PROFIL, €399 A Haar«"'"*S make-up GRATIS Nieuw in Nesselande: Profile Roerade "de fietsspecialist" Nieuw in Rotterdam-Nesselande! Verkoop en reparatie van fietsen Br Het is weer bijna moederdag... Zondag 13 mei Moederdag Tegen inlevering van deze bon Rabobank Rotterdam heet fietsspecialist Pro file Roerade van harte welkom in Nesselande. Gexelluj en mtymnnen winkelen. UE FIETSSPECIALIST, Openingsactie: GRATIS accessoires t.w.v. 10% van de aanschafprijs Kreta laan 198, Tel: 010-2222881, www.roerade.nl Het is tijd voor de Rabobank. Ontbijt op bed mét een nieuw kapsel van Kapperazzi! Trakteer moeders eens op een nieuwe coupe... Ze verdient het! - K A P P E i - 'i&aSt i Albert Heijn feliciteert Mark Roerade met de opening van zijn nieuwe winkel Deze week AH Rozen frites - snacks - menu's - ijs - shakes milkshake (o,4 liter) bij aankoop van een menu naar keuze VERHAGE NESSELANDE - KRETALAAN 1861=1 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 9 mei 2007 De laatste winkelruimte in het tijdelijke winkelcentrum in Nes selande is nu ook gevuld. Profile Roerade heeft daar zijn filiaal ge opend. De hoofdvestiging zit in Rotterdam-Ommoord nabij win kelcentrum en metrohalte "Hes- seplaats". "Wij stonden al ingeschreven voor het nieuw te bouwen winkelcen trum in Nesselande. Op een ge geven moment bleek dat er naast de Bruna in de noodvoorziening nog een ruimte leegstond. Na een aantal gesprekken hebben wij besloten de grote sprong te wagen" aldus Mark Roerade, ei genaarvan Profile Roerade. Mark vervolgt: "naast de verkoop van fietsen en accessoires verzorgen wij ook de reparaties van alle soorten fietsen, dus ook voor re paraties kan men nu in de eigen wijk terecht. Binnenkort gaan we ook beginnen met de verhuur van fietsen omdat dit een schitterend stukje natuur is van Rotterdam waar iedereen van moet kunnen genieten". Profile Roerade is aangesloten bij de grootste fietsenketen van Nederland: Profile "de fietsspeci alist" met meer dan 250 winkels in de Benelux. Hierdoor ontstaat de mogelijkheid om gebruik te maken van schaalvergroting en prijsvoordeel te bieden. Tevens is het daardoor mogelijk een eigen merk op de mark te zetten verge lijkbaar met de kwaliteit van de A-merken met een interessanter prijskaartje. Wat profile Roerade wel erg belangrijk vindt in de per soonlijke aandacht voor iedere klant dus ook al wordt er gebruik gemaakt van het grote geheel, de kracht zit in de kennis en aan dacht van het personeel. De win kel in Nesselande wordt geleid door een bedrijfsleider met passie voor fietsen. Omdat moederdag nu voor de deur staat zijn er een aantal spe ciale openingsaanbiedingen zoals een speciale moederfiets die extra lang is en extra verstevigd zodat fietsen met kinderen een plezier wordt. Deze fiets kost slechts 399,= exclusief accessoires. Als extra aanbieding mag iedere klant die een fiets koopt onderde len en accessoires uitzoeken t.w.v. 10% van de aanschafprijs van de fiets. Overige aanbiedingen vindt u in de winkel. Mark Roerade en Gijs Kemp be groeten u graag in de nieuwe vestiging in Nesselande tegen over de Albert Heijn. moederdag aanbieding www.rabobank.nl Rabobank Hof van Spaland - Schiedam Statenplein 89 - Dordrecht 010-470 88 01 078-61414 60 j jff1. "f l~ J» in de kleuren rood, roze, wit, geel of oranje Per stuk van voor 5,99 van voor €3,99 Deze week nog een 10% extra korting met AH Jokers Winkel slim ze uw jokers in! Kretalaan 192 - Rotterdam 010- 222 33 35

Hart van Holland | 2007 | | pagina 26