JACOBS EN TIJSTERMAN TEVREDEN MET TEST IN TUNESIË DE DUIVEN VLIEGEN ZOMERDRIVE BRIDGECLUB GESLAAGDEN C0ENEC00P COLLEGE Eenmalige Supersale 70% KORTING NIEUWS VAN ATLETIEKVERENIGING ANTILOPE 10% extra korting BAAN WADDiNXVEEN j don 5, vrij 6 en zat 7 juli a.s. laatste dagen (dot/m zat van 9-17 uur). ZUIDKADE 110, WADDINXVEEN TEL: 0182 - 61 36 44 WWW.BAANMEUBELENJj Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 juli 2007 pagina 18 Door Erwin Versleijen Waddinxveen/Wilnis - De samen werking tussen Dakarveteraan Kees Tijsterman en Raoul Jacobs begint zijn vruchten af te werpen. Afgelopen week is het tweetal - samen met monteurs - in Tunesië gaan testen met de door Tijster man en navigator Eric Steenhuisen opgebouwde Desert Warrior 2. Met kleine aanloopproblemen op de eerste dag, waren de resultaten aan het einde goed te noemen. De afgelopen twee maanden heeft het Off-Road Adventures Rally- Team met man en macht gewerkt aan de tweede rallyauto in het garagebedrijf van Tijsterman. De auto is volledig gedemonteerd en opnieuw opgebouwd naar inzicht van de veteraan, die als snelle as sistentie de broertjes Jacobs gaat ondersteunen in de 30e editie van de monsterrally welke in januari 2008gehouden gaatworden. Doel: topklassering in het amateursklas sement. De belangrijkste verande ringen aan de rallyauto waren het vervangen van de motor, de vering, koeling en versnellingsbak. Volgens de 'Tijsterman specificaties'. (Foto's Paolo de Graaff) S.C. Antilope organiseerde voor donderdag 28juni de tweede Gou- webosloop. Ruim 130 deelnemers gingen de uitdaging in het Gouwe- bos aan om de door hen gekozen favoriete afstand af te leggen. De 2500 meter werd gewonnen door Vincent Kruid in een tijd van 9.59 minuten. De 5000 meter werd ge wonnen door Robert van Ofwegen in 18.01 minuten. De 10 kilometer kwam op naam te staan van Maar ten Blokland in 36.39 minuten en Ineke van der Knaap werd eerste bij het sportief wandelen in 46:05 minuten. Voor een compleet overzicht van de uitslagen en voor meer infor matie over de Coopertest: www. scantilope.nl. De cilinderinhoud van het 3 liter BMW blok is nagenoeg hetzelfde gebleven, grootste winst daar komt van de bi-turbo, die er voor zorgt dat reeds vanaf 1.500 toeren het maximum koppel van bijna 600nM kan worden aangesproken tot bijna 6.000 toeren. Hierdoor hoeft er veel minder teruggeschakeld te worden in de zandduinen. Voor Dakar 2008 is dat een must, een groot deel van de route zal veel Desert Warrior 2. zandduinen hebben en dat zal een waar slagveld onder de deelne mers gaan worden. In Tunesië wer den met gemak duinen genomen van 40 meter hoog. Tijdens het testen in Tunesië had het team de eerste dag problemen met de turbo. Dit kwam door het oude motormanagementsysteem, dat binnenkort wordt vervangen. Ook de timing liep niet helemaal lekker, dit heeft specialist Eric Steenhuisen uiteindelijk opgelost. Dagelijks werd alle data uit het sy steem gehaald en door Steenhui sen geanalyseerd. Daar waar nodig werden settings veranderd om de auto zo optimaal mogelijk te laten functioneren in de hitte van Nefta waar de temperatuur rond het middaguur zo'n 55C was. Met alle data en rijindrukken samen wor den nu nog enkele kleine veran deringen doorgevoerd. Zodra dit klaar is, zal de eerste auto van de broertjes volledig gedemonteerd worden en opnieuw worden op gebouwd volgens de 'Tijsterman specificaties'. In het najaar vertrekt het team naar het zuiden om nog een rally in de Baja serie te rijden alvorens zich klaar te maken voor Dakar 2008. Waddinxveen - Atletiekvereniging S.C.Antilope organiseert voor vrij dag 6 juli om 20.00 uur de derde Open Antilope Coopertest van dit seizoen. In 12 minuten moet zoveel mogelijk afstand afgelegd worden en het aantal gelopen me ters geeft, rekening houdend met leeftijd en geslacht, het niveau van de conditie weer. De test wordt voorafgegaan door een stevige warming-up en wordt afgesloten met een cooling-down onder lei ding van een ervaren trainer. De inschrijving start om 19.30 uur op de atletiekbaan aan de Alberdingk Thijmlaan. Deelname bedraagt €2,-. De vierde en tevens laatste Coopertest staat voor28 septem ber op de agenda. Waddinxveen - Afgelopen zater dag was de uitslag zeer verrassend. De plaatsen 1 en 2 werden behaald door de familie Breedijk. Bij de oude duiven won zoon D. Breedijk en bij de jonge duiven was dat va der W. Breedijk. De oude duiven kwamen vanuit Creil, 346 kilome ter, met een zuidwestenwind. In concours zaten 199 duiven die om 7.00 uur gelost werden. Om 10.31 uur kwam de eerste met een snel heid van 98 kilometer per uur weer naar huis. De uitslag was als volgt: 1,2,6,10,18,20-D. Breedijk; 3,8,19- K. Hofman; 4,9,11-C.G. Hofman; 5,16,17-A. van der Made; 7,15-W. Breedijk; 12,13-E. van Beek; 14-J. Jansen. De jonge duiven werden vanuit Strombeek 128 kilometer om 10.30 uur gelost. In concours deden 237 duiven mee en zij behaalden een snelheid van 87 kilometer per uur om vervolgens om 11.57 uur thuis te komen. Verdere uitslag: 1,2,5,8,15,16,19,20-W. Breedijk; 3,7,11,12,13,14,17-A. van der Made; 4,6,18-D. Breedijk; 9-A. de Wit; 10- C. Breedijk. Waddinxveen - De zomerdrive van Bridgeclub Waddinxveen, welke op 28 juni werd gehouden, is in de A-lijn gewonnen door Hans en Ingrid van Ewijk met 64,58%, in de B-lijn door Edith van der Lee en Peter Wennekes met 62,80% en in de C-lijn door Ellen Noordam en Si mon Kasteele met 64,31%. In de zomer zijn belangsellenden die willen bridgen elke donder dagavond vanaf 19.15 uur welkom in het Anne Frank Centrum aan het Jan van Bijnenpad I.Ook niet- leden zijn welkom. De toegang be draagt 2,-. ii r, iicii:\A/;+ Waddinxveen/Regio - De resulta ten van de examens op het Coene- coop College zijn goed dit jaar. Het aantal geslaagden voor vmbo ba sis-en kaderberoepsgerichte leer weg is uitgekomen op 90%, vmbo theoretische leerweg op 87%. Voor het vwo is 91% geslaagd en voor de havo 92%. VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG Dirk-Jan Blanken, Stefan Blom, Na bil Chourak, Ayman Daoudi, Danny Dorresteijn, Kim Hoogendoorn, Kim Huurman, Miranda de Jong, Michelle Kaptein, Renate Klomp, Sjors van der Schee, Ylona Tamerus, Roel Timmers, Patrick van Zoest. VMBO KADERBEROEPSGERICH TE LEERWEG, Nihal Achache, Aicha Ahdid, Khadija Ahdid, Filiz Akgöz, Mohammed el Al- laoui, Jordy Altman, Kim Bellekom, Vincent Belt, Sjoerd Bergshoeff, Mark Berkhout, Mike Blok, Yessica Bolte, De- nise Bouwman, Badr Boyssarhouane, Sander Brugman, Anika Duijndam, Magdi Elabeidi, Sanae Esseka, Brenda Gravekamp, Lisa Grootscholten, Eline de Heer, Mark van der Heijden, Kim Hekman, Patricia Hendrikman, Kelly van Herk, Mandy Hogenelst, Christel Holstege, Mandy Jager, Stephanie de Jong, Kevin Kaptein, Resa Kawa Mo hammed, Charissa van Kersbergen, Sjoerd Ketting, Marco Koren, Stefan van Leeuwen, Lindsey Lensink, Chan- tal van der Lip, Clenda Moen, Mirza Pasalic, Kim Runge, Roel Schinkel, Wes- sel Spoor, Peter Steenland, Davey Stol wijk, Erick Tol, Donja Verbeij, Jesper Versprille, Sven Viergever, Mandy Vis ser, Marianne Vonk, Jentl Vrolijk, Johan Woudstra, Joep ten Zijthoff, Nicole van der Zwet. VMBO THEORETISCHE LEERWEG Stephanie Abbekerk, Ali Abdalla, Fa- doua Alhaft, Jaouad Alhaft, William Anderson, Hamza Aqiqi, Ayse Arslan, Tim Baars, Yusuf Bakay, Jose Bakker, Nadieh Ballering, Edin Becirovski, Mar jolein van Beem, Niels van den Berg, Georgette Bijsterbosch, Rick den Boer, Aziz Bolila, Chantal Bouman, Laura Bouwens, Bob Bouwman, Roxanne Breedijk, Dion Bremmer, Thomas de Bruijn, Claudia de Bruin, Michael van Bruinessen, Eric van Buren, Rachelle van Delsen, Aaron Dros, Joyce van Ede, Suzanne Esveldt, Simone Faber, Daph ne Geers, Jacqueline van Geffen, Me- lanie Geleijnse, Rachel Griffioen, Luuk Groen, Lieke Groenendijk, Maria-Lotte Haagsman, Anouar Hamim, Melissa Hardendood, Youri Heeren, Chanequa Hempel, Mark Hendrikman, Lucinda de Hoog, Fiona Hoogendoorn, Elian van Houten, Rutger Huijgen, Nicky IJlst, Michel Kemp, Renate Kerkhove, Ray mond van der Kleij, Jasper Klein, Stef Kleiweg, Rob Koetsier, Ronald Kok, Bianca Koppers, Amanda Koren, Kim- berley Krijgsman, Tom Landheer, Jas per van Leeuwen, Rick van Leeuwen, Jasper Lek, Ee Bao Lim, Rick Luijendijk, Daan Mansveld, Sarmad Al Masoudi, Nordine Naïri, Arnold Nobel, Samantha Noorland, Mellissa Noorlander, Tony van Ooi, Desiree van Oort, Richard van Os, Yoeri van Os, Lisa Otterspeer, Rick te Pas, Fredericke Peels, Jack van der Poel, Brian van der Pol, Lisanne van Rees, Kevin Reeuwijk, Jeroen van Rijn, Simone van Rijswijk, Geke Rip, Laurens Rip, Floris Röling, lola Runtuwailan, Me- lika Sadegh Azad, Zerian Said, Elvera Smink, Remi Smits, Erik van der Spek, Tom Speksnijder, Paul Steenbergen, Fikria Talhi, Patrick Tamerus, Chiara Tangelder, Maurice Toet, Rick van Tol, Sylvia van Tol, Laura Tuitel, Denise van Veen, Marije van der Velde, Nick Ver hagen, Renske Vermey, Astrid Verweij, Patrick Verweij, Ralf Vieveen, Merel Visser, Femke Vleij, Sander Voskuilen, Mike Wamelink, Vinanda Wassenaar, Michel van der Werf, Freek Westera, Leonie van Wieringen, Melissa van Wil ligen, Kelly te Winkel, Angelica de Win ter, Tess de Wit, Jasper van der Zwan, Jill Zwanenburg, Romy Zweere. VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG, LEERWERKTRAJECT Debbie Crispijn, Thamara Koren, Nico van Vliet. HAVO Oscar Aerts, Wijnand Alkemade, Axel ten Barge, Miranda van Beek, Jasper Binken, Suze Binken, Inge van den Bosch, Justin Brandwijk, Gillian Buijs, Tijs Bulk, Roel van Dijk, Sara van Dijk, Sofie van Dijk, Fleur Dubbelman, Barry Duiker, Carmen Eenink, Menno Eijs- ackers, Ivana Eindhoven, Francesco Eremita, Erik Esveldt, Erik Fortgens, Jurriën Franken, Marina de Frankrijker, Charlotte Fritschy, Vincent Geertshuis, Frank Glasbergen, Linda van Gorkum, Wouter de Graaff, Tom Groenendijk, Imre Grootendorst, Miret Gutker, An nabel Ie van der Ham, Lieuwe Jan Hette- ma, Dennis van Hof, Denise van Holten, Rens van Hurne, Cyanne Janmaat, Nikki Kerkhof, Wessel van Kleef, Jens Koops, Arne Langendoen, Michael de Leeuw, Laura van Leeuwen, Marko van Leeu wen, Myrthe van Leeuwen, Nonja van Leeuwen, Bob van Luijk, Alissa Mali, Thijs Mansveld, Vincent Mathot, Ma- renthe Mebius, Martijn van der Meer, Stefan Meershoek, Esther van Meurs, Cindy Mevissen, Laura Middeldorp, Walter Miranda, Bart Mocking, Inez Moons, Eveline Mourits, Britt Mulder, Marsha Nauw, Sandra Nederhoff, Joyce Nomen, Jelle Notenboom, Ans van Of feren, Valerie Oolders, Manon Ooms, Merel van Oosten, Ralp Otterspeer, Ruud Plaisier, Michel van der Poel, Joost Renirie, Hanneke Rijkaart, Erik Roos, Javier Rosales, Mark de Ruiter, Rozanne van Schooneveld, Brenda van der Sluijs, Wilco Snelderwaard, Jordy Spruijt, Ar thur Stok, Marvin Straver, Dominick van der Tas, Aafke Temmink, Femke van Tol, Ben van Uden, Evelien Uitendaal, Victor Ulijn, Ruben Valstar, Sebastiaan van Veen, Nathasja Verbree, Debbie Verkleij, Anne Versloot, Edwin Visser, Diane de Vos, Sven Wijnen, Lisanne van der Wilt, Patrick Witjes, Omar Wuite, Stefan van der Zalm. ATHENEUM Solange Aerts, Merijn de Baare, Rochel- le van Belle, Mara van den Berg, Koen Blom, Bente Bonefaas, Martijn Bonten bal, Bastiaan Bretveld, Maarten van der Burg, Maria Ceulen, Lenneke van Die, Stefanie Eindhoven, Jurgen van den Elshout, Kim Fabricius, Gerlof Fokkema, Jurre Geleijnse, Lorain Giesbers, Christi- aan Gordijn, Max Guldemond, Stefan Gutker, Cedric Gütz, Martijn van Hal, Susan de Heer, Martijn Hoogerbrug, Kimberly Hundersmarck, Mandy de Jong, Daphne Kalisvaart, Dennis Kuijf, Paul van Leeuwen, Marco Meershoek, Sla uw slag en profiteer van de eenmalige verkoop van showroom modellen TEGEN ABSOLUTE ROCK-BOTTOM PRIJZEN TOT: Designed to enjoy! Marlieke Molendijk, Danielle Olie, Willem Jan Oosterveen, Deirdre Over- weel, Patricia Paling, Shirley Platteel, Irma Ravestijn, Frank Rebel, Leonie de Ruiter, Paulette Schnörr, Suzanne Slag boom, Hubert Spruijt, Inge Teunissen, Nancy Trimp, Sander van Veen, Sanne Vermeer, Marije Vermeulen, Zoe Vier gever, Annika van Voskuilen, Jojanne- ke Weijermars, Jetske Wiersma, Daan Wildeboer, Robert Witkamp, Reinoud Wolferink. GYMNASIUM Mark Aarnink, Charlene van Belle, Ro- winder Bhageloe, Tannet Duine, Lau- rien de Gelder, Ellis Heijboer, Marco Kroondijk, Karlijn Nigg, Roos Nijman, Dana van der Wende, Maryse van der Wende.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 18