Welkom in het centrum van Moerkapelle 4 tsoor (coper éro t/er(coper de-juiste^partij Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - www.perdijkmakelaardij.nl 4 tc Koop 2, tc koop Circa 50% verkocht! Moerkapelle Moerkapelle Raadhuisstraat 57 Vraagprijs 0239.000,- k.k. Van Swaanswijckstraat 23 Vraagprijs =0549.000,- k.k. BURG LAN Projectontwikkeling ND BURGLAND Koopsommen vanaf 285.000,- v.o.n. t/m 429.000,- v.o.n. BURGLAND 9 Patiobungalows type "Rozemarijn" Koopsom vanaf: ^340.000,- v.o.n. 5 Dorpswoningen type "Spirea" Koopsom vanaf: ^235.000,- v.o.n. Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 19 december 2007 pagina 27 Recent gemoderniseerde EENGEZINSTUSSEN- WONING met ca. 28 meter diepe achtertuin en vrijstaande houten berging. De woning is gelegen aan de rand van een rustige wijk van Moerkapelle op korte afstand van scholen en winkels (ca. 5 mi nuten). In 2007 hebben diverse werkzaamheden in en rondom de woning plaatsgevonden wat heeft geresulteerd in een schitterend object. Indeling: Beg. gr.; Ruime doorzon woonkamer (ca. 30 m2) met eiken houten vloer, open haard met koperen schouw en spachtelputzwanden. De half open keuken v.v. div. inbouwapparatuur en achterdeur naar de tuin. le Verd.: L-vormige overloop. 3 Re cent opgeknapte royale slaapkamers. Badkamer v.v. douchecabine, wastafel en designradiator. 2e Verd.: Open zolder met Velux dakraam eenvoudig om te zetten in 4e slaapkamer. Netjes bestraatte ca. 28 m. diepe achtertuin met nieuwe vrijstaande hou ten berging. Bouwjaar: 1960. Inhoud: ca. 320 m3. Opp.: 238 m2. Midden in de Randstad en tegelijkertijd op het platteland gelegen moderne, aan één zijde GE SCHAKELDE VILLA uitkijkend over het Groene Hart.De woning, die wordt gekenmerkt door de be grippen licht en ruimte, is geheel geïsoleerd en uit stekend onderhouden. Beg.gr.: Hal met hoge vide, ruime woonkamer met 2 erkers, schuifpui en keu ken met div. inbouwapp.. Bijkeuken, garage. M.u.v. garage geheel v.v. vloerverwarming en plavuizen in lichte kleurstelling, le Verd.: Halverwege de vide bevindt zich een ruime overloop met 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, aparte doucheruimte twee wastafels en wandcloset. De gehele verdieping is in september 2006 voorzien van een aaneengesloten lichte laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met w.m en droger aansluiting en 4e Slaapkamer, toegang tot het dakterras. Tuin: Professioneel ontworpen en aangelegde tuin met 10m lange watergang naast de erker. Er zijn verschillende terrassen, waaronder een ruim verlaagd hardhouten terras aan het water. Bwjr.: 2000. Inh.: ca. 650 m'. Opp.: 441 m2. 4^ Projectontwikkeling r Zijdehof te Moerkapelle Aan de Moerkapelse Zijde in Moerkapelle worden op dit moment 16 royale levensloopbestendige woningen ontwikkeld. Kenmerk van deze woningen is dat elke woning, naast een woonkamer en keuken, op de begane grond is voorzien van een slaapkamer en badkamer. Op de verdieping is er een mogelijkheid voor een 2e badkamer en zijn er meerdere (slaap)kamers. Alle woningen zijn voorzien van een gunstig gesitueerde buitenruimte. Ook beschikken alle woningen over een ruime berging, één woning heeft een garage. Doordat het gehele woonprogramma op de begane grond is gerealiseerd, zijn de woningen uitermate geschikt voor senioren. De 1e verdieping is ideaal om te worden gebruikt door eventuele thuiswonende kinderen. Ook is deze ruimte geschikt voor logees of als werk-studeerkamer. De woningen hebben een woonoppervlak vanaf ca. 115 m2 t/m 165 m2 en een inhoud vanaf 440 m3 t/m 690 m3. Verkoop en informatie: M JH Makelaars Dorpsplein 3, 2821 AR Stolwijk, Tel. 0182 - 62 22 22, Fax 0182 - 62 22 20, E-mail: info@burglandstolwijk.nl, www.burglandmakelaars.nl Dorpsstraat 146, 2761 AH Zevenhuizen, Tel. 0180 - 63 16 55, Fax 0180 - 63 38 08, E-mail: info@perdijkmakelaardij.nl, www.perdijkmakelaardij.nl VOORTVARENDE PARTNERS HUISVEST In het hart van het geliefde Moerkapelle, tussen twee statige kerken, de gezellige Dorpsstraat en de groene Ringvaart, wordt een bescheiden woonwijkjegebouwd met negen fraaiebungalows rond een hofje en 5 ruime dorpswoningen aan de Dorpsstraat. Een prachtige locatie waar u alles binnen korte loopafstand aantreft. Denkt u aan de bakker voor het dagelijks brood, de plaatselijke kruidenier en de slagerij. Maar ook de Nederlands Hervormde Gemeente en de Gereformeerde Gemeente bevinden zich op een steenworp afstand. 1 Bijzondere woningen. Dat is de juiste typering van de negen patiobungalows in Moerkapelle. G.. - Het leefgedeelte bevindt zich vooral op de - begane grond. Daar vindt u de entree, de bijzonder ruime living, een open keuken, een I comfortabele berging, een luxe badkamer, het toilet en een slaapkamer. Vanuit de hal leidt een trap naar de verdieping. Daar is de tweede slaapkamer en een ruime zolder met diverse aansluitmogelijkheden. Op de tekeningen in deze brochure kunt u zien dat de indeling op de begane grond per bungalow kan verschillen. Ook de afmetingen zijn verschillend. De indeling van de verdieping is voor elke bungalow identiek. De negen bungalows worden min of meer in een cirkel gebouwd. Op die manier ontstaat een hofje. Midden in het hofje is een plein met gezellige zitjes en veel groen. De entree van alle bungalows bevindt zich aan de zijde van het pleintje. Aan de achterzijde van de woning heeft u de beschikking over een terras en een kleine tuin. Kortom - woningen waarin u heerlijk kunt genieten van rust en ruimte! Totaal oppervlakte vanaf: 130 m2. Totale inhoud vanaf: 376 m! Inclusief geavanceerd zorg- en veiligheidspakket: Inbraakalarm met doorschakeling naar meldkamer; Optionele zorg van Beth San Zorgcentrum op afroep; Trekkoordjes en drukknoppen in elke ruimte voor zorgoproep; Bewegingsmelders voor welzijnbewaking; Voorbereid op nieuwe interactieve toepassingen. De indeling van de vijf woningen is identiek: H op de begane grond vindt u de entree, een *81 riante living, de open keuken, een ruime Hjp?-—aBPMffSlliis |jg| berging en het toilet. Vanuit de hal leidt een HL trap naar de verdieping. Daar bevinden zicht m twee ruime slaapkamers, een luxe badkamer met een tweede toilet en een aparte ruimte voor onder meer een was/droogcombinatie. De indeling is voor elke woning hetzelfde, maar in de afmetingen zijn lichte verschillen. Vanuit de woningen kijkt u aan de voorzijde uit op de Dorpsstraat. Aan de achterzijde van de woning heeft u beschikking over een ruime tuin met veel mogelijkheden. De woningen zijn ideaal geschikt voor mensen die veel waarde hechten aan wonen in een prachtig dorp met veel rust en ruimte in om de woning. Totaal oppervlakte: ca. 90 m2. Totale inhoud vanaf: ca. 300 m5

Hart van Holland | 2007 | | pagina 27