Vermaas Woonselektie wil zich even voorstellen. Vermaas en Touché 25 jaar partners in zitcomfort en design WnflNSFIFKTIF Leverbaar in twee microvezels, alle Ploegstoffen en vijf leersoorten in meer dan veertig kleuren! WOONSELEKTIE B.V. Vermaas Woonselektie bv Kanaaldijk 30 2741 PA Waddinxveen-Zuid T 0182 632441 F 0182 632112 www.vermaaswoonselektie.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 11 juli 2007 pagina 39 Onze deskundigheid en creativiteit Bij Vermaas Woonselektie werken goed opgeleide binnenhuisadviseurs die in staat zijn om, samen met u een behaaglijk en creatief interieur te ontwerpen. Gebruikmakend van een computer tekenprogramma worden complete interieurs 3-dimensonaal getoond. Uiteraard helpen onze deskundigen u ook graag bij het vinden van die ene bijpassende lamp of dat losse bijzettafeltje waar u al zo lang naar op zoek bent. Onze betrouwbaarheid Vermaas Woonselektie is een door het Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) erkende Interieurverzorger. De slogan van het CBW "koop zeker, koop CBW erkend", is zeker van toepassing op onze manier van werken; zekerheid van veilig aanbetalen, extra service, uitstekende nazorg. Onze producten worden door vakbekwame eigen medewerkers veelal gratis thuis afgeleverd, geplaatst en gemonteerd. Wellicht genoeg redenen voor u om eens een bezoek te brengen aan onze showroom? Wij adviseren u graag! Mocht u een uitgebreid advies willen, werken wij desgewenst op afspraak zodat wij u alle aandacht kunnen geven. Bel dan naar 0182 632441 of mail naar info@vermaaswoonselektie.nl Tot ziens bij Vermaas Woonselektie! Misschien voor u wat overbodig, want wie weet behoort u tot de vele inwoners van Waddinxveen en omstreken die ons al jaren kent. Voor iedereen die ons nog niet kent, willen wij graag vertellen wie wij zijn, wat wij doen, en waar Vermaas Woonselektie haar bekendheid aan te danken heeft. Onze collectie Onze onderscheidende collectie is tijdloos, uitgesproken modern of trendy klassiek en omvat een grote keuzemogelijkheid in meubelen, verlichting, vloerbedekking, gordijnen en andere raamdecoraties van bekende merken. De kastwandsystemen van Interstar, Riegel en Brinkmann, die uitgebreid worden gepresenteerd, is één van de mogelijkheden. Verder maken bekende merken als Machalke, Harvink, Touché, Brühl, Delato, Molinari, en Bree's New World, deel uit van.ionze collectie. ;V q; Woon- en tuinwereld Avalon 4-zits bank Topic (breed 241 cm.) in pusta of jumbo leer normaal 6 2395.- nü 2025.- (exclusief armkussens). Trident 2,5-zits bank Topaz (breed 192 cm.) in pusta of jumbo leer normaal 2000.- nü 6 1695.- (exclusief armkussen).

Hart van Holland | 2007 | | pagina 39