Enthousiaste freelance verslaggevers Hart van Hofland LM* Lasser Assistent-Accountant Bedrijfskundig adviseur Tuinbouw 1 Timmerlieden Intercedent Vrachtwagenmonteur Oproepkracht kinderopvang Ce- bmtj haat wt Uo da re^io al/a ir UITZENDBURO De redactie van het Hart van Holland zoekt: Echt vakmanschap? Ben jij geïnteresseerd in cijfers? Ben jij een multifunctionele kapper/ster, haarstylist of topstylist? We zijn op zoek naar een top talent die onze kapsalon komt versterken. Is timmeren jouw vak? Zin in een uitdaging? Hou jij van sleutelen? Goed met kinderen? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 juli 2007 voor de uitbreiding van het team. Hart van Holland is een regionaal weekblad met een totale oplage van 44.000 exemplaren en verschijnt elke woensdag in Zevenhuizen-Moerkapelle, Waddinxveen, Boskoop, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht en Rotterdam-Nesselande. Wij vragen: - Interesse in de lokale samenleving in de meest brede zin van het woord - Affiniteit met (politieke) ontwikkelingen in de regio - Vaardigheden om informatie te 'vertalen' in interessante artikelen - Bereidheidheid om zo nu en dan te werken in de avonduren en het weekend - Interesse in fotografie - Woonachtig in het verspreidingsgebied Wij bieden: - Freelance werk binnen een enthousiast team - Vergoeding afgestemd op CAO voor nieuwsbladjournalistiek Reacties per mail: redactie@hart-van-holland.nl o.v.v. 'sollicitatie verslaggever'. Informatie over de functie bij Silvia Markus of Karin Heeren, 0180-632289 De werkzaamheden bestaan o.a. uit las werkzaamheden volgens werktekeningen. Het gaat óm constructies van diverse metalen, zoals staal, RVS en aluminium. In de constructies komen profielen, pijpen en plaatmateriaal voor. De juiste kandidaat heeft een afgeronde technische opleiding, certificaten van TIG/ MIG en MAG niveau 3 en kan goed zelfstandig werken. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De Assistent-Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet-, inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma HEAO AA of SPD dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Hoe kan een klein idee omslaan in een concreet ondernemingsplan? Door creatief mee te denken met de ondernemer! Pluk de dag, maar houdt tegelijkertijd wel de regels voor ogen. Een Alfa adviseur ziet meer mogelijkheden! Schiet nu de bal in het doel en solliciteer naar de functie in Naaldwijk en Bleiswijk op accountants en dviseurs De ondernemende mens centraal HAIRSTYLE Wij zoeken nieuwe collega's Start jij in september je opleiding BBL Junior Stylist A? En zoek je een nieuwe baan/uitdaging? Je leeftijd is niet belangrijk, je ervaring des te meer Stuur voor reactie je sollicitatiebrief t.a.v. Simone naar onderstaand adres of bel ons 0182 -634040. Kerklaan 94 2912 CL Nieuwerkerk aan de IJssel Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede allround timmermannen voor nieuwbouw en renovatie. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en bezit je een timmerdiploma, dan ben jij diegene die wij zoeken. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract -Tv V: Als intercedente ben je de bindende schakel tussen opdrachtgever en uitzendkracht. Je belangrijkste taak bestaat uit het zowel telefonisch, als persoonlijk onderhouden van nauwe contacten met voornamelijk nieuwe en ook bestaande opdrachtgevers. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO opleiding en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Tijden: 09.30 - 18.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Per direct en voor langere duur zijn wij op zoek naar een monteur voor vrachtwagens. Ben jij in het bezit van een monteurs diploma of 1 ste monteur zware voertuigen? Ben je ook nog eens flexibel en heb je een enthousiaste werkinstelling, dan zijn wij op zoek naar jou!!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis

Hart van Holland | 2007 | | pagina 27