Geef zzze een tweede leven! Afvalscheiden, goed bezig! Rebuti-1^0 o* H=N -N K-K sch= -E=w' '-QL +ERE VL=J§ Cyclus F J OEMENG T=D R=L Drie goede redenen om de kringloopwinkel te bezoeken 1. De kringloopwinkel is dé plek waar u andere mensen blij kunt maken met uw oude spullen. Tweedehands meubels zijn bijvoorbeeld erg in trek, net als boeken, serviesgoed en kleding. 2. De kringloopwinkel is dé winkelplek voor mensen die echt eens iets anders willen, die hun eigen stijl willen creëren. Door bijvoorbeeld oud en nieuw te combineren. Of door oude spullen op te knappen en een nieuw, bijzonder verfje te geven. Voor een paar tientjes heeft u al een nieuwe bank, eethoek of kledingkast. 3. In veel gevallen gaat de opbrengst van de verkochte spullen naar het goede doel. Een goede reden om het afvalbrengstation te bezoeken Oude spullen die niet meer gebruikt kunnen worden of vies zijn, kunt u naar het afvalbrengstation brengen. Daarwordthetgrofhuishoudelijkafval - zoals hout, metaal, klein chemisch afval en huishoudelijke apparaten - in aparte containers opgeslagen en naar verschillende verwerkingsbedrijven gebracht. Van dit grof huishoudelijk afval wordt maar liefst 75% van het materiaal hergebruikt in nieuwe producten. Wilt u van uw oude bank af, omdat die niet meer past bij de nieuwe eethoek? Heeft u een nieuw servies gekocht en weet u niet wat u met uw oude servies moet doen? Of wilt u juist leuke nieuwe spulletjes aanschaffen voor een aardig prijsje? Bas de Bij heeft de oplossing: breng een bezzzoek aan de kringloopwinkel bij u in de buurt. Maak de rebus en stuur je oplossing met je adresgegevens voor 15 juli naar: Cyclus o.v.v. Rebus grofvuil Antwoordnummer 10075,2800 VB Gouda Of mail naar: afvalprijsvraag@cydusnv.nl En maak kans op een leuk prijzzzje. De kringloopwinkel en het afvalbrengstation bij u in de buurt Kringloopwinkel de Groene Aarde Bredeweg 26a, Moerkapelle Open: maandag t/m zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Al uw nog goed bruikbare goederen zijn welkom. Voor het gratis laten ophalen van uw spullen kunt u bellen met telefoonnummer: 079-593 6718. Afvalbrengstation Zuidplasweg 14b, Zevenhuizen Open: dinsdag en donderdag van 13.00 uur tot 16.00 uur. Zaterdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. Afvalscheiden, goed bezig! is een initiatief van regionaal afvalbedrijf Cyclus en de gemeenten Alphen aan den Rijn, Bergambacht, Boskoop, Gouda, Jacobswoude, Moordrecht, Nederlek, Nieuwerkerk aan den IJssel, Nieuwkoop, Ouderkerk, Reeuwijk, Rijnwoude, Schoonhoven, Vlist, Waddinxveen en Zevenhuizen-Moerkapelle :&3ïs»?»=» epr

Hart van Holland | 2007 | | pagina 14