PLUS geheel in het teken van kinderen PLUS deelt uit met moederdag! Heineken pils, Kapitein Koek, Raak siropen Omo wasmiddel 'Waddinxveen beweegt' Normaal per pak Normaal per fles voor krat a 24 flesjes Keuze uit 2 soorten Keuze uit 6 smaken! 16 juni a.s. organiseert PLUS Rijnart een groot evenement voor jong oud! Meer informatie vindt U op onze website vw in HvH, én in de winkel! PLUS Rijnart - Waddinxveen Wat een verschil PLUS Rijnart bestaat 5§jaar nomineerde moeders ontvangen" aldus Johan Rijnart. Johan Rijnart heeft zélf de 10 leukste, grappigste, mooiste of liefste inzendingen uitgekozen en deze moeders op moeder dag een heerlijke tas vol met benodigdhe den voor een compleet moederdagontbijt overhandigd. "Mensen waren aangenaam verrast, en heel blij dat iemand anders juist hen hadden genomineerd voor dit heerlijke ontbijt". "De verrassing was bij iedereen dan ook groot, moeders hebben een prijs gewonnen zonder dat ze ergens aan meegedaan hadden, dat levert erg leuke reacties op!" "Ook de persoonlijke boodschap op de ansichtkaart welke mee werden bezorgd met het ontbijt was een schot in de roos, mensen waren echt ont roerd" De 10 'winnende' moeders staan met hun foto op onze website www.plusrijnart.nl 7" d' toon van 20.00-22M uur 5' ^"antco/lege dlierf B«koop van 4,35 4,79 4,99 www.plusrijnart.nl Zuidplaslaan 184-186 T: 0182-610251 F: 0182-610284 Openingstijden: maandag - vrijdag zaterdag Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 16 mei 2007 pagina 19 "We hebben ontzettend veel positieve reacties gehad van onze klanten, mensen vonden het heel leuk om een ander een prijs te laten winnen. Uiteindelijk hebben we meer dan 200 ansichtkaarten met ge- Afgelopen zaterdag, 12 mei j.l., stond bij PLUS Rijnart geheel in het teken van kin deren. Voor een dag was de gehele zuid- plashof de straat het parkeerterrein achter de PLUS supermarkt afgesloten voor verkeer en stond dit terrein helemaal vol met allerlei attracties voor de kinde ren. Dit kinderfestijn is georganiseerd voor de kinderen in verband met het 5-jarige bestaan van PLUS Rijnart aan de zuidpla slaan dit jaar. Later dit jaar zullen er nog meer activiteiten georganiseerd worden door PLUS om zo hun jubileum te vieren. Op 16 juni a.s. zal er een groot evenement georganiseerd worden; Waddinxveen Be weegt! En op 25 augustus 2007 zal er een braderie georganiseerd worden. En er wordt nog veel meer gedaan! "De kinderdag was een groot succes" al dus Elise van Tol - Rijnart, bedrijfsleidster van PLUS en organisator van deze dag. "We hebben ook het weer gelukkig mee gehad, op een half uurtje regen na ble ven we gelukkig gespaard van een natte dag!" Kinderen konden zich de hele dag uitleven op springkussens, trampolines, en heuse hindernissenbaan, ze konden toetjes ver sieren met de mona-toetjes-versier-mid- dag, ze konden zicht laten schminken, ze kregen gratis siroop en suikerspin, kon den in de zweefmolen, de ballenbak en natuurlijk was de kinderboerderij welke vorig jaar op de braderie zo'n gigantisch succes was weer van de partij. "Een zeer geslaagde dag, met niets anders dan posi tieve reacties van de kinderen en hun ou ders" "Ook de kleine klantjes mogen wel eens wat 'extra' krijgen voor hun trouwe bezoekjes aan ons. Zij bepalen tenslotte voor een groot deel wat papa en mama kopen en dat mag natuurlijk niet onop gemerkt voorbij gaan. Vandaar dat we voor de kinderen eens iets extra's wilden organiseren" "En natuurlijk is het even een dag lastig dat mensen hun auto niet makkelijk kwijt kunnen als ze bood schappen willen doen, maar voor de vei ligheid van de kinderen, én om hen eens een leuke dag te kunnen bezorgen vin den we het zo één keer in het jaar geen probleem dit toch te moeten doen" Voor meer foto's van deze dag kunt U terecht op onze website www.plusrijnart.nl' De afgelopen 2 weken konden alle con sumenten welke E 20,- of meer aan boodschappen kochten een moeder hun moeder wonende in Waddinxveen no mineren voor een heerlijk ontbijt 'op bed' thuisbezorgd op moederdag.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 19