Geen fratsen. Lekker werken. Afdelingsmanager m/v Geen fratsen. Lekker werken Afdelingsmanager m/v 40 uur voor de afdeling vers Service Monteur Hoortoesteilen (40 uur) of iemand die intern opgeleid wil worden 40 uur voor de afdeling kruidenierswaren LEERLING OORSTUKJESLABORANT 40 uur) Voor onze Cl000 Wals in Zevenhuizen zijn we op zoek naar: Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, de omzet en de winstbijdrage van de afdeling. Daarbij draait het vooral om kwaliteit, hygiëne en presentatie. Daarnaast bepaal je, samen met de bedrijfsleiding en je collega-afdelingsmanagers de koers van je afde ling en de hele winkel. Voor deze baan heb je naast commerciële werkervaring, minimaal mbo en diverse vakdiploma's nodig. We bieden je een goed salaris en ruime opleidingsmogelijkheden. Je werktijden worden in overleg vastgesteld. Daarnaast kun je rekenen op een plezierige werksfeer en leuke collega's. Geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief naar Cl000 Wals, t.a.v. dhr. G.J. Wals, Dorpstraat 129, 2761 AL, Zevenhuizen. Meer informatie? Bel 0180 - 63 38 97 of kom even langs en vraag naar dhr. G.J. Wals. Kijk ook op: www.C1000.nl veenhuis Voor onze reparatie- en inbouwafdeling zijn wij op zoek naar drie nieuwe collega's voor de functie van: Wij vragen van jou: Voor onze Cl 000 Wals in Zevenhuizen zijn we op zoek naar: Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, de omzet en de winstbijdrage van de afdeling. Daarbij draait het vooral om kwaliteit, hygiëne en presentatie. Daarnaast bepaal je, samen met de bedrijfsleiding en je collega-afdelingsmanagers de koers van je afdeling en de hele winkel. Voor deze baan heb je naast com merciële werkervaring, minimaal mbo en diverse vakdiploma's nodig. We bieden je een goed salaris en ruime opleidingsmogelijkheden. Je werktijden worden in overleg vastgesteld. Daarnaast kun je rekenen op een plezierige werksfeer en leuke collega's. Geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief naar Cl000 Wals, t.a.v. dhr. G.J. Wals, Dorpstraat 129, 2761 AL, Zevenhuizen. Meer informatie? Bel 0180 - 63 38 97 of kom even langs en vraag naar dhr. G.J. Wals. Kijk ook op: www.C1000.nl veenhuis Wegens vertrek/ziekte van een van onze collega's zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van: Wij vragen van jou: pagina 24 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 12 september 2007 medical audio Veenhuis Medical Audio B.V. is al 41 jaar in Nederland een toonaangevende importeur van Widex hoortoesteilen en apparatuur voor gehooronderzoek. Ons bedrijf, gevestigd in Gouda in een modern en goed geoutilleerd bedrijfs pand en een team van 60 medewerkers, kenmerkt zich door een open cultuur en een prettige werksfeer. Je werkzaamheden bestaan uit technische handelingen aan hoortoesteilen die met behulp van een microscoop worden uitgevoerd. Ook het controleren en verpakken van nieuwe hoortoesteilen behoort tot je taken. VMBO/MBO niveau beheersing van de Nederlandse- en Engelse taal elektronica achtergrond is een pré een goede handvaardigheid en eventueel ervaring met SMD-techniek enthousiaste instelling om een nieuw vak te leren goede teamgeest punctueel administratief inzicht goed gehoor Wij bieden jou: een goed salaris in overeenstemming met de functie een variabele winstuitkering 8% vakantiegeld 29 vakantiedagen een prettige werksfeer een interne opleiding een premievrij pensioen Spreekt deze nieuwe uitdaging je aan, schrijf dan een brief naar: Veenhuis Medical Audio B.V. Ouverturelaan 2 Postbus 108 2800 AC GOUDA t.a.v. mw. I. Veenhuis-Scholten o.v.v. sollicitatie of bel voor meer informatie: 0182 - 683810 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Veenhuis Medical Audio B.V. is al 41 jaar in Nederland een toonaangevende importeur van Widex hoortoesteilen en apparatuur voor gehooronderzoek. Ons bedrijf, gevestigd in Gouda in een modern en goed geoutilleerd bedrijfs pand en een team van 60 medewerkers, kenmerkt zich door een open cultuur en een prettige werksfeer. v medical audio De functie van de leerling oorstukjeslaborant omvat het inscannen van afdrukken en vervaardigen van schaaltjes voor hoortoesteilen met een cadcam softwarepakket. VMBO/MBO niveau een goede handvaardigheid enthousiaste instelling om een nieuw vak te leren goede teamgeest punctueel Wij bieden jou: een goed salaris in overeenstemming met de functie een variabele winstuitkering 8% vakantiegeld 29 vakantiedagen een prettige werksfeer een interne opleiding een premievrij pensioen Spreekt deze nieuwe uitdaging je aan, schrijf dan een brief naar: Veenhuis Medical Audio B.V. Ouverturelaan 2 Postbus 108 2800 AC GOUDA t.a.v. mw. I. Veenhuis-Scholten o.v.v. sollicitatie of bel voor meer informatie: 0182 - 683810 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 24