KAMPEREN EN JUMPEN BIJ EENDRAGT EN REIGERBOS TAS WINT 18E GRAANHUYS BEDRIJFSVOLLEYBAL MOLENVIERGANGBOKAAL VOOR WINNARES VISWEDSTRIJD ^ËVENHÜÏZËN-MOERKAPELLE I ACTIVITEITEN-AGENDA Zevenhuizen DimJI YerBaat M®erkape8!e HENGELVERENIGING H.Z.M. pagina 8 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 11 juli 2007 Kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten in Zevenhuizen-Moerkapel- le. Activiteiten kunnen gemeld worden bij mevrouw G. Beunder: 0180-631733 of greebeunder@yahoo.com - Koffieochtenden Hervormd Centrum: 9.30-11.00 uur Koffieochtenden, Herv. Centr. 4 okt. N.de Wilde thema Buigen voor de koning; 15 nov. E.Zelenberg 'Getuigen van de Koning'; 13 dec. G. van den Broeke-van der Dussen 'Juichen van de Koning'. -Ondernemersvereniging: iedere 1e donderdag van de maand: ondernemerscafé in dorpshuis Swanla van 17.30 tot 19.00 uur. - Speel-o-theek Beestenboel in dorpshuis Swanla (kijk op www.beestenboelzevenhui- zen.nl) geopend dinsdag in de even weken (groene container) van 9.15 u t/m 11.30 u De Zevenster Lunchrestaurant de Hertenkuii geopend elke werkdag van 12.00-13.30 uur; info 637111; koffie-inloop elke morgen 10.00 uur; welfare handwerken elke dinsdag 14.00 uur. Avondrestaurant de Hertenkuii voor 55-plussers: geopend elke 1e woensdag van de maand (vooraf reserveren 0180-637111): 3 okt., 7 nov. AND© Spelmiddag: elke maandag Zevenster 14.00 uur; Soosmiddag (lx per 14 dgn. op woens dag): 14.00 uur in De Zevenster; Fietsen: (lx per 14 dgn): verzamelen bij dorpshuis Swan la vrijdagmiddag 13.30 uur; Gymnastiek: gebouw geref. kerk dinsdag 9.30 en 10.30 uur; Zwemmen: zwembad De Koornmolen: donderdag 9.00, 10.00, 13.30 en 14.30 uur. Musea Zevenhuizen Openstelling Historisch Museum "Ons Verleden", het Molenmuseum en het museum van de Jan C. Lunenburgstichting, alle gevestigd in het gebouw Tweemanspolder 15 te Zevenhuizen, elke laatste zaterdag van de maand van 13.30-16.00 uur, elke tweede dins dagavond van elk kwartaal van 19.00 tot 21.00 uur en verder op afspraak. "Vogelvereniging Zang en Kleur 8 sept. keuring/dagshow; 5 okt. en 2 nov. contactavonden. Jaarlijkse tentoonstelling 7 en 8 dec. Kaarten: 22 juni; 6 en 20 juli; 10 en 24 aug. De Zeven Muzen 22 sept. orgelconcert Ger. kerk Dorpsstr. 106 17 nov. amateur muziekavond Ger. kerk Kleine Trompetter Elke vrijdagavond zomeravondconcert op het dorpsplein 19.30 uuur 13 juli 13.30 u Afslag 9 14.45 u opleidingsorkest DKT; 6 okt. play-in senioren o.l.v. Jacob de Haan Op Moer 13 okt. jubileumconcert Swanla 20 ikt jub. conc. jeugd i.s.m. Harpe DavidsSwanla 3 nov play-in junioren o.l.v. Karei Jongerling, Op Moer DE VIERKAÏ» Klaverjassen: Woensdagmiddag voor de jeugd:iedere 14 dagen; Schilderen: wo.avond, do.morgen en -avond (info: 010-4554051) - Rode Kruis gebouw, iedere laatste dinsdag van de maand: Ouderen contact middag van 13.30 tot 15.30. Zevenhuizen/Moerkapelle - De negende wedstrijd van de Zo meravondcompetitie werd ge vist in het Hoge Bergsche Bos. De vijf deelnemers boden in to taal 11.540 gram vis ter weging aan, een matige vangst. Eerste werd Adr. van Erk met een ge wicht van 4.040 gram, tweede werd J. van Dongen met 2.580 gram en derde werd W. Berke laar met 2.440 gram. De laatste wedstrijd wordt op woensdag 11 juli gevist in de Rotte. Vertrek vanaf de par keerplaats bij het Dorpshuis om 17.45 uur. De tiende wedstrijd van de ou- derencompetitie werd gevist in de Rotte (Molens). De acht deel nemers boden 31,840 kilogram vis ter weging aan. Eerste werd J. van Elswijk met 6,740 gram, tweede werd J. Wiersma met 5.350 gram en derde werd J. de Zwart met 5.250 gram vis. De negende wedstrijd van het clubkampioenschap werd gevist in de Gouwe. Er deden zeven deelnemers mee die in totaal 18,480 gram vis wisten te van gen. Eerste werd J. de Zwart met 4.920 gram, tweede werd J. van Elswijk met 4.220 gram en derde werd Adr. van Erk met 3.700 gram vis. De volgende wedstrijd wordt gevist op zaterdag 18 augustus in het Aarkanaal. Vertrek om 6.00 uur vanaf de parkeerplaats bij La Baraque. Zevenhuizen - Het kampeeruitje van de kleuters van basisschool De Eendragt naar camping de Koornmolen stond gepland voor vrijdag 6 juli. Vanwege het slechte weer kon er deze dag niet buiten gekampeerd worden dus werd de hele onderbouw omgetoverd tot een heuse 'indoor camping'. Er stonden overal tentjes waarin gespeeld kon worden en in de klassen kon geknutseld worden, de kinderen konden cakejes ver sieren en er waren pannenkoe ken en limonade. Tot ieders ver rassing werd er deze dag ook nog een les Jumpstile gegeven. Na de patat en het ijs aan het einde van de ochtend kon er teruggekeken worden op een geslaagd kam- peerfeest. Jump het jaar uit De traditionele afscheidsdag van de groepen 8 van de Eendragt en 't Reigerbos werd dit jaar opge luisterd met een optreden van de populaire jumpgroep Total Basz. In de nieuwe gymzaal had groep 8 van de Eendragt zich om 8.30 uur verzameld voor het krijgen van een jumpdemonstratie en -workshop van de jumpers Stephan, Jordy en Remco. Op de momenteel zeer po pulaire jumpklanken zweette de klas zich door de lesuren heen. Op weg naar hun volgende jumpaf- spraak op basisschool Wilhelmina in Boskoop, werd de jumpgroep gestrikt om voor de kleuters van de Eendragt een optreden te ver zorgen. In korte tijd stonden kleu ters én juffen mee te swingen op de aanstekelijke dance music, 's Avonds was groep 8 van 't Reiger- bos aan de beurt. Op hun afscheid savond was naast de disco ook tijd ingeruimd voor een jumpdemons tratie en -workshop. Zevenhuizen - Dorpshuis Swanla was vorige week het decor van de finaleavond van het bedrijfsvolley- baltoernooi Zevenhuizen. Terwijl DJ Bart de zaal opwarmde met ge zellige muziek, werden in een rap tempo de wedstrijden afgewerkt. De vernieuwde opzet met grotere poules en meer wedstrijden was succesvol. In de verliezerspoules waren de teams enorm aan elkaar gewaagd en werden wedstrijden met een punt verschil in de laatste seconden beslist. In de finalepoules bleek al snel dat er bepaalde teams met kop en schouders boven de rest uitsta ken. In de halve finales stonden vier bedrijven die de laatst jaren niet zo ver gekomen waren; Or- tec speelde tegen de Fysio's en Tas tegen Fortis Batavia. Twee halve finales waar de krachten sterk uit een lagen en de wedstrijden wer den met een groot puntenverschil gewonnen. De troostfinale ging tussen Bakkeren en Univé, waar de taart naar de verliezer - Univé -ging. De finale speelde zich af op het centre court waar de spelers als professionals het veld opkwamen onder gejuich van het veeltallige Zevenhuizen - Afgelopen zaterdag middag werd in de Boezemsloot bij de molen van Johan Ottevanger de al eerder aangekondigde viswed strijd voor de jeugd van acht tot en met veertien jaar gehouden. De jeugdige vissers werden door erva ren vissers van de club met raad en daad bijgestaan, wat door de kin deren zeer op prijs werd gesteld. Molenaar Ottevanger had voor de winnaar een wisselbeker ter be schikking gesteld, de zogenaamde Molenviergangbokaal. Dit bete kent dus dat er volgende jaar op nieuw bij de molen gestreden zal worden voor het winnen van deze beker. Dit jaar gaat de beker met Manon Spruit mee naar huis. Met een totale vangst van 1.940 gram eindigde zij op de eerste plaats. Tweede werd Myron Mebius met 1.100 gram en derde werd Walid Zaki met 1.000 gram. De wedstrijd werd, na afloop van de prijsuitrei king in de tuin bij de molen, afge sloten met een barbecue. Voor informatie en verdere uitsla gen: www.H-Z-M.nl. Voor de laat ste week van de zomervakantie zal er nog een wedstrijd worden ge organiseerd. Meer hierover in een latere editie van deze krant en op de website. publiek. De finale tussen Tas en de Fysio's was een ongelijke strijd; de jeugdige spelers van Tas lieten zich niet imponeren door hun oudere tegenstanders en deden wat ze de hele avond deden: geen fou ten maken. De voorsprong werd al snel meer dan 15 punten en de wedstrijd was beslist. De teller deed nog zijn best door de fysio's 10 punten extra te geven maar het mocht niet baten, Tas was gewoon beter. Na het eindsignaal kon er gespoten worden met champagne en cola en werden de winnaars gehuldigd. Jaap van der Wel werd in het zonnetje gezet; zijn bedrijf heeft alle 18 keer meegedaan, maar zal er volgend jaar niet meer bij zijn. Vanf 22.00 was het voetjes van de vloer, de band Super Groover gooide er een groot aantal goeie dance classics uit en zorgde voor een gezellige swingende feest avond. Dankzij de sponsors is het wederom een geslaag evenement geweest en is voor Stichting Edu- kans (actie schoenmaatjes) en voor de jeugd van Nesselande een mooi bedrag opgehaald. De organisatie bedankt graag alle vrijwilligers, scheidsrechters en medewerkers van Swanla voor hun inzet.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 8