CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER UITVOERDER MEERSMA BV PIJNACKER BEDRIJFSWAGENMONTEUR TRAILERMONTEUR Leidinggevende Zoek je een vakantie baan (v) commercieel buitendienst medewerker voor de verkoop van advertenties MA/ (37,5 uur) Moerkapelle Administratief boekhoudkundig medewerk(st)er m/v grond-, weg- en waterbouw Meersma b.v. verzorgt voor haar klanten o.a. werkzaamheden in het grondverzet, bestratingen, beschoeiingen, rioleringen, baggerwerkzaamheden en het onderhoud van groenvoorzieningen. In ons bedrijf is thans behoefte ontstaan aan een: Ervaring in de grond-, weg en waterbouw alsmede cijfermatig inzicht is vereist. Tevens zoeken wij een: Belangstellenden voor deze functie kunnen schrijven, bellen of mailen naar de heer D.R. de Graaff (06 - 215 573 75) of t.a.v. de directie. voor moderne Potplantenkwekerij Bleiswijk. Ben je al werkzaam tuinbouw en ben je klaar voor stap omhoog? Bel Aad en vraag naar de mogelijkheden 06-53803860 En doe je examen kom dan bij ons stek maken!! (15 jaar of ouder Bel dan gelijk! tel: 06-53380099 Jos van Boheemen stekbedrijf bv Noordelijke dwarsweg 63 2761 GD Zevenhuizen O Hart van Holland De krant voor de Zuidpias 16 mei 2007 Elgersma Media geeft het weekblad Hart van Holland uit in: Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Rotterdam-Nesselande 00 Holi, Wij zoeken op korte termijn een gemotiveerde die een adviserende rol kan vervullen en in staat is om zelfstandig en doelgericht te werken Functie-eisen: - afgeronde commerciële opleiding - geen 9 tot 5 mentaliteit - in staat zelfstandig, doelgericht en planmatig te werken - ervaring is een pré Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief voorzien van c.v. naar: Elgersma Media, t.a.v. Tilly Elgersma - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen - Telefoon 0180-632289 - E-mail: tilly@drukkerijelgersma.nl is een commerciële garage ten behoeve van alle voorkomende bedrijfswagens. Als vol waardig truck- en trailer servicepunt zorgt ons team autotechnici voor een perfecte klant- en servicegerichte dienstverlening. In verband met de uitbreiding van onze vestiging in Waddinxveen zijn wij per direct op zoek naar een Functie-inhoud: ♦alle voorkomende reparaties en onderhoudsbeurten aan zowel truck als trailer; ♦APK aan alle voorkomende bedrijfsvoertuigen; Functie-eisen: *een opleiding tot bedrijfswagenmonteur; *APK keurmeester; ♦een klant- en servicegerichte instelling; *ambities om door te groeien tot een topper onder de autotechnici; ♦teamspirit en een flexibele- en collegiale instelling; en een Functie-inhoud: ♦alle voorkomende reparaties en onderhoudswerkzaamheden aan trailers; Functie-eisen: ♦een beginnende technische opleiding; ♦teamspirit en een flexibele- en collegiale instelling; Wij bieden je een afwisselende, interessante en verantwoordelijke functie binnen een dyna mische onderneming met goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Metaal en Technische Bedrijfstakken. Heb je belangstelling of wil je inlichtingen, bel dan even tijdens kantoortijden met Aris Prins of schrijf/mail een brief met c.v. aan: Arledo BV, Distributieweg 7, 2742 RB Waddinxveen. Tel 0180-635210 Fax 0180-633235 Mobiel: 06-51317530 E-mailaprins@arledo.nl Internationaal toonaangevend in het ontwerpen en bouwen van machines en installaties voor de graan- en mengvoederver- werkende industrie. Zoekt ter versterking van de bedrijfsadministratie: (ca 24 uur per week- dagen in overleg, vrijdag's eens in de twee weken) De gevarieerde werkzaamheden bestaan o.a. uit: Uren en Projectadministratie Opmaken exportdocumenten Correspondentie Ondersteuning boekhouding Opleiding: - MBO MBO kennis van moderne talen is een pré basis kennis boekhouden Vereiste: - kennis van Microsoft Office - flexibele instelling Contractduur: 6 maanden bij gebleken geschiktheid: vaste aanstelling Wij bieden U: - Goede salariëring en secondaire arbeidsvoorwaarden - Prettige werksfeer Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Ottevanger Machinefabrieken B.V. T.a.v. Dhr. E.R. van der Lugt Postbus 3 2750 AA Moerkapelle Katwijkerlaan 113 Postbus 200 2640 AE Pijnacker Tel. 015 - 361 55 30 E-mail: info@meersmabv.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 26