Qnnp tmkt' VOLGENDE WEEK START DE WITTE TENT WEEK ELFDE WEDSTRIJD ZOMERCOMPETITIE JOOST HORDIJK WINT OPEN TOERNOOI ZEVENSPRONG !t lil sMrssiii&b&'violvt Degenen die ik leefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij n kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Eldert Arie van Leeuwe Weduwnaar van Grietje Slingerland 24 mei 1921 f 8 augustus 2007 Jan en Diana Marjolein en Tim Martijn Jolanda en Jaco Mira Zevenhuizen, Leliestraat S Correspondentieadres: J. van Leeuwe de Fazant 13 2761 SZ Zevenhuizen De cremaüe heeft maandag 13 augustus plaatsgevonden. Wij zijn dankbaar voor Uw blijk van medeleven met het verlies van Agnes Zweere Behalve het grote aantal aanwezigen bij de crematie en de hele bloemen, kaartjes en telefoontjes, maar vooral de be zoekjes tijdens haar ziekte, heeft ons en haar gesteund, ge strekt en getroost Wij hebben ervaren dat Agnes in vele harten een plaatsje heeft gekregen. Zij laat een leegte achter. Namens allen, Wil en Jaap Zweere Zevenhuizen, augustus Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Hengelsportvereniging Moordrecht 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia KERKDIENSTEN 19 AUGUSTUS Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 15 augustus 2007 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Akkerweg 84, Moerkapelle Met eerbied en respect Ook thuis opbaren Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen Vo0! Persoonliike en stiilvolle begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging --- van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch 'Reken maar...' centraal thema tijdens tentweek. Nieuwerkerk aan den IJssel - De jaarlijkse witte tent week start ook in Nieuwerkerk volgende week weer. Van 20 tot en met 26 augus tus zal er in de Zuidpias, in Esse en in Dorrestein een tent staan. Op maandag, dinsdag, donder dag en vrijdag start het ochtend programma om 10.00 uur. Dan gaan de kinderen onder anderen knutselen, zingen, kijken naar een sketch en luisteren naar een Bijbel verhaal. De ochtend is afgelopen om ongeveer 12.00 uur. Op deze dagen wordt er ook een middag programma georganiseerd van 14.00 uur tot 15.30 uur. Hiernaast zal er iedere avond een poppen kast zijn in de Esse-tent. Iedere avond worden er avondpro gramma's bij de Esse tent georga niseerd. Op maandag is er vanaf 20.00 uur een theater met poppen door de bekende poppenspeler Je roen van de Berg. Dinsdag is er een fietstocht, de start is tussen 19.00 uur en 19.45 uur. Woensdag is er vanaf 20.00 uur een sport en spel avond, zowel in de tent als buiten de tent. Op deze avond wordt er voor alle kinderen ook een lam- pionnenoptocht georganiseerd. Donderdagavond is er vanaf 20.00 uur een Sing In onder leiding van het Nieuwerkerkse combo Glori fied. Zaterdagavond is er tenslotte een afsluiting met de gospelzanger en liedjesschrijver Gerald Troost. Het thema dat dit jaar centraal staat is 'Reken maar...'. Veel van de programmaonderdelen zullen aan dit thema verbonden zijn. Tieners van 10 tot en met 14 jaar kunnen maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag terecht in de Vluchtheu vel in het oude dorp. Hier wordt de Tienerweek gehouden. Voor de tieners worden er ochtendpro gramma's, middagprogramma's en enkele avondprogramma's georga niseerd. Het ochtendprogramma bestaat uit nadenken met elkaar over het thema 'Reken maar...'en een spel. De middagprogramma's bestaan uit diverse spellen. Twee hoogtepunten van de Tienerweek zijn het avondspel in het Hitland- bos en de bonte avond. De Witte Tent Week en Tienerweek worden georganiseerd door de Hervormde Gemeente van Nieuwerkerk aan den IJssel. Meer informatie: www. wittetentweek.nl en www.tiener- week.nl Moordrecht - Voor de elfde wed strijd van de Hengelsportvereni ging Moordrecht werd zaterdag 11 augustus door 21 deelnemers gevist in de Gouwe. De omstandig heden waren zomers en de vereni ging hoopte op goede vangsten in dit brasemwater. Om 6.45 uur ging de toeter als startsein en al snel werden de eerste vissen gevangen. De vangsten waren zeer onregel matig. Sommigen vingen alleen het eerste uur, anderen alleen het laatste uur. Na vier uur vissen bleek dat bijna iedereen vis had en de ge wichten ontliepen elkaar niet viel. De dagwinnaar werd Ron Hofland, met 8 brasems en wat kleintjes had hij een totaalgewicht van 7.180 ki logram, gevolgd door Marco Hee melaar en John van Uunen. De uitslag: A-groep: 1-Ron Hofland met 7.180 kg; 2-Marco Heemelaar met 5.220 kg en 3-John van Uunen met 5.150 kg. B-groep: 1-Willem van Veen met 4.350 kg; 2-Jan van der Schee met 2.400 kg en 3-Henk Multem met 1.200 kg. C-groep 1-Peter van den Hoek met 4.700 kg; 2-Bart Klarenberg met 1.240 kg en 3-Gerrit Koetsier met 0.880 kg. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Regio/Nieuwerkerk aan den IJs sel - TC Nieuwerkerkspeler Joost Hordijk heeft het open toernooi van het TC Zevensprong op zijn naam geschreven door in de finale heren enkel 3 van Julius Tiggelaar te winnen (6-7 6-4 7- 5). Dit is voor Hordijk de tweede toernooizege dit seizoen. In juli won hij het open toernooi van Be Quick te Gouda. Yoran Verschoor heeft in de finale van een A** toernooi in Roden Groningen nipt ver loren van Alexander Nonne- kes (5-7 6-7). Nonnekes staat in de top 50 van de Nederlandse ranglijst en heeft in dit toernooi geen set verspeeld. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Herv. Gem. Oude kerk 9.30 uur ds. K. Groenendijk; 18.45 uur ds. M.B. van den Akker. Inloop- en telefonisch spreekuur: Oranjepad 2, Nieuwerkerk aan den IJssel Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 9.00 - 10.00 uur Telefoon: 0900-1202150 0182- 594710. www.stichtingkwadraad.nl info@stichtingkwadraad.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 23