Staat w turning hier niet hij? Kijk dan snel op ome website voor het volledige aanbod. iSr Waddinxveen Nieuwerkerk a/d IJssel Zevenhuizen Moerkapelle Vijverlaan 50 Vraagprijs 0219.000,- k.k. Witmos 29 Vraagprijs 0209.000,- k.k. Wilgenlaan Vraagprijs 0335.000,- k.k. B U R G L A N D Projectontwikkeling stolwijk 14 schitterende appartementen in het centrum van Zevenhuizen BURGLAND Koopsom vanaf: 202.500 v.o.n. Kratonlaan 71 raagprijs 0860.000,- k.k. AYffU Moerkapelse Zijde 40 Vraagprijs 0525.000,- k.k. 1 BO UWKAVELS De Grutto 2' Vraagprijs =0349.000,- k.k. Cappenersteeg 19 Vraagprijs 0149.000,- k.k. Leliestraat 16 Vraagprijs 0349.000,- k.k. A/ A uüop (coper hv verkoper de/juiste, partij! Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - www.perdijkmakelaardij.nl inloop»»*": ^beziAtgj Uniek object Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 16 mei 2007 pagina 43 Op een gewilde locatie gelegen, royale EENGE ZINSWONING met vrijstaande stenen berging en heeriijke tuin op het ZuidWesten. Deze perfect onderhouden woning ligt op loopafstand van win kels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: Beg. gr.: Entree/hal, betegeld toilet, lich te moderne keuken met gaskookplaat en afzuigkap, fraaie dootzonwoonkamer (ca. 30 m2) met deur naar de achtertuin. Ie Verd.: Overloop met vaste kast waarin ketel C.V., aparte (gedateerde) douche ruimte, voorslaapkamer (voorheen 2 kamers) met een vaste kast, achterslaapkamer met een vaste kast, fraai betegelde badkamer met ligbad (whiripool), 2e toilet en wastafel. Vanuit de badkamer heeft men tevens toegang tot een balkon. 2e Verd.: Overloop met veel bergruimte en mogelijkheid voor aansl. van een wastafel, kleine (achter) slaapkamer, grote slaapkamer. De achterzijde van de 2e verdieping is v.v. een grote kunststof dakkapel. De voorzijde is recentelijk voorzien van kunststof kozijnen. Bwjr.: 1960. Opp.: 133 m2. Inh.: ca. 325 m3. Op prima locatie, aan singel gelegen, moderne TUSSENWONING- Deze woning met een inhoud van ca. 275 m3 en een grondopp. van 94 m2 is uitstekend geschikt voor starters. Indeling: Entree/ hal, meterkast, betegeld toilet met fontein, royale bergkast onder de trap. De L-vormige woonkamer van (5.30 x 6.00/5.00 is aan de achterzijde v.v. een schuifpui. In de woonkamer bevindt zich een grote vaste bergkast. Een moderne open keuken (ca. 3.00 x 2.38) in hoekopstelling met koelkast, gaskookplaat, afzuigkap en oven. Ie Verdieping: Overloop met daarop de opstelplaats voor de C.V. ketel Nefit Combi HR) en aansluiting voor was machine, le Slaapkamer (2.80 x 3.16) met Velux dakraam en grote achterslaapkamer (2.90 x 5.00) met vaste kastenwand. Licht betegelde badkamer met douche en vaste wastafel. Bijzonderheden: De gehele achterpui is voorzien van kunststof kozijnen en kunststof rabatdelen. Bwjr.: 1978. Inh.: ca. 275 m3. Totale opp.: 94 m2. Aan de rand van Zevenhuizen gelegen nette TWEE ONDER EEN KAPWONING met vrijstaande ste nen garage. Beg.gr.: Entree/hal, toilet. Uitgebouwde L-vormige woonkamer. Half open keuken met div. inb.app. zoals combimagnetron (2006), keramische kookplaat, afzuigkap en koel- vriescombinatie. Via de achterdeur komt u in de aangebouwde serre. 1 e Verd.: Overloop, 1 slaapkamer van ca. 11,5 m2 en 2 slaapkamers van ca. 8,5 m2. Badkamer (2005) v.v. een dubbele wastafel, douchecabine, dubbele dou chekop en thermostatische kraan, toilet en design radiator. 2e Verd.: Voorzolder, extra bergruimte, aansl. voor w.m. en droger en opstelplaats van de CV combiketel (bouwjaar 2004). 4e Slaapkamer met Velux dakraam. Onderhoudsvriendelijke, zonnige tuin gelegen op het Oosten. Grote stenen garage (ca. 30 m2). Bwjr.: 1984- Opp.: 187 m2. Inh.: ca. 380 m3. Projectontwikkeling Op dit moment ontwikkelt Burg land Projectontwikkeling uit Stolwijk in het centrum van Zevenhuizen onder andere 14 prachtige 3-kamer appartementen. Slechts 2 appartementen zijn noo beschikbaar voor de verkoop. Het complex is in een rustige woonomgeving gelegen op zeer korte afstand van de Dorpsstraat van Zevenhuizen. In deze gezellige winkelstraat treft u een scala aan winkels. Openbare vervoervoorzieningen rijn eenvoudig te bereiken. Tot slot zijn er voldoende uitvalswegen richting Waddinxveen/ Gouda alsmede richting Zoetermeer/Den Haag. Het complex is voorzien van een berging in de onderbouw. Door de aanwezigheid van een liftinstallatie zijn de appartementen ook uitermate geschikt voor senioren. De appartementen kenmerken zich door hun royale opzet. Zo zijn alle appartementen voorzien van een woonkamer van circa 30 m* exclusief keuken! Daarnaast beschikt elk appartement over 2 slaapkamers. Alle appartementen zijn voorzien van een royaal terras of balkon. Verkoop en informatie Dorpsplein 3. 2821 AR Stolwijk Postbus 57, 2820 AB Stolwijk Telefoon 0182 62 22 22 Telefax 0182 62 22 20 E mail infoeburglanctstokwqkjV a jrTTT AVtTV Dorpsstraat 146, 2761 AH Zevenhuizen Postbus 18, 2760 AA Zevenhuizen Telefoon 0180 63 16 55 Telefax 0180 - 63 38 08 E-mail: infoeperdiikmakelaardii.nl xerdijktmakeUardtj.nl Op één van de mooiste plekjes van Zevenhuizen aan de rand van het dorp gelegen, degelijk gebouw de en uitstekend onderhouden VRIJSTAAND LANDHUIS met royale, zonnige tuin en fantas tisch uitzicht over de polder. Naast de unieke en gewilde locatie van deze riante villa, bestaat de mogelijkheid voor werken aan huis! Indeling: Beg. gr.: Entree/hal met open trap naar de le verdie ping en toilet. Ruime slaapkamer (1) van ca. 12 m2 v.v. vaste kastenwand. Geheel betegelde badkamer voorzien van douche, ligbad en wastafelmeubel. Sfeervolle woonkamer (ca.45 m2) met schuifpui naar de tuin, Mooie kersenhouten keuken v.v. van inbouwapparatuur en vloerverwarming. Bijkeuken met toegang tot de ruime berging. 2 (werk)kamers. le Verd.: Slaapkamer (2) ca. 27 m2 en slaapkamer 3 en 4 beiden ca. 13 m2 met toegang tot balkon. Badkamer v.v. van douche, toilet en wastafel. 2e Verd. (via een vliso-trap bereikbaar): Grote bergvliering over de gehele breedte van de woning. Bijzonderheden: Geheel voorzien van dubbel glas en volledig geisoleerd; Onder de woning bevindt zich een kelder van ca. 2.50 x 4.00 m.;- Alarminstallatie aanwezig. Bwjr.: '84. Inh.: ca. 770 m3. Opp.: 487 m2. Landelijk, maar nabij de A-12 gelegen VRIJ STAANDE SEMI-BUNGALOW met garage en tuin. Totale opp. Ca. 1.000 m2 eigen grond. Inhoud woning ca. 800 m3. De ruimte en prakti sche indeling van dit vrijstaande woonhuis biedt div. mogelijkheden voor bijvoorbeeld een prakrijk of kantoor aan huis. Indeling: Souterrain: toi let, badkamer, slaapkamer, garage (voor meerdere auto's) en berging. Woonetage: Entree, royale hal, fraaie lichte woonkamer van ca. 43 m2 met elektri sche open haard, woonkeuken met lichte inrich ting, grote slaapkamer (vooiheen 2) met toegang tot balkon en badkamer. Vanuit de hal toegang via een vlizotrap toegang tot een grote zolder met mogelijkheden voor meerdere slaapkamers. Tevens bieden wij separaat van deze woning een tweetal bouwkavels aan. Voor meer informatie en prijsinfo neemt u contact op met ons kantoor. Aan de rand van de polder gelegen verrassend ruim WOONHUIS voorzien van een prachtige tuin met vrij uitzicht Deze rustig gelegen, uitge bouwde woning is goed onderhouden en ligt nabij een speelweide. Een ideale plek voor kinderen dus! Indeling: Beg. gr.: Hal met garderoberuimte en toilet v.v. fonteintje. Royale, lichte woonkamer van ca. 40 m2 met o.a. toegang tot de berging en toegang tot de mooie en grote achtertuin (W) met extra berging. Open keuken in hoekopstelling. le Verd.: 3 Ruime slaapkamers, waarvan 2 met dak kapel, lichte badkamer met douchecabine en vaste wastafel, ruim separaat toilet 2e Verd.: Overloop, aparte wasruimte, grote, speels ingedeelde 4e slaap kamer met dakkapel. Bouwjr.: 1990. Opp.: 309 m2. Inh.: ca. 450 m3. Recent opgeknapte, VRIJSTAANDE WONING met patio, dakterras en achterom. De woning is gelegen in één van de vele, sfeervolle stegen van de binnenstad van Gouda. In een straal van 5 minuten lopen bevinden zich de Zeugstraat (aan sluiting op de Cappenersteeg), parkeerplaats "Klein Amerika", de Lange Tiendeweg en de Markt Indeling: Beg. gr.: Entree/hal, sfeervolle woon kamer (ca. 26 m2) met houten vloer. Keuken met opstelplaats CV- combiketel v.v. een plavuizen vloer en een rolluik voor het raam. Bet badkamer met douchegelegenheid, badmeubel, design radiator en toilet De verdieping is verdeeld in drie ruimtes. Aan de voorzijde bevindt zich de slaapkamer (3.20 x 3.00 m) met klassiek schuifraam. De achterzijde geeft toegang tot het zonneterras, recent v.v. een nieuw hekwerk. In het middelste gedeelte staat een op maat gemaakte kledingkast en is er ruimte voor een bureau. Buiten terrein: een patio en houten berging. Recente verbouwingen c.q. vernieuwin gen: Gevels aan voor- en achterzijde zijn gereno veerd (2003); Nieuw pannendak (2004) Bouwjaar: ca. 1910. Inhoud: 290 m3. Opp.: 76 m2. Royale HOEKWONING met garage en grote tuin, gelegen op een gewilde locatie nabij de dorpskern van Zevenhuizen. Indeling: Beg. gr.: Hal toilet en provisiekeldertje. Ruime woonkamer met gezellige open haard schuifpui naar de zon nige achtertuin. Open keuken in hoekopstelling v.v. inductiekookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vaatwasser en deur naar de achtertuin, le Verd.: 3 Ruime slaapkamers, alle v.v. vaste kasten, één met balkon en één met screens.Luxe badkamer met douchecabine, dubbele wastafel, 2e toilet en design radiator. 2e Verd.: Overloop, aparte ruim te met opstelplaats wasmachine, boiler ('02) en c.v.ketel ('93, maar voll. nieuw binnenwerk van 2001). Grote 4e slaapkamer met vaste wastafel en vaste kast Bijz.: De beg. gr. is v.v. een mooie travertin vloer. De woning heeft op de 2e verd. aan de achterzijde een dakkapel. Bouwjr.: 1966. Opp.: 256 m2. Inh.: ca. 375 m3. UW VOORTVARENDE PARTNER BIJ HUISVESTING 1 1Q mei L

Hart van Holland | 2007 | | pagina 43