CHAUFFEUR TREKKER-OPLEGGER KNAAP Werkvoorbereider(s) cultuur- en civiele techniek Waddinxveen Werken bij Grontmij FIJAN MOSTERT Grontmij planning connecting respecting the future Knaap Bouwbedrijf is toonaangevend op het gebied van luxe vrijstaande woningbouw, utiliteitsbouw, verbouw- en onderhoud. Ter versterking van ons huidige team zijn wij op zoek naar: commercieel projectcoördinator verbouw I onderhoud calculatie Die in staat is om zelfstandig: verbouwingen en onderhoud bij particulieren op te nemen en te registreren calculaties voor verbouwingen uit te voeren offertes uit te brengen en opdrachten af te ronden opdrachten voor te bereiden en te begeleiden contacten onderhoud met opdrachtgever voor deze functie vragen wij: opleiding MBO/HBO-niveau vaktechnische en commerciële kwaliteiten ervaring in vergelijkbare functie goede contactuele eigenschappen bereidheid om buiten kantooruren werken op te nemen Uitvoerder (meewerkend) die in staat is om zelfstandig woningen te bouwen in de regio voor deze functie vragen wij: opleiding MBO-niveau of gelijkwaardig goede contactuele eigenschappen bereidheid om verantwoording te nemen Allround Loodgieter installateur die in staat is om zelfstandig werkzaamheden te verrich ten zoals loodgieterswerk bij verbouwingen C.V. werk bij verbouwingen elektrawerk bij verbouwingen verwerken van bladlood en zink technische ondersteuning bij de afdeling woningbouw voor deze functie vragen wij: Relevante opleiding goede contactuele eigenschappen Voor alle functies geldt dat u in het bezit moet zijn van rijbewijs B en dat u in de regio woont. Wij bieden u een baan waarin u uw vakmanschap kan tonen. Tevens bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een fijne werksfeer in een enthousiast team. Indien u belangstelling heeft voor één van deze vacatures stuur dan uw brief met C.V. voor 22 september a.s. t.a.v. de heer A.J. van der Spek (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Knaap Bouwbedrijf Groeneweg 36, 3059 LC Rotterdam Postbus 24, 2760 AA Zevenhuizen tel.: 010 222 10 10 email: info@knaapbouwbedrijf ,nl www.knaapbouwbedrijf.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 12 september 2007 pagina 25 Fijan Mostert Transport is een bedrijf gespecialiseerd in het transport van "groene" producten welke in Nederland en België worden gelost. De laad- en losadressen welke wij dagelijks aandoen, zijn te vinden in de verschillende havens, alsook bij verpakkingsbedrijven, importeurs en exporteurs en bij de vele telers en tuinders. Door de grote verscheidenheid van de producten welke worden vervoerd als ook de vele verschillende laad- en losadressen, zijn de routes iedere dag anders en is dus geen dag gelijk. Dit brengt tevens met zich mee dat het materiaal van Fijan Mostert van vele faciliteiten is voorzien om de diversiteit aan werk mogelijk te maken. Wij zoeken vooral fulltime binnenlandchauffeurs, maar ook werken op parttimebasis en op oproepbasis komt binnen ons bedrijf voor. Grontmij is een multidisciplinair advies- en ingenieursbureau voor bouw, infrastructuur, milieu, energie en industrie. Gericht op advies, ontwerp, engineering, management en turnkey-realisatie van projecten. Met zo'n 7.000 medewerkers actief in Europa. Wij ontwerpen en realiseren plannen voor de toekomst door mensen, partijen en regio's bij elkaar te brengen en te verbinden. Wij doen dat met respect voor de omgeving, voor onze klanten en voor elkaar. Fijan Mostert is een gerenommeerde onderneming, welke wegens uitbreiding van activiteiten op zoek is naar een: Wij vervoeren goederen in de volgende sectoren: - Groente- en fruitsector - Bomen- en plantgoedsector Wij zijn op zoek naar mensen die: - In bezit zijn van rijbewijs B-C-E en chauffeutjsdiploma (CCV-B) Wij bieden: - Een goed salaris volgens de CAO Hi 11 n - Een prettige werksfeer - Modern materiaal om mee te werken - Keuze van standplaats in overleg Interesse? Bel voor meer informatie naar Fijan Mostert of schrijf een brief gericht aan ons postadres. Cjok als je niet (volledig) aan de gestelde eisen voldoet is het de moeite waard om te reagerer Transport eri vraag naar Ons bedrijf biedr de mogelijkheid kandidaten op te leiden tot chauffeur en via ons het chauffi ursdiploma en rie rijbewijzen CE te halen. Fijan Mostert Transport, Postbus 758, 2700 AT Zoetermeer telefoon 079 34 29 200 fax 079 34 29 210 email info@fmtransport.nl website www.fmtransport.nl m.i.v. 01 oktober 2007 zijn wij gevestigd aan deTransportweg 25,2742 RH Waddinxveen Wat doet een werkvoorbereider bij Grontmij? Je ondersteunt projectleiders, bereidt meerdere projecten voor, schrijft bestekken en geeft sturing aan een tekenaar. Ook denk je met de projectleider mee en vul je hem op onderdelen van het project aan. Als werkvoorbereider heb je contacten met diverse partijen en draag je zorg voor communicatie. Wie ben jij? Je hebt een cultuurtechnische of civieltechnische opleiding op HBO-niveau afgerond. Daarnaast heb je ervaring in het opstellen van bestekken en kennis van de eisen waaraan een tekening moet voldoen, RAW-systematiek, kostenramingen, regelgeving met betrekking tot milieu, bouwstoffenbesluit en arbeidsom standigheden. Je bent in staat zelfstandig projecten uit te werken. Ook kun je goed samenwerken in een projectteam en ben je initiatiefrijk. Je beschikt over goed, sociale en communi catieve vaardigheden. Tenslotte ben je in staat gestructureerd en nauwkeurig te werken. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Tom Denayère, teamleider Sport Engineering, telefoon (0182) 62 55 00. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie met CV en vermelding van de functie kun je binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie richten aan: Grontmij Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. mevrouw E. Janssen Postbus 190,2740 AD Waddinxveen E-mail: elsbeth.janssen@grontmij.nl BOUWB! P Kt F.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25