deze zomer i BS fa: ZOMERZOTHEID BIJ HET KEUKENCENTRUM: U betaalt GEEN BTW op al onze badkamers en keukens in de maanden juli en augustus. I Italiaanse flair in de Nederlandse badkamer KEUKENS BADKAMERS EaËlkhL 1 1 vV/ U bent van harte welkom in onze gezellige showroom, waar u keuze heeft uit ruim 2500 m2 keukens en badkamers. 1 www.keukencentrum.nl pagina 44 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 11 juli 2007 Woon- en tuinwereld 'vraag naar de voorwaarden in onze showroom. Hiermee vervallen al onze voorgaande acties en aanbiedingen. Openingstijden: ma-vrij 9.30-17.30 uur za 10.00-17.00 uur Op zondag gesloten L Italiaans interieurdesign kent wereldwijd vele liefhebbers. De typisch Italiaanse stijl, met flair en klasse, komt ook in de badkamer uitstekend tot zijn recht. Sanitairfabrikant Keramag werkte nauw samen met de beroemde Italiaanse architect en designer Antonio Citterio. Het resultaat: twee badkamerconcepten met een onderscheidende uitstraling en een slimme vormgeving.? Emani by Antonio Citterio Het badkamerconcept 'Emani by Antonio Citterio' maakt van de badkamer een ruimte met een warme, harmonische sfeer en een uitstraling van luxe en welbevinden. 'Emani' is het Italiaanse woord voor 'uitstraling'. En dat is precies wat de beroemde? designer voor ogen stond bij het ontwerpen van deze badkamer. Emani by Citterio heeft een natuurlijke, tijdloze elegantie met overtuigende soberheid. De wastafels van deze serie zijn er in twee verschillende stijlen. De wastafels met een ovale, ronde vorm geven de badkamer een natuurlijke, puristische uitstraling. De rechthoekige, strakke wastafels zorgen voor een minimalistische sfeer. In beide stijlrichtingen is de voorkeur van de designer voor sober, helder design zonder overbodige details duidelijk te herkennen. De serie Emani biedt een grote keuze aan wastafels in verschillende designs, maatvoeringen en uitvoeringen. De bijpassende wastafelonderkasten zijn een toonbeeld van pure soberheid. Een strak, rechthoekig, open design, uitgevoerd in afgelakt mahonie. In het open schap kunnen naar wens losse ladenblokken met twee of drie lades worden geplaatst. De combinatie van puur wit keramiek en warm mahoniehout en het open, deurloze design van de meubels geven de badkamer een pure, natuurlijke uitstraling met een open, ruimtelijk effect. De closets en bidets hebben een strakke vormgeving met vloeiend afgeronde hoeken, brede randen en enigszins schuin aflopende lijnen. Deze vormgeving sluit perfect aan op de verschillende wastafelstijlen; ovaal/rond of strak rechthoekig. Een rechthoekig inbouwbad completeert de 'Emani' badkamer. Het bad is gemaakt van gethermoformeerd, met glasvezel versterkt acryl en wordt omkleed met waterresistente houten panelen in mahonie fineer.? 500 by Antonio Citterio Met de De serie '500 by Antionio Citterio' krijgt de badkamer 'sterallures' voor een betaalbare prijs. Het ontwerp is onderscheidend, geometrisch en puristisch; ontdaan van alle overbodige elementen. De naam '500 by Antonio Citterio' wijst op de voor de serie kenmerkende maatvoering van 500 mm. Bijna alle producten uit deze serie hebben een breedte en/of diepte van 500 mm. Dit biedt als voordeel dat er vele mogelijkheden zijn voor een ruimtebesparende inrichting.? Het bijzondere ontwerp heeft architectonische kenmerken en geeft de badkamer een bijzondere uitstraling. De verschillende wastafelvarianten (maar liefst 13 in totaal) hebben een extra diepe waskom voor optimaal comfort en functionaliteit. De astafelonderkast is uitgevoerd in eigentijds eikendecor. Ook biedt de serie verchroomde onderstellen en handddoekhouders en een wastafelzuil. De serie wordt afgerond met een closets, bidets en een ligbad, eventueel met omkleding van panelen in eikendecor. www.keramag.com De Markies Classic is een moderne aluminium markies met een traditionele "houten" uitstraling Door de fraai klassieke rondingen past deze markies uitstekend bij zowel traditionele architectuur als meer moderne bouwstijlen Zowel de aluminium kap als de aluminium zijschotten hebben een rustiek uiterlijk, dat zich niet van hout laat onderscheiden. Aluminium is minder gevoelig voor weersinvloeden en is daardoor veel onderhoudsvriendelijker dan hout. Aluminium markiezen behouden daardoor hun luxe aanzien gedurende vele jaren. Uniek aan de Markies Classic is de mogelijkheid van een bovenrolsysteem. Op deze manier zijn er veel meer bedieningsmogelijkheden. De bovenrol is op een fraaie manier weggewerkt en geheel aan het zicht onttrokken MARKIEZEN FABRIEK DE WOLK Tel: 0182-528657 ^^ënt u op zoek naar: Aluminium en Kunststof •ramen, kozijnen en deuren •schuifpuien •serres en veranda's •balkonhekken En eist u een... Perfecte afwerking? A Snelle levering? Gunstige prijs? Edelgasstraat 44 2718 SX Zoetermeec Fax: 079-3622240 FRANKRIJKLAAN 4 HAZERSWOUDE-DORP (iTC-TERREIN BOSKOOP) TEL. 0172 236323

Hart van Holland | 2007 | | pagina 44