Boer in beeld Restaurant Vita nu ook voor vegetarisch dineren Verzetsmuseum Gouda Dagje Elysium? Doen! Passiekracht van de Tropen Thursday Night StepAround 2007 Bij uw Escura Apotheek informatie over TEKENBETEN en de ziekte van Lyme Vraag het apotheekteam naar de gratis folder. Escura Apotheek zorgt ervoor. ihowmodellen Ook Gouda en omstreken CHALETPARK MOERKAPELL L-Bungalow Super 50 m2 ID12) Dubbel Prisma Super 50 m2(D25)^ j Ontdek de nieuwe stijl van recreeren Pubbei Bungalow Super 70 m* (F9) Dubbe'Sungalow Super 70 m* (F7) Voor meer informatie: c.q. afspraak. 6 dagen per week geopend (dinsdag gesloten) H.W. Beek-06-224 801 04 365 dagen per jaar geopend voor recreatie plezier ind.de kavel aangelegde tuin, terras Chaletpark "De Randstad" Bredeweg 66 2752 AB Moerkapelle Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 8 augustus 2007 pagina 15 Fotograaf Dirk Kome heeft op indringende wijze het boerenleven in Zuid-Holland vast gelegd. De fotoserie verteld het levensverhaal van de fotograaf met beelden van de boerderij van zijn ouders. Koeien wachtend voor de staldeur, werken op het land en het veran derende landschap. Nostalgie: over hoe het vroeger was en straks niet meer zal zijn. De tentoonstelling 'Van de boerderij' van Kome is te zien in de Kunsthal in Rotterdam tot en met 26 augustus 2007. Mijn vader en broer voor het koelhuis. Foto: Dirk Kome In het Groenhovenpark in Gouda zit sinds eind 2006 een nieuw restaurant; Vita. Sinds kort is het restaurant zich tevens gaan specialiseren in vegetarisch koken met als resultaat de aan sluiting bij de Nederlandse Vegetariërs Bond. "Onze gerechten zijn vooral lekker en bereid met verse ingrediënten waardoor de echte smaak naar boven komt", vertelt horeca- manager Mariëlle van Enckevort. "We sprin gen in op de huidige trend van goed voor jezelf zorgen en tegelijkertijd ontspannen genieten. Onze wereldkeuken is zeer geva rieerd en wisselt steeds. Deze ruime keus is nu ook voor vegetariërs aanwezig." Vita is in de zomerperiode geopend van woensdag t/m zondag. Voor informatie of reserverin gen kunt u bellen met 0182-69 34 34. Aan de Turfmarkt 30 in de Goudse binnenstad is het Verzetsmuseum Zuid-Holland geves tigd. Het museum besteedt aandacht aan het begrip 'verzet', niet alleen uit de Tweede We reldoorlog maar ook vandaag want 'verzet' is van alledag en overal. Natuurlijk wordt er uitgebreid aandacht aan de Tweede Wereldoorlog besteed maar ook aan Rechten van de Mens die daaruit voort kwam. Het museum heeft naast de basis expositie ook geregeld wisselde tentoonstel lingen. Aan de achterzijde bevindt zich het Lunchcafé Résistance met een terras in een schitterende ommuurde tuin. Het museum is open op dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Meer informatie: www.verzetsmuseum-zh.nl Notaris d'Aumerielaan 17 2811 HS Reeuwijk Tel. 0182-39236 www.wapenvanreeuwijk.nl Ontdek met één van onze fluisterboten de schitterende Reeuwijkse Plassen. Na afloop kunt u nog heerlijk nagenieten op ons zonovergoten terras met een hapje en een drankje. Proef bij Elysium de sfeer van het tropisch regenwoud, ook wel de longen van de aarde genoemd. Doe een zelfde soort power op in de zuur stofsauna. Ervaar het revitaliserend effect van een jetstreambad. Beleef de karakte ristieke vochtige atmosfeer in de steamspa of de grotsauna. Pak verder nog wat zon nekracht mee onder de zonnehemel. Rust daarna uit in de Neveltuin met zijn tropische vegetatie waaronder bloeiende orchideeën. Of relax in de tropische rustruimte, temid den van enorme, tropische planten. Elysium, Bleiswijk, 010-5241166, www.elysium.nl KRI N Ci APOTHEEK VAN DEN DRIES Zuidplaslaan 434, 2743 KE Waddinxveen, Tel. 0182 - 63 30 00 info@apotheekvddries.nl www.apotheekvddries.nl Gratis bezorgservice Advies en uitleg over het gebruik van uw geneesmiddelen Beschikbaarheid van apotheker en assistenten voor vragen of een persoonlijk gesprek Een verantwoord assortiment, inclusief Kring-apotheek huismerk! Orthica* voedingssupplementen Sportbandages en -tapes Huidverzorging o.a. Vichy, La Roche-Posay en Louis Widmer Homeopathie fytotherapie KRINCBAPOTHEEK ItCMC MCR DAh HCUO)*Di Onder het motto 'Niet kleppen maar steppen' organiseert Stichting Playground op de don derdagavonden 9, 16, 23 en 30 augustus de Thursday Night StepAround in Rotterdam. Be doeld om op een leuke manier kennis te ma ken met het steppen, ledereen met een step kan meedoen en tegen gereduceerd tarief is een Kickbike, de Rolls Roys onder de steps te huur. De tochten gaan langs leuke bezienswaar digheden in Rotterdam en duren ongeveer twee uur. De steptochten starten om 19.30 uur vanaf de Overblaak, in de Kubuswonin gen in Rotterdam. De kosten zijn 5,00 euro en voor 5,00 euro extra kan een step ge huurd worden. Inschrijfgeld dient men voor de start contant te betalen, pinnen is niet mogelijk. Voor het huren van een step is ook een geldig legitimatiebewijs vereist. Let op de bijverschijnselen: gezond gevoel, verbaasde blikken en gespierde billen. Informatie en inschrijven bij Steparound: (010) 4776477 of info@steparound.nl 1 Escura Apotheek Kerkweg-West Kerkweg-West 64, 2742 BE Waddinxveen Tel: 0182 - 617 255 E-mail: apokww(axs4all.nl Website: www.apotheekkerkwegwest.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 15