Pietertje Sol - van Vliet Piëta Wt> t Infi Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten watje hebt gevoeld Ook niet watje hebt geleden= Moedig tot het laatste moment, maar door eenzaamheid ver zwakt, is op 80Jarige leeftijd van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Cornelis Heij - Cees - sinds 8 augustus 1999 weduwnaar van Johanna Helena Zaaijer Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice IJsselThuis, voor de liefdevolle verzorging waarmee hij werd omringd. Uit aller naam: Piet Heij Nieuwerkerk aan den IJssel, 30 juni 2007 Correspondentieadres: De Bongerd 25 2761 TS Zevenhuizen Cees is opgebaard in de smederij aan de Dorpsstraat 37 te Zevenhuizen. Woensdag is in rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 5 juli om 11.00 uur in de aula van voornoemd rouwcentrum, waarna omstreeks 11.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, zowel per soonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze dierbare moeder, oma en overoma Johanna Petronella van der Knijff - de Graaff zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Moerkappelle, juli 2007 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, dan klommen we hoog de hemel in en brachten we jou terug. Verdrietig, maar met heel fijne herinneringen aan haar liefde en zorgzaamheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 6 september 1938 f 2 juli 2007 Wim Sol Nel en Adrie Natasja en Joost Rowan Berry en Jan Petra en Hans Robin Jordi John en Jolande Julia Lotte Eendrachtsweg 1 2761 VS Zevenhuizen Piëta hield erg veel van witte bloemen Afscheid nemen van Piëta kan op donderdag 5 juli van 19.30 - 20.30 uur in de aula van "Rouwcentrum Zevenhuizen" Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Er is dan tevens gelegenheid tot condoleren. Vrijdag 6 juli om 14.00 uur bent u welkom in de aula waar wij stil willen staan bij momenten uit haar leven. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats in het familiegraf op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er alsnog gelegenheid tot condoleren. VEEL DERTIGERS DOEN NIET MEE AAN BEVOLKINGSONDERZOEK 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia TENTOONSTELLING IN FABRI HENGELSPORTVERENIGING Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 juli 2007 Uitvaartverzorging 'V' van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd Regio - in Nederland krijgen vrou wen in de leeftijd van 30 tot en met 60 jaar iedere vijf jaar een uitnodi ging voor het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. Met deze uitnodiging kan bij de huisarts of assistente een afspraak gemaakt worden voor het laten maken van een uitstrijkje. Gemiddeld doet 66% van de vrouwen in de regio West mee aan dit bevolkingsonder zoek. Bij 30-jarige vrouwen is het opkomstpercentage echter veel la ger; slechts 56% laat een uitstrijkje maken. Spijtig, want uit onderzoek blijkt dat baarmoederhalskanker vaker voorkomt bij jonge vrouwen. Geboortejaar 1977 Alle vrouwen die geboren zijn in 1977 en in de regio West wonen, hebben eerder dit jaar een uitno diging voor bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker ontvan gen. De uitnodigingen zijn door de huisarts of door de Stichting SBBW verstuurd. SBBW is de screenings- UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuilen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. OnnP organisatie die het bevolkingson derzoek coördineert en registreert in de regio West. Deze organisatie maakt hiervoor gebruik van de ge gevens uit de Gemeentelijke Basis Administratie. Géén uitnodiging? Vrouwen die geboren zijn in 1977, maar géén uitnodiging ontvangen hebben of vrouwen die de uitnodi ging niet meer hebben en een uit strijkje willen laten maken, kunnen contact opnemen met SBBW. Het gratis informatienummer 0800- 2357229 is elke werkdag bereikbaar van 9.00 tot 12.00 uur. Ook wanneer een vrouw het uitstrijkje liever niet bij haar eigen huisarts wil laten ma ken, kan zij dit informatienummer bellen en vragen om een (vrouwe lijke) vervangende huisarts of as sistente bij haar in de buurt. Meer informatie over het bevolkingson derzoek is te vinden op de website www.sbbw.nl. Moordrecht - Afgelopen zaterdag is de tentoonstelling van Petra de Ree-Compeer en Joke Compeer on der de naam 'Peer en Co' geopend in Galerie Fabri aan de Dorpsstraat 46. De schilderwerken van Petra va riëren van figuratieve afbeeldingen tot abstracte werken in acryl- en olie verf. Door vereenvoudigde vormen en afwijkende kleuren probeert zij af te wijken van het normale beeld. Samen met haar zus Joke heeft Petra zich ook toegelegd op het maken van vrolijke kinderschilderijtjes in felle kleuren en vrolijke afbeeldingen. Ga lerie Fabri is op werkdagen geopend. De toegang is vrij. Info: 0182-372831 of www.peer-en-co.nl. Moordrecht - Afgelopen zaterdag werd door Hengelsportvereniging Moordrecht de zevende wedstrijd gevist in het kader van de zomercom petitie. Met 24 man werd er gevist in de Gouwe tussen Waddinxveen en Boskoop. Erik Faas maakte optimaal gebruik van het feit dat hij op een hotspot zat; hij ving het seizoenre cord brasem van 23.6 kg. De uitslag in de A-groep was als volgt: 1 .Erik Faas met 23.600 kilogram, 2. Marco Hee melaar met 2.850 kilogram en 3.Ron Hofland met 2.450 kilogram. In de B-groep werd Henk Multem eerste met 3.550 kilogram, tweede werd Rene van Veen met 2.260 kilogram en derde werd Arjan Boon met 2.220 kilogram. De uitslag in de C-groep was als volgt: Uean-Pierre Quist met 2.450 kilogram, 2.Peter van der Hoek met 1.130 kilogram en 3.Johan Sapu- letij met 0.600 kilogram.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 37