by Zeiss K ERKLEIJ Voor al uw timmerwerk: Groensvoorde 14 2742 DJ Waddinxveen Tel. 0182-630240 Deze week: TUINSPIEGEL white wash en bruin hout 65 x 60 cm voor binnen en buiten van 18,50 voor €9,95 Volop mooie geraniums, lobelia, spaanse margrieten, petunia's, verbena, bacopa's en nog veel meer! Verkleij Bloemen en planten Tweede Bloksweg 2 - Waddinxveen 0182-612559 Verkaik Bouw Onderhoud Verbouw Nieuwbouw Tel: 010-2223105 06-38467862 Fax: 010-2222768 Aanbouwen Dakopbouwen Dakkapellen Plaatsen van Keukens Badkamers Vloeren, hout en tegels En alles wat de klant nog wenst Kijk op www.verkaikbouw.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 25 april 2007 Woon- en tuinspecial In mei is de gerbera woonplant van de maand en staat dan volop in de belangstelling. Iedereen kent ze natuurlijk als snijbloem, maar het zijn ook hele vrolijke planten. Je krijgt er een heerlijk opgewekt en opgeruimd gevoel van. gerbera's zijn sprankelende planten die je direct energie geven. Lekker kleurrijk Gerbera's hebben prachtige, eenvoudige bloemen in geel, oranje, rood, roze, paars en wit. Soms is het bloemhart opvallend donkergekleurd. De robuuste, ronde en zachte blaadjes ademen altijd een en al optimisme. Kortom, de gerbera is er om van te houden. Keuze en combinaties Gerbera's stralen overal, ze horen bij wie de dag wil plukken. Er zijn vele tientallen soorten en ze lenen zich uitstekend als kleurrijk statement. De blije bloemen passen in elk interieur... een ideale plant om mee uit te pakken. Je kunt ze als solo plaatsen, in een rijtje, bonte combinaties maken of eigenwijs groepsgewijs neerzetten. En ze vallen bijzonder op in bijvoorbeeld hanging baskets of aan de muur. Zonnetje in huis De gerbera is een zonnige plant die oorspronkelijk uit de subtropen komt. Hij bloeit het langst op een lichte plaats. Maar ook in de volle zon, of buiten in de warme maanden heeft de gerbera het naar zijn zin. Hij stelt verder maar weinig eisen. Niet laten uitdrogen, niet te nat houden en af en toe de uitgebloeide bloemen wegnemen. Dan blijf je genieten! Gerbera, familie van de zonnebloem is net zo uitbundig en energiek. Juist in de maand mei piekt het aantal variëteiten. Gerbera's lenen zich uitstekend als kleurrijke decoratie in en om het huis. extreme curven met de beste optische prestaties ZEISS

Hart van Holland | 2007 | | pagina 24