WeekN ieuws Op 3 april 2015 draagt u bij aan een beter klimaat. Gewoon met een Rabo Klimaathypotheek. Rabobank Interview Nico Perdijk over Hypotheekproject Groot Swanla Het is tijd voor een bank die zichzelf blijft. (Als het broeikaseffect dan nog bestaat.) Betrokken, Dichtbij, Toonaangevend Wat houdt het project Groot Swanla precies in? Project Groot Swanla is een nieuwbouwproject in Zevenhuizen. Van het totale plan is fase 1 in de afrondende fase. Binnen deze fase zijn nog 3 woningen te koop. Op 9 februari a.s. gaat de verkoop van fase 2 van start! Fase 2 bevat 92 koopwoningen verdeeld onder: 10 2-onder-1 kap woningen 40 herenhuizen 14 ambachtswoningen 28 parkwoningen Het verschil tussen de ambachtswoning en de parkwoning is de grootte van de woning. De parkwoning is een leuke eengezinswoning, maar de ambachtswoning is groter. De verkoop van de nieuwbouwwoningen gaat op basis van inschrijving. Inwoners van Zevenhuizen en Moerkapelle genieten de voorkeur. Wanneer de vraag groter is dan het aanbod, zal over gegaan worden tot loting. Alle belangstellenden zijn van harte uitgenodigd op de informatiebijeenkomst. Deze zal gehouden worden op 9 februari a.s. van 10.00 - 13.00 uur in De Koornmolen, Tweemanspolder 6a te Zevenhuizen. Hiermee gaat officieel de verkoop van fase 2 van start. De diverse woningtypen zullen op deze bijeenkomst worden gepresenteert. Daarnaast ontvangt u een informatiebrochure over Project Groot Swanla - fase 2. Verder is er de mogelijkheid om u in te schrijven voor (één van) de nieuwbouwwoningen. Verkopende makelaar: Perdijk ERA Makelaardij en ERA Makelaardij Waddinxveen Ontwikkelaar: Hopman Interheem Groep Wat maakt jullie samenwerking met de Rabobank interresant, inzake project Groot Swanla? De nieuwbouwwoningen binnen project Groot Swanla hebben de mogelijkheid uitgevoerd te worden met zonneboilers. Deze zonneboilers zorgen ervoor dat de nieuwbouwwoning voldoet aan de kwaliteitseisen van energiebesparing. Deze nieuwbouwwoningen komen daardoor in aanmerking voor de Rabo KlimaatHypotheek met gunstige rentetarieven. Alleen de Rabobank verstrekt deze hypotheekvorm. Daarom is er de samenwerking tussen Perdijk ERA Makelaardij/ERA Makelaardij Waddinxveen en Rabobank Gouwestreek. Wat maakt voor de koper het Hypotheekproject Groot Swanla interressant? Door de samenwerking tussen Perdijk ERA Makelaardij/ ERA Makelaardij Waddinxveen en Rabobank Gouwestreek, krijgt de koper (van een nieuwbouwwoning uit project Groot Swanla) een aantrekkelijke projectkorting op alle producten van Rabobank Gouwestreek, wanneer hij dit afsluit bij Perdijk ERA Makelaardij/ERA Makelaardij Waddinxveen. Wilt u meer informatie over het project Groot Swanla? Kom dan 9 februari a.s. naar de informatiebijeenkomt in De Koornmolen, te Zevenhuizen. Graag tot ziens! Wilt u ooit een verbouwing laten doen die u veel energie gaat besparen, dan leent u extra voordelig bij de Rabobank. Bijvoorbeeld voor vloerisolatie, dubbel glas of zonnepanelen op het dak. Bij de Rabobank maken we ons nu eenmaal sterk voor de toekomst, ook voor het klimaat. En wat ons betreft, mag u daar ook gerust vandaag al voor langskomen. Het is tijd voor de Rabobank. www.rabobank.nl pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 6 februari 2008 I 'I' A Rabobank Rabobank Gouwestreek Telefoon (0182)64 33 33 E-mail info@gouwestreek.rabobank.nl Website www.rabobank.nl/gouwestreek Bezoekadressen Boskoop A.P. van Neslaan 1 Speciale telefoonnummers Gouda Tielweg 26 Blokkeren passen/cards (0499)499 112 Nieuwe Markt 73 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Ruigenburg 14 Schademeldingen overig (0180)63 73 23 Achter de Waag 9 Rabolijn (0900) 0907 Moordrecht Kerklaan 12 Rabofoon (0900) 0909 Nieuwerkerk J.A. Beijerinkstraat31 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Reeuwijk Raadhuisweg 43 Internetbankieren (0900) 0905 Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 Rabo Internetbankieren Professional (0900) 9270 Zevenhuizen Dorpsstraat 190 Telebankieren Extra (0900) 9270 Ir d, w d, Li A. h( er vt L

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2