Werk aan je toekomst Werkvoorbereider orderbegeleider Commerciële Hout en/of binnendienstmedewerker steenbewerker Nieuwsgierig geworden en geïnteresseerd? Je wilt én lekker verdienen én een uitdagende baan. Je wilt jezelf blijven ontwikkelen, maar wel in een collegiale werksfeer waarbinnen je een mens blijft. Bij Dekker begrijpen we dat. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zeer goed en we bieden altijd de mogelijkheid je te ontwikkelen. Groei mee met Dekker en kom bij ons werken, aan je toekomst. www.dznet.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 11 juli 2007 pagina 7 Enerzijds door vervanging, anderzijds door uitbreiding hebben we per direct plaats voor enthousiaste nieuwe collega's voor onderstaande functies. n Als spil tussen verkoop en productie zorg je dat de binnengekomen orders keukenmaatbladen omgezet worden in een computertekening die de productie aanstuurt. Je kerntaken zijn: - .Registratie van binnengekomen orders; - Orders uitwerken in geautomatiseerd order verwerkingssysteem - Tekeningen van orders maken in Alphacam; - Wijzigingen verwerken in oorspronkelijke orders; - Uitzetten en controleren van orders bij "derden leveranciers"; - Reservering van materialen bij specifieke orders; - Contacten onderhouden met klanten over ondui delijke en ontbrekende ordergegevens; - Intern contact onderhouden over de orders met medewerkers productie, bedrijfsbureau. Wij vragen: Een afgeronde opleiding op MBO niveau en bij voor keur relevante werkervaring en technisch inzicht evenals rekenkundige vaardigheid. Een degelijke gebruikerskennis van geautomatiseerde systemen. Wij bieden: Een modern en zonder meer goed te noemen pakket arbeidsvoorwaarden. Onze pensioenvoorziening is goudomrand voor een premie van maximaal 22.00 netto per maand. De wens en wil tot verdere ontwik keling van jezelf honoreren we met een genereuze studiekostenregeling. Je adviseert als dé commerciële contactpersoon onze relaties over de producten keukenmaatbladen en keukenaccessoires evenals over de ontwikkelingen en assortimentsaanpassingen hierin. Controle en ver werking van orders. Afhandeling van vragen hierover en het informeren over en maken van prijscalculaties zijn jouw verantwoordelijkheid. Je bent creatief en resultaatgericht in het aandragen van alternatieve pro ducten of oplossingen indien relevant. Je draagt als een professional zorg voor een goede balans in de belangenbehartiging van zowel de klant als de eigen organisatie. Wij vragen: Een initiatiefrijke persoonlijkheid met een sterke drive en een continue focus op resultaat die niet terug deinst voor een dynamische/hectische omgeving. Je bent communicatief sterk, klantvriendelijk, flexibel en vanzelfsprekend commercieel. Om de functie opti maal in te vullen is een stevig MBO/HBO-niveau een must. Kennis van de bekende Microsoft pakketten (Excel, Word, Powerpoint) is noodzakelijk. Gebruikerskennis van Axapta is een pré. Bereidheid tot continue verdere persoonlijke ontwikkeling. Ook talentvolle starters op de arbeidsmarkt zijn voor deze functie meer dan welkom. Wij bieden: Een modern en zonder meer goed te noemen pakket arbeidsvoorwaarden. Onze pensioenvoorziening is goudomrand voor een premie van maximaal 22.00 netto per maand. De wens en wil tot verdere ontwik keling van jezelf honoreren we met een genereuze studiekostenregeling. - Werken met je handen motiveert je; - Je wilt werken in een moderne plezierige werk omgeving; - Van werken in teamverband én zelfstandig werken krijg je een kick; - Werken onder druk brengt jou niet van de wijs. Hebben we het over jou? Herken je jezelf hierin? Dan verzoeken we je nadrukkelijk te reageren op deze functie. Ervaring of een opleiding in het bewerken van hout of steen is zeker een aanbeveling, maar niet echt nodig. Uiteraard zorgen wij voor een interne opleiding of bijscholing door vakbekwame leermeesters. Vanwege communicatie met collega's is een goede beheersing van de Nederlandse taal een noodzaak Wat bieden wij je: - Een uitdagende werkomgeving met een open, eerlijke en prettige werksfeer. - De gelegenheid je te ontplooien tot een allround, multifunctioneel inzetbare medewerker in onze productie. - Een fulltime functie met vanaf 23 jaar een uitste kend startsalaris van 1.998.00 per maand en een doorgroei naar 2.198,00. - Een afwisselend rooster met een vroege (06.00- 15.00 uur) en late dienst (08.00-17.00 uur). - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een goudomrande pensioenvoorziening tegen een minimale premie 22.00 per maand). Werktijden: Een werkweek van maandag tot en met vrijdag van 40 uur. Aarzel dan niet en stuur een e-mail met gegevens over jezelf, je opleiding en je werkervaring aan j.schenk@dznet.nl Een brief kun je richten aan: Dekker Zevenhuizen BV - Afdeling Personeel Organisatie, postbus 112760 AA ZEVENHUIZEN Natuurlijk kun je ook telefonisch solliciteren. Bel dan naar Jan Schenk op nummer 0180-630962 of Bert Kouer op nummer 0180-637624. Zevenhuizen keukenbladen en accessoires Dekker Zevenhuizen BV, al decennia een begrip als het gaat om de productie van maatwerkbladen(keukenbladen, tafelbladen, etc.) en keukenaccessoires (kranen, verlichting, etc.). Als producent en deels groothandel, biedt Dekker keukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. In een moderne omgeving werken dagelijks ruim 200 collega's voor meer dan 1000 klanten. Onze klanten staan centraal in ons dagelijks denken en handelen met een focus op continue innovatie en "Perfectie tot in Détails". Deze werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groei, maar ook tot een leuke, collegiale en enerverende werksfeer, waarin talent zich kan ontwikkelen en voor verveling geen gevaar is.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 7