Zevenhuizen-MoerkaBGriiwj.MMM| Ji 'H Praat mee over de toekomst van de nieuwe gemeente! Dialoogbijeenkomsten in november Onderhoud aan Bierhoogtweg en Wollefoppenweg Rumitelpe Ordening Vaststelling 3e partiele wijziging bestemmingsplan Landelijk Gebied 1990. Bd<öidmaking Wet milieiibeheer Moordrecht Aanvragen bouwwigunning pagina 4 Hart van Holland 31 oktober WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE NL Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl Mits het weer het toelaat, zal er op vrij dag 2 november onderhoud gepleegd worden aan de Bierhoogtweg en de Wollefoppenweg. Indien nodig wordt er ook gewerkt op maandag 5 november. De werkzaamheden zijn: Bierhoogtweg: Vanaf de Zuide lijke Dwarsweg tot aan de brug zullen plaatselijke reparatiewerkzaamheden plaats vinden. Deze bestaan uit het op meerdere plaatsen het asfalt vervangen en scheuren opvullen. Voor de werk zaamheden zal de Bierhoogtweg voor doorgaand verkeer afgesloten zijn. Be stemmingsverkeer zal met enige hinder doorgang kunnen vinden. Wollefoppenweg: Op meerdere plaat sen zal het asfalt vervangen worden en de scheuren opgevuld worden. Voor de werkzaamheden zal de Wollefoppen weg niet gestremd zijn. Burgemeester en wethouders van Ze- venhuizen-Moerkapelle maken bekend, dat de raad van die gemeente op 18 sep tember 2007 de 3e partiële wijziging van het bestemmingsplan Landelijk Gebied 1990 heeft vastgesteld. Deze wijziging heeft betrekking op de herinrichting van het perceel Bierhoog tweg 17 in Zevenhuizen. Het plan is t.o.v. het eerder ter visie ge legde ontwerp ongewijzigd vastgesteld. Deze planwijziging ligt met ingang van 1 november 2007 gedurende 6 weken ter visie (dus tot en met 12 december 2007) in het gemeentehuis, de afdeling VROM, Dorpsstraat 89 in Zevenhuizen. Het gemeentehuis is geopend op werkdagen tussen 9.00 en 12.00; des gevraagd is het ook mogelijk om deze wijziging buiten de openingsuren in te zien (tel 0180-637777) Gedurende deze termijn kan een ieder die tijdig een zienswijze tegen het ontwerp heeft ingediend, tegen dit raadsbesluit bedenkingen indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Gelijke bevoegdheid komt toe aan be langhebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat zij niet overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad naar voren hebben gebracht. Melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer Een bedrijf kan volstaan met een melding van de wijziging van activitei ten wanneer die binnen de bestaande vergunning passen. Een wijziging van de vergunning is dan niet nodig. Rexam Home Personal Care: het in gebruik nemen van een alkalische ont- vetter en het plaatsen van garagebox op het perceel Nijverheidscentrum 38, 2761 JP Zevenhuizen. Deze melding en het besluit erop kunt u vanaf 1 november tot en met 13 december 2007 inzien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van burge meester en wethouders van Zevenhui zen-Moerkapelle, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Een besluit blijft van kracht wan neer u bezwaar indient, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Ze venhuizen (telefoon 0180-637777). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. In de periode van 18/10/2007 t/m 25/10/2007 zijn de volgende aanvragen om vergunningen binnengeko men: Knü>belweg79,2761JC Zevenhuizen, vergroten bijkeu ken (BL/2007/0036) Het bekendmaken van deze aanvragen is ter infor matie. U kunt pas een bezwaarschrift indienen als een vergunning is verleend of als een vrijstellings procedure wordt gevolgd. Ter inzage legging ontwerpbesluit monumen tenvergunning: Op grond van artikel 14a van de Monumentenwet 1988 ligt het ontwerpbesluit en de daarop betrek king hebbende stukken vanaf 1 november 2007 gedurende 6 weken, tijdens openingstijden van het gemeentehuis, voor een ieder ter inzage bij afdeling VROM. Rijksmonument, Molenviergang 4, 2761 BK Zeven huizen, herstel fundering achterwaterloop en het terugplaatsen van het scheprad (MV/2007/0005). Tijdens de ter inzage legging kan een ieder naar keuze mondeling of schriftelijke zienswijzen indie nen bij burgemeester en wethouders. Gemeente 1 Nieuwerkerk aan den IJssel gemeente Uw gemeentebestuur nodigt u uit om mee te praten over de toekomst van de nieuwe gemeente. Zoals u wellicht eerder heeft gelezen, streven de gemeen ten Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle naar een vrijwillige, ongedeel de fusie op 1 januari 2010. Van gesprekken, inwonerspeiling naar concept-visie Eerder dit jaar vonden gesprekken met ondernemers, maatschappelijke instellingen en inwoners in elk van de drie gemeenten plaats. Deze enthousiaste inbreng is gebruikt voor de inwonerspeiling die in juni aan meer dan 7000 deelnemers werd verstuurd. De opbrengst van die avonden en bestuurlijk/ambtelijk overleg heb ben samen met de resultaten van de inwonerspeiling geleid tot het concept-visiedocument. Op 30 oktober hebben de drie gemeenteraden een voorlopig standpunt ingenomen over dit document. Daarnaast kwam het herindelingsontwerp aan de orde. Dit is een formeel stuk ter bevestiging van de eerder uitgesproken wil van de drie gemeenten om te fuseren. Wat vragen we van u? Uw gemeente gaat graag in dialoog met u over de concept-visie op de nieuwe gemeente zoals die er nu ligt. Herkent u zich in deze visie? Komen de keuzes in het document overeen met uw gedachtegoed? Naast alle eerder betrokken ondernemers, maatschappelijke organisaties en inwoners, kunnen ook andere geïn teresseerden zich aanmelden voor deze avond. Wat gebeurt er met mijn inbreng? De resultaten van de dialoogbijeenkomsten worden door de gemeenteraden betrokken bij het definitieve visiedocument. In de periode november 2007 - februari 2008 vindt de formele terinzagelegging en reactietermijn op het herindelingsontwerp plaats. Dit leidt tot een door de gemeenteraden vast te stellen herindelingsadvies. Eind februari wordt het definitieve visiedocument samen met het herindelingsadvies voorgelegd aan de gemeenteraden. Daarna gaat het herindelingsadvies in het traject Provincie, Tweede en Eerste Kamer. Data, tijden en locatie De dialoogbijeenkomsten vinden plaats op: 14 november, locatie de Zespunt, Molenlaan la te Moordrecht. 20 november, locatie Dorpshuis Swanla, Burg. Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. 29 november, locatie Raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Programma van de avond Het programma duurt van ca.19.00 tot 22.30 uur. Eerst presenteert de heer P. de Vries-Lentsch u de resultaten van de inwonerspeiling. Daarna wordt het concept-visiedocument aan de hand van drie thema's besproken. Deze thema's zijn: ruimte, maatschappe lijke ontwikkelingen en rol van de gemeente. Tot slot nodigen we u uit om individuele reacties op een reac tiemuur achter te laten. De avonden worden geleid door de burgemeester van uw gemeente. Aanmelden U bent uiteraard van harte welkom op de bijeenkomst in uw eiaen gemeente. Wilt u uw aanmelding met bijgaande antwoordcoupon bevestigen (postzegel is niet nodig)? Graag zien we deze zo spoedig mogelijk maar uiterlijk voor 10 november 2007 tegemoet. Telefonisch of per e-mail aanmelden? U kunt zich ook telefonisch aanmelden: (0180) 330493 Of per e-mail aan: fusie@zevenhuizen-moerkapelle.nl Onder vermelding van bijeenkomst 14 november of 20 november of 29 november 2007 Namens het gemeentebestuur van uw gemeente nodigen wij u graag uit voor deze avond. De ervaring leert dat deelnemers na afloop zeer enthousiast zijn, vooral door de uitwisseling van meningen en gedach ten met mede-inwoners. Uw gemeentebestuur stelt het op prijs als u deelneemt aan de dialoog. Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle 3a, ik neem deel aan de dialoog over de toekomst van de nieuwe gemeente! Ik meld me aan voor de bijeenkomst in mijn gemeente op [a.u.b. aankruisen]: 14 november, locatie de Zespunt, Molenlaan la te Moordrecht. 20 november, locatie Dorpshuis Swanla, Burg. Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. 29 november, locatie Raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Naam: Ad res: Postcode Plaats: Telefoonnummer: Antwoordcoupon in envelop zonder postzegel retourneren aan: Projectbureau Fusie Antwoordnummer 13017 2740 VE ZEVENHUIZEN Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12 00 uur Publiekszaken Is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Alarm Alarm Politie Brandweer 112 0900-8844 0172-S505S0 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie

Hart van Holland | 2007 | | pagina 4