Hier doen wij het voor! Steun deze mensen ook en wordt lid van onze Club van 1000! «""I Igorsma Bennink B Mogen wij aan u voorstellen... TEAM ZEPARO Kijk voor informatie op www.teamzeparo.nl Deze pagina's zijn mogelijk gemaakt door: Rabobank A Autohaag Zeeuw Advertorial Zevenhuizen-Moerkapelle Den Haag VjV JONKER meuBBuan snvaniHiJiiiSBn Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 25 april 2007 pagina 41 Marius Boer Mag ik mij voorstellen, Marius Boer, (60) getrouwd met janneke en vader van Duco, Gitta en Nicky. Door een hardnekkige knieblessure heb ik de loopschoenen in de kast moeten laten staan tot vorig jaar. Bij het voorzichtig opnieuw aanwakkeren van mijn hardlooppassie door mid del van training stond mij één ding glashelder voor ogen: zodra het lichaam weer aan regelmatige inspanningen was gewend contact zoeken met de organisatie van het team Zeparo! Met groot ontzag voor zowel de prestatie als het doel had ik de verrichtingen op de voet gevolgd en wist dat de ultieme uitdaging voor mij bestond om deel uit te maken van dit team. Want dat is het., een TEAM Vandaag, nog maar net ingeschreven en nog niet voorzien van zeparo-uitrusting kreeg ik vlak voor de wedstrijd een shirt toegeworpen met de opmerking: Nu loop je in de juiste kleuren, tenslotte zijn we hier ook om reclame te maken! En daar gaat het om, met elkaar de doelgroep te laten weten: you'll never walk alone! Pieter LiefFering Ik ben Pieter LiefFering, 46 jaar, getrouwd met Connie en de trotse vader van Yorick (18), Lotte (l6) en Myrthe (13). De verhalen van Aafke en Lenie over hun eerdere ervarin gen maakten mij enthousiast. Het doel van de Roparun "trachten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven" sprak mij aan. Daarvoor een mooie prestatie neerzetten als team, een beetje afzien leek mij ook wel wat. Op de jaarlijkse midwinterborrel bij Lenie gaf ik aan dat ik de oproep voor nieuwe teamleden in de nieuwsbrief van Teamzeparo had gelezen. Dat hoefje haar maar één keer te zeggen en je hebt een 'contract' onder je neus. Het wordt dus mijn eerste keer dit jaar, maar ik kijk er naar uit. Inmiddels ben ik al een paar keer mee geweest met de trainingen. Kilometers maken, daar gaat het om. Als fiet ser valt het natuurlijk mee, maar ik hoop er te zijn voor de copers als die er even doorheen zitten. Conditie, karakter en doorzettingsvermogen heb je als loper dus wel nodig. Dat geldt ook voor de mensen voor wie we ons als team nzetten, want kanker blijft een verschrikkelijke ziekte. Ik hoop dus dat u ons wilt steunen, zodat we met uw bijdra ge de doelen van de Roparun kunnen verwezenlijken. Gaat het me lukken? Daar staan we dan voor de receptie waar we de sleutel van ons huisje kunnen ophalen. Ik vind het doodeng. De mevrouw achter de balie kijkt me aan terwijl ik de papie ren van de Roparun overhandig. Ze zegt: "Welkom. Hier is de sleutel en wij hopen dat U samen een fijne week zult hebben" Pffflf. Zo dat viel mee. Wij rijden naar "ons"huisje, draaien de sleutel in het slot en dan stappen we naar binnen. Even wil ik me omdraai en en weg rennen. Ik besef ineens (weer) dat ik hier mag zijn omdat ik kanker heb. Dat wil ik helemaal niet. Op de tafel staan allemaal verrassingen en er is post van colle ga's. Ik krijg het nog meer te kwaad. Ik wil dit niet, ik wil samen met ze werken en niet zomaar vakantie vieren in een huisje van de 'Roparun'. Wat gebeurd er? Wat was ik blij toen de post kwam en wij een weekje in dit huis mochten. Wat heb ik trots en blij aan iedereen die het wilde horen verteld dat wij zomaar een weekje in een huis van de Roparun mogen. Wat heb ik er naar uitgekeken en nu? Ik laat mijn tranen stromen. We zetten eerst een kopje koffie en gaan even zitten. Ik kijk om me heen en zie een gezellig goed verzorgde woonkamer. Ik zet de ramen en deuren open en ik hoor dat er al een heleboel mensen aan het vakantie vieren zijn. Zal het me gaan luk ken? Zal ik ook even kunnen ontspannen? Ik haal eens heel diep adem. Ik ruik het gras, de bomen.... Mmmmm het ruikt naar vrij-zijn. We houden elkaar even stevig vast en ik voel de spanning uit me wegglijden. We lopen samen door het huis en een gevoel van grote dank baarheid stroomt er door me heen. Wat een heerlijk huis. We mogen hier zomaar 'n week zijn! Even weg van alle kuren, uitslagen en spanning, vrij! We kunnen hier lopen, bowlen, zwemmen, klimmen, bui ten zitten, lezen, een spelletje doen, in bad, tv kijken, muziek luisteren....Even samen zijntijd voor elkaarJa, dit gaat me lukken en meer dan dat. Ik geniet nu al. Bedankt voor de onvergetelijke dagen die jullie ons hebben bezorgd. Zolang er hoop is, is er leven... en jullie veraangenamen het voor ons. Hééé vet gave Roparunners, Ik vind het heel tof van jullie dat wij in zo'n mooi huisje mochten logeren en daarom wil ik jullie bedanken. Ook wil ik jullie bedanken dat jullie zo'n mooi bungalow park hebben uitgezocht er is hier heel veel te doen. Het strand is ook super cool. Namens de deelnemers van Herstel Balans uit Breda wil ik jullie heel hartelijk bedanken voor het fantastische weekend dat wij op de Banjaard mochten doorbrengen. Het is voor ons alle maal een heel fijn verblijf geweest waarin we veel konden lachen, samen konden huilen en veel moed hebben geput voor de komende periode. Nogmaals 9 duizend keer dank! Aan alle teams van de Roparun, Heel hartelijk bedankt voor jullie inzet en het opofferen van een paar vakantiedagen. Afz. Een patiënt. Lieve mensen van de Roparun, Na 6 jaar niet op vakantie te zijn geweest is het dan ein delijk zover. Ik mag een weekje naar jullie bungalow in Zeeland. Na vele jaren voornamelijk op bed te hebben gelegen was het een hele onderneming om weg te gaan. Ik heb voor 100% genoten. Wat heerlijk om de zee weer eens te mogen zien. Heel, heel hartelijk bedankt voor dit prachtige initiatief van jullie. Beste vrijwilligers, sponsors en alle andere mensen van de Roparun, Wij zijn uitgekozen om een weekje naar jullie bungalow te mogen. Toen we de papieren voor deze vakantie bin nenkregen lag ik net voor een spoedoperatie in het zie kenhuis. Mijn man las de gegevens voor aan mijn bed en op dat moment dacht ik: dat haal ik nooit. Maar ik zit hier toch maar mooi en hoewel ik niet meer beter zal worden heeft dit een wezenlijke bijdrage gele verd aan mijn kwaliteit van leven. Daarom onderschrijf ik jullie motto dan ook van harte! Roparunners, Wat een heerlijke verrassing kreeg ik van jullie. Ik ben aangemeld voor een weekje er tussenuit door een collega van mij. Het gaf mij een heel warm en goed gevoel. Het is heel belangrijk te ervaren dat er ook mensen zijn die echt met je meeleven. Hoofdsponsors: 1 media LASERSNIJDEN Sponsors: Tlmmers Sport Fitness BEHEER B V Deze nieuwsbrief is mede mogelijk gemaakt door Elgersma Media, Noordelijke Dwarsweg ia, 2761 CA Zevenhuizen, Te! 0180-632289.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 41