men Groepsleidsters Mmt UITZENDBURO De- brug haat u/erk in de- regio Kozijnmonteur Magazijnmedewerker Ziekenverzorgenden Verpleegkundigen Helpenden Scholieren Timmerlieden VOORBEWERKERS - 1e C.V-monteurs en C.V.-monteurs - 1e loodgieters en loodgieters www.. Amteq installatietechniek is een jong en fris bedrijf welke zich richt op sanitair- en (duurzame-) energie-techniek. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: Opleiding en ervaring: - c.v.-monteur en of loodgieter (of gelijk waardig) - VCA diploma - monteurs dienen indien nodig bereid te zijn scholing te volgen - in bezit van rijbewijs B (E) is een pré De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het aanbrengen van (duurzame) c.v.-instal laties en ventilatiesystemen het aanbrengen van alle voorkomende sanitaire installaties Geboden wordt: een vast dienstverband na gebleken geschiktheid een afwisselende baan een passende beloning goede secundaire arbeidsvoorwaarden uitgebreide scholingsmogelijkheden Ben je geïnteresseerd in deze functie, neem dan contact op met: M.R. de Jager Marconistraat 29,2809 PH Gouda Tel.: (0182) 581863 ZZP-ers en schoolverlaters die zich aangetrokken voelen tot het beroep van installatiemonteur, kunnen uiteraard ook reageren. Vakkundig? Werken met kinderen? Orderpicken? Een echte ziekenverzorgende? 'i Wh Bijverdienen? ^IlSSi Is timmeren jouw vak? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 19 december 2007 pagina 39 Voor in onze zeer succesvolle spuiterij van Turboliner® kunststofcoatings. Zijn wij dringend op zoek naar: De werkzaamheden houden in: -Voorbewerken diverse plaatmaterialen. - Betimmeren van bestelwagens. - Voorbewerken pick-ups. - Diverse allroundwerkzaamheden. Wij bieden: - Marktconform salaris. - Prettige werksfeer in een groeiend team. - Interne en externe opleidingen. Uw profiel: - Tussen de 18 en 35 jaar. - Ervaring in spuiterij/carrosserie. - Zelfstandig en teamplayer. - Flexibele werkhouding. Interesse om ons team in 2008 te komen versterken. Stuur dan je sollicitatiebrief- naar KCN BV te Zevenhuizen. Bellen mag ook. Vraag naar Rick van der Lee of Alexander Stolk. KCN Motors - Noordeinde 57 - 2761 BR Zevenhuizen (Zh) tel. (079) 593 1234 - fax (079) 593 6046 - www.turboliner.nl - mail@kcn-nl.info Een nieuw bedrijf, dus nieuwe banen! INSTALLATIiTECHNIEK Emaii: info@amteq.nl Vacaturecode: DBS De werkzaamheden bestaan o.a. uit het produceren van aluminium en/of kunststofkozijnen en het monteren van kozijnen. De juiste kandidaat is in het bezit van twee gouden handen, is goed gemotiveerd, kan secuur werken en heeft geen negen tot vijf mentaliteit. Nieuwsgierig? Bel ons voor het maken van een afspraak!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe afgerond? Dan zijn wij op zoek naar jou!! Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepsleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buitenspelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Interesse gewekt? Wij vertellen je graag meer!! Tijden: parttime fulltime Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan uit orderpicken, het samenstellen van orders, in- /uitpakwerkzaamheden, de administratieve afhandeling en het ordenen van het magazijn. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en goed alleen kunnen werken, eigen initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Bel ons voor een intakegesprek!! Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en begeleiden van zieken, gehandicapten en ouderen in de thuissituatie. Wij zijn op zoek naar kandidaten die bereid zijn om op onregelmatige flexibele tijden te werken. De juiste kandidaten moeten in het bezit zijn van minimaal een MBGO-VP, MBO VIG diploma of een ziekenverzorgingsdiploma. Hij zij moet in het bezit zijn van eigen vervoer. Geïnteresseerd? Bel ons!! Tijden: in overleg onregelmatig (ochtend, middag, avond en weekend) Duur: op oproepbasis (parttime) -*?- Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die naast hun studie of tijdens de vakantie graag wat willen bijverdienen/Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Meld je bij ons!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede allround timmermannen. Heb jij ervaring met het lezen van Amerikaanse bouwtekeningen, dan is dat een pré. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en bezit je een timmerdiploma, dan ben jij diegene die wij zoeken. Meld je bij ons!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 39