Zevenhuizen-Moerkapiüi rf&r- Gemeente Raad maanmissies Nieuw plattegrond vanZeuenhuizen- MoerkapeDebinnen- tort in im brievenbus Kaarten en cadeaus van Unicef doen dubbel goed! Besluiten Algemene Plaatselijke Verordening 2e woning in de randstad PARK DE RANDSTAD VAKANTIEHYPOTHEEK WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPEU^^Nl^ Vergaderschema Raad 18 december 2007 De openbare vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. De aanvang is om 19.30 uur. Bent u slechthorend? Onze raadszaal is voor zien van ringleiding en voldoet aan de inter nationaal geldende normen op dit gebied. Spreekrecht burgers Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de ver gadering aan te melden bij de raadsgriffier, de heer H. Sterken, telefoon 0180-637713 of via h.sterken@zevenhuizen-moerkapelle.nl. Let in de week van 10 december op uw brievenbus. Rijnland Plattegronden bezorgt in deze week huis aan huis de nieuwe plattegrond van uw gemeente. Zijn er klachten over de bezorging, dan kunt u contact opnemen met de versprei der, mailadres L.Burrekers@kpnplanet.nl of telefonisch via 0412-628886. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle heeft besloten de navolgende vergunningen/ ontheffingen te verlenen aan: Amnesty International voor het houden van een collecte in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle van 10 februari tot en met 16 februari 2008. Versteeg Ventilatietechniek voor het plaatsen van één reclamebord van 1 december 2007 tot 1 januari 2008 bij de inrit tot het bedrijventerrein aan de Bredeweg ter hoogte van nummer 118 te Moerkapelle. ZOA Vluchtelingenwerk voor het houden van een collecte in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle van 31 maart 2008 tot en met 5 april 2008. De burgemeester van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle heeft besloten de navolgen de vergunningen/ontheffingen te verlenen aan: De Vereniging Van Vrijzinnige Protestanten Zevenhuizen en omstreken voor de organisatie van een kerstmarkt op 14 december 2007 van 17.00 uur tot 21.00 uur in het gebouw en de tuin van de Vereniging Vrijzinnige Hervormden aan de Dorpsstraat 139 te Zevenhuizen. Bezwaar verleende vergunningen/ontheffingen U kunt op grond van het bepaalde in de Al gemene Wet Bestuursrecht bij respectievelijk de burgemeester en of het college van bur gemeester en wethouders, naar gelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ ontheffing. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het des betreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondis sementsrechtbank, postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Aanwij sbesluiten De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat hij op 13 november 2007 besloten heeft op grond van artikel 1.3 lid 2 van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) vergunningen en ontheffingen aan te wijzen die tenminste 8 weken voor het tijdstip waarop de aanvra ger de vergunning of ontheffing nodig heeft, ingediend dienen te zijn bij de burgemeester, dit gezien het feit dat er in het belang van de openbare orde en veiligheid extra politie inzet noodzakelijk is. De vergunningen of ontheffingen die hiervoor zijn aangewezen zijn: de ontheffing van sluitingstijden op grond van artikel 2.3.1.4 van de Algemene Plaatselijke Verordening en de vergunningen voor snuffelmarkten en dergelijke op grond van artikel 5.2.4. van de Algemene Plaatse lijke Verordening. Dit besluit treedt een dag na publicatie in werking. Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken, ingaande de dag na publicatie, een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij de burge meester, postbus 30, 2760 AA, Zevenhuizen. Het indienen van een bezwaar schrift schort de werking van een besluit niet op. Bij een spoedeisende belang voor schorsing kunnen belanghebbenden zich wenden tot de voorzieningenrechter, sector bestuursrecht, postbus 20302,2500 EH Den haag. De stukken liggen kosteloos ter inzage op het gemeentehuis. Tegen betaling van leges is voor een ieder een kopie te verkrijgen. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat hij op 13 november 2007 besloten heeft op grond van artikel 2.2.2. lid 3 van de Algeme ne Plaatselijke Verordening (APV) evenemen ten aan te wijzen die tenminste 8 weken voor het tijdstip waarop de aanvrager de vergun ning nodig heeft, ingediend dienen te zijn bij de burgemeester, dit gezien het feit dat de aard en omvang van deze evenementen veel tijd vergt. De evenementen die zijn aangewe zen zijn: de viering van Koninginnedag in Zevenhuizen, Moerkapelle en Oud- Verlaat, de Autocross, het circus en de viering van het Oogstfeest in Zevenhuizen Dit besluit treedt een dag na publicatie in werking. Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken, ingaande de dag na publicatie, een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij de burge meester, postbus 30, 2760 AA, Zevenhuizen. Het indienen van een bezwaar schrift schort de werking van een besluit niet op. Bij een spoedeisende belang voor schorsing kunnen belanghebbenden zich wenden tot de voorzieningenrechter, sector bestuursrecht, postbus 20302,2500 EH Den haag. De stukken liggen kosteloos ter inzage op het gemeentehuis. Tegen betaling van leges is voor een ieder een kopie te verkrijgen. unicef<® www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 Financieel aantrekkelijker dan u denkt! T" Tarieven drinkwater 2008 Hart van Holland 5 december Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl pagina 5 WEEK 49 JL C/ n Giro 121 Maak hét verschil voor kinderen. Bestel vandaag nog via kinderen eerst (ook voor verkooppunten) MOERKAPELLE (ZH) T.k. luxe chalets tot 70 m2, v.v. veel ruimte en comfort. Chalets zijn geplaatst op kooppercelen: V.O.N. Dit park is landelijk gelegen op korte afstand van Gouda, Den Haag en Rotterdam. Tevens diverse faciliteiten. Vraag naar onze: Tevens 100% financieringsmogelijkheden. VERKOOPINFORMATIE Direct: 06 22 48 01 04 OF: 0318 457 420 Bredeweg 66B. Moerkapelle www.continental-rekreatie.nl (Duinwaterbedrijf Zuid-Holland De Algemene Vergadering van Aandeelhouders van Duinwaterbedrijf Zuid-Holland heeft op 22 november 2007 de Tarievenregeling 2008 goedgekeurd. De Tarievenregeling en Algemene Voorwaarden Drinkwater zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken in Den Haag. U vindt ze op www.duinwaterbedrijf.nl Alle in deze advertentie opgenomen bedragen zijn excl. 6% BTW. Directie Drinkwaterlevering Prijs per 1.000 liter 1 m3) drinkwater Vastrecht huishouden per jaar 1,10 52,80 1,09 53,28 Bijdrage precario Woont u in één van de onderstaande gemeenten? Dan wordt het precario dat deze gemeenten ons opleggen, aan u doorberekend. Den Haag, excl. Wateringseveld Katwijk, incl. Rijnsburg, Valkenburg Leiden Leidschendam-Voorburg Noordwijkerhout Rijnwoude, kern Benthuizen Rijswijk Rotterdam, alleen Nesselande Teylingen Voorschoten Wassenaar Zevenhuizen-Moerkapelle 19,40 21,10 28,65 5,25 29,15 9,90 9,60 17,35 24,95 10,80 34,75 13,15 Korting Betaalt u al automatisch? Dat scheelt y zomaar 4 euro per jaar. Via www.duinwaterbedrijf.nl regelt u gemakkelijk uw waterzaken. Wie water aanvraagt via internet profiteert zelfs van 5,- korting op de administratiekosten! Telefonisch is onze klantenservice bereikbaar op werkdagen tussen 8.00 en 17.00 uur op: (079) 347 15 15 Bij storing kunt u dit nummer 24 uur per dag bellen. Voorzieningsgebied Duinwaterbedrijf Zuid-Holland Naast de bij precario genoemde gemeenten, levert Duinwaterbedrijf Zuid-Holland drinkwater aan: Hillegom, Lansingerland (Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk), Lisse, Nieuwerkerk a/d IJssel, Noordwijk, Oegstgeest, Pijnacker-Nootdorp en Zoetermeer. Aan deze publicatie kunnen geen rechten worden ontleend. In ons verzorgingsgebied wonen ongeveer 1,2 mil joen mensen en allemaal gebruiken ze dagelijks prima, helder water uit de kraan. Natuurlijk staat niet iedereen erbij stil hoe dat mogelijk is. De ruim 450 medewerkers van het Duinwaterbedrijf Zuid- Holland wel. Zij werken er dag en nacht aan. Duin waterbedrijf Zuid- Holland en het Simavi Wereld Waterfonds wer ken samen om de (drink)- watersituatie elders in de wereld te helpen verbete ren. Helpt u mee? Maak uw bijdrage over op post banknummer 375 t.n.v. Simavi Wereld Waterfonds te Haarlem o.v.v. DZH.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 5