BERGBANKET icM" chauffeur(s) TIGRIS Lasser Groepsleidsters De- brug kaar werk, in cte- regio Gevraagd! Scholieren Ziekenverzorgenden Verpleegkundigen Helpenden Administratief medewerk(st)er Magazijnmedewerker CALLCENTER MEDEWERKERS GEZOCHT! UITZENDBURO PRODUCTIEMEDEWERKERS MA/ Voor dagdienst en voor nachtdienst Vereist chauffeurs diploma C+(E) Eventueel opleiding mogelijk in combinatie met contract Bredeweg 58 2751 AB Zevenhuizen Moerkapelle (Z-H) Recreatiepark De Koornmolen daar krijgt u energie wan! Seizoensmedewerker horeca m/v Zelfstandig lassen? Goed in omgang met kinderen? Extra geld nodig? Zorg jij graag voor anderen? Duizendpoot? Orderpicken? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 12 december 2007 pagina 25 RECRUITMENT www. ca Ileen terlife. nl Tigris biedt leuke (bij)banen in diverse callcenters bij jou in de buurt! Flexibele werktijden, goede verdiensten, met of zonder ervaring, wij helpen jou aan een baan! Bel 0800-BELTIGRIS (2358447) of schrijf je in op onze website. Bergbanket B.V. is een moderne bakkerij die gespecialiseerd is in het automatisch produceren van o.a. krakelingen. Wij zijn per direct op zoek naar Wij bieden: een fulltime baan in 4-ploegendienst een parttime baan voor twee avonden en één nacht. Salariëring conform cao voor de suikerverwerkende industrie. Wij vragen een gemotiveerde instelling en de bereidheid de handen uit de mouwen te steken. Voor informatie kunt u ons bellen: (079) 593 13 26. Uw sollicitatie met c.v. zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet. Bergbanket B.V., Industriestraat 5, 2751 GT Moerkapelle E-mail: info@bergbanket.nl Transportbedrijf :pi «-svKsassg- Specialisten in bloeqjen- en plantentransport de Koornmolen Recreatiepark De Koornmolen beheert een bungalowpark, camping, zwembad en sportcentrum in Zevenhuizen. Ter versterking van ons cafetaria op de camping zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Voor deze functie vragen wij: een klantvriendelijke en flexibele instelling ervaring in de horeca dat jij zelfstandig bent en kunt werken in teamverband Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze baan, stuur dan een brief met CV naar: Recreatiepark De Koornmolen T.a.v. mw. F. van den Bosch Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen 0180-631654 Sportcentrum De Koornmolen, daar krijgt u energie wan! Bel voor meer informatie 0180-631860 of surf naar www.koornmolen.nl Zwemmen Steps Pilates - Spinning - Fitness - Power Yoga - Easyline - Kinderoppas - De werkzaamheden bestaan o.a. uit laswerkzaamheden volgens werktekeningen. Het gaat om constructies van staal. De juiste kandidaat heeft een afgeronde technische opleiding, is in het bezit van een lasdiploma MIG MAG niveau 1 en kan goed zelfstandig werken. Heb jij een VCA basisveiligheid diploma dan is dit een pré. Voldoe jij aan dit profiel, schrijf je direct in!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe afgerond? Dan zijn wij op zoek naar jou!! Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepsleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buitenspelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Interesse gewekt? Wij vertellen je graag meer!! Tijden: parttime fulltime Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Hkh Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die naast hun studie of tijdens de vakantie graag wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Meld je bij ons!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en begeleiden van zieken, gehandicapten en ouderen in de thuissituatie. Wij zijn op zoek naar kandidaten die bereid zijn om op onregelmatige flexibele tijden te werken. De juiste kandidaten moeten in het bezit zijn van minimaal een MBGOVP, MBO VIG diploma of een ziekenverzorgingsdiploma. Hij zij moet in het bezit zijn van eigen vervoer. Geïnteresseerd? Bel ons!! Tijden: in overleg onregelmatig (ochtend, middag, avond en weekend) Duur: op oproepbasis (parttime) De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefoonaanname, orderverwerking, correspondentie, postverwerking en overige administratieve handelingen. Ben jij stressbestendig, beheers jij de Nederlandse en de Duitse taal_goed in woord en geschrift, bezit jij goede commerciële eigenschappen en kun je overweg met het Microsoft Office pakket, dan ben jij de ideale kandidaat voor ons! Neem contact met ons op!! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan uit orderpicken, het samenstellen van orders, in- /uitpakwerkzaamheden, de administratieve afhandeling en het ordenen van het magazijn. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en goed alleen kunnen werken, eigen initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Bel ons voor een intakegesprek!! Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25