KLEIN CARAVANS BV. oeleman -AJUUUUK MIMIIVIw Chauffeur pakketdistributie Chauffeur city-trailer D& brua ruuir rverh uv cU reylo ERVAREN VERKOPER Administratief medewerkster Magazijnmedewerker Logistiek Timmerlieden Scholieren Lasser Groepsleidsters UITZENDBURO Met spoed gevraagd: Klein Caravans BV Dethleffs/Hobby en Fendt dealer vraagt voor 38 uur per week: (onze voorkeur gaat uit naar iemand uit de kampeer en caravan branche) Uw werkzaamheden zullen zijn: •Verkoop caravans en kampeershop •Verkooporderverwerking op PC •Voorraad beheer shop AUB uw schriftelijke sollicitatie t.a.v. Ineke Klein Klein Caravans BV - Hoogeveenenweg 15 291 3 LV Nieuwerkerk a/d IJssel Tel: 0180-3 16195 - Email: lneke@kleincaravans.nl Een echte duizendpoot? Orderpicken? Doeleman is een logistiek dienstverlener met circa 30 medewerkers, gevestigd op bedrijventerrein Coenecoop te Waddinxveen. Doeleman is gespecialiseerd in transporten warehousing. De transportactiviteiten bestaan uit distributiewerkzaamheden voor vaste klanten. Op het gebied van warehousing biedt Doeleman gepalletiseerde opslag (tevens douane entrepot), voorraadbeheer, orderpicking en alle daarmee samenhangende magazijnactiviteiten. Wegens de continue groei van de activiteiten is gestart met de ontwikkeling van een nieuw pand op Distripark Doelwijk nabij de A12. Medio 2008 is Doeleman hier gevestigd. Momenteel heeft Doeleman twee vacatures: Wij zoeken een: Werkzaamheden Voor één van onze vaste klanten distribueer je goederen in Waddinxveen en omliggende plaatsen met behulp van een bestelauto. Voor deze vacature is het bezit van rijbewijs B voldoende. Tevens zoeken wij een: Werkzaamheden Voor één van onze klanten, DGS Wijnkopers in Waddinxveen, zoeken wij een chauffeur die dagelijks met een city-trailer adressen binnen Nederland bevoorraadt. Het gaat om palletvervoer. Het bezit van een chauffeursdiploma is een vereiste. Wij vragen voor beide vacatures: - een representatieve persoonlijkheid - gezonde dosis werklust - verantwoordelijkheidsgevoel - een goede beheersing van de Nederlandse taal - ervaring met soortgelijke werkzaamheden is een pré Wat bieden wij? Het zijn afwisselende fulltime functies binnen een prettige werkkring met een marktconform salaris. Doorgroeikansen en een passend opleidingstraject behoren tot de mogelijkheden. Heb je interesse? Stuur of mail dan binnen een week je sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Doeleman Logistiek BV t.a.v. Edwin Doeleman Coenecoop 595 2741 PT Waddinxveen email: edwin@doeleman.nl Kijk voor aanvullende info op www.doeleman.nl Acquisitie n.a. v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Is timmeren jouw vak? Extra zakcentje? Is lassen jouw vak? Werken met kinderen? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 pagina 22 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 28 december 2007 Ben jij een administratieve duizendpoot en kun jij goed zelfstandig werken? En vind je het leuk om regelmatig op pad te gaan? Dan hebben wij de baan voor jou!! Wij zoeken naar iemand die naast administratieve ervaring ook beschikt over goede contactuele eigenschappen voor het onderhouden van externe contacten als ook het geven van voorlichting. Kun jij je in de Neder landse taal goed uitdrukken in woord en geschrift en ben jij in het bezit van een auto en spreekt de functie je aan. Neem dan even contact met ons op!! Tijden: fulltime (36 uur) Duur: onbepaalde tijd met uizicht op contract De werkzaamheden bestaan uit orderpicken, het samenstellen van orders, in-/uitpakwerkzaamheden, de administratieve afhandeling en het ordenen van het magazijn. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en goed alleen kunnen werken, eigen initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Bel ons voor een intakegesprek!! Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede allround timmermannen. Heb jij ervaring met het lezen van Amerikaanse bouwtekeningen, dan is dat een pré. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en bezit je een timmerdiploma, dan ben jij diegene die wij zoeken. Meld je bij ons!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die naast hun studie of tijdens de vakantie graag wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Meld je bij ons!! Tijden: 07.00 -16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan o.a. uit laswerkzaamheden volgens werktekeningen. Het gaat om constructies van staal. De juiste kandidaat heeft een afgeronde technische opleiding, is in het bezit van een lasdiploma MIG/ MAG niveau 1 en kan goed zelfstandig werken. Heb jij een VCA basisveiligheid diploma dan is dit een pré. Voldoe jij aan dit profiel, schrijf je direct in!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe afgerond? Dan zijn wij op zoek naar jou!! Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepsleidsters. De werkzaamhe den bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buitenspelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Interesse gewekt? Wij vertellen je graag meer!! Tijden: parttime/fulltime/oproepkracht Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2008 | | pagina 22