er weer/ Venrooy Tandtechniek Medisch Centrum NPBC DE HEERLIJKE OOGMELOENEN EN KASBONEN MEDISCH TELEFONISTE (1 fte) KUNSTGEBITTEN pr™ Holland Zuid (Nederlands Proctologisch en Bekkenbodem Centrum) De gespecialiseerde Darm en Bekkenbodem kliniek uet^al Medisch Telefoniste Quetal Zorg op hoofdkantoor in Zevenhuizen (Z-H) ELKE VRIJDAG Noordelijke Dwarsweg 92 - Zevenhuizen Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag HK Kennisgeving Bekendmaking PlanMER Provinciale Structuurvisie Onderwerp PlanMER I Procedure Informatie Kwalitatief hoogwaardige zorg, voor iedereen en op tijd ^org pagina 16 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 6 augustus 2008 Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Gedeputeerde Staten van Zuid Holland zijn voornemens een Provinciale Structuurvisie op te stellen. Deze Provinciale Structuurvisie is een ruimtelijk plan, gebaseerd op de Wet ruimtelijke ordening, die op 1 juli jl. in werking is getreden. In het plan zullen de ruimtelijke ontwikkelingen van de provincie Zuid-Holland voor de periode tot 2020 in hoofdlijnen worden vastgelegd. Ten behoeve van de vaststelling van de Provinciale Structuurvisie moet een PlanMER worden opgesteld. In de PlanMER worden de milieugevolgen van de Provinciale Structuurvisie beschreven. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, verantwoordelijk voor de voorbereiding van de Provinciale Structuurvisie en de daarvoor op te stellen PlanMER, hebben een notitie opgesteld waarin de reikwijdte en het detailniveau van de informatie, welke in het PlanMER voor de Provinciale Structuurvisie moet worden opgenomen, zijn beschreven. Op grond van artikel 7.11b van de Wet milieubeheer worden de betrokken bestuursorganen geraadpleegd over de reikwijdte en het detailniveau van de informatie welke in het PlanMER moeten worden beschreven. Omdat bovengenoemd plan betrekking heeft op het gehele grondgebied van de provincie zullen alle gemeenten en waterschappen in de provincie Zuid-Holland, alsmede de aangrenzende provincies, gemeenten en waterschappen worden geraadpleegd. Ook zullen de betrokken ministeries worden geraadpleegd. De commissie voor de milieueffectrapportage zal om advies worden gevraagd over de reikwijdte en het detailniveau van het op te stellen milieurapport. Het ontwerp van de Provinciale Structuurvisie en van het op dat plan betrekking hebbende milieueffectrapport zullen naar verwachting in maart 2009 ter inzage worden gelegd. Een ieder zal dan gedurende een periode van zes weken in de gelegenheid worden gesteld om zienswijzen op het ontwerp-plan en het milieueffectrapport bij Gedeputeerde Staten in te dienen. De commissie voor de milieueffectrapportage zal in de gelegenheid worden gesteld advies uit te brengen over het PlanMER. Hierna zal het plan door Provinciale Staten worden vastgesteld. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar onze website www.zuid-holland.nl. Voor vragen over de procedure kunt u contact opnemen met de heer J.N.B. Verwoerd, tel.nr. (070) 441 71 64. Voor vragen over de voorbereiding van het milieueffectrapport en het plan kunt u contact opnemen met de heer F. Deuss, tel.nr. (070) 441 73 39. DWM/363 Leiderdorp, Oprichter dr A. Gerritsen van der Hoop zag in zijn functie als Hoofd van Maag Darm Lever Chirurgie van het Leids Universitair Medisch Centrum dat voor een adequate analyse en behandeling van dikke darm- en bekkenbodemafwijkingen vrijwel altijd meerdere specialismen nodig zijn. Dr A. Gerritsen van der Hoop: "Voor een verantwoorde analyse van dit soort klachten is een directe afstemming door chirurgen, gastro-enterologen, gynaecologen, urologen en dermatologen noodzakelijk. In een ziekenhuis is dit niet mogelijk. Verwijzingen zijn echter altijd maar naar één specialist tegelijk, waardoor een patiënt nodeloos vaak naar het ziekenhuis moet. Bovendien zijn deze klachten (incontinentie voor ontlasting en/of urine, bloed of slijm bij de ontlasting, obstipatie, druk of balgevoel in het bekken, pijn aan de testikels of het scrotum.aambeien etc) vaak gênant voor de patiënt en ziet deze op tegen een bezoek aan een ziekenhuis en de bijbehorende volle wachtkamers. Dit kan en moet beter en daarom hebben wij in 2005 dit centrum opgericht. Niet de specialist maar de patiënt met zijn klachten staat centraal. De oplossing: Een verwijzing naar het NPBC is een verwijzing naar alle noodzakelijke specialismen tegelijk. In het NPBC werken alleen specialisten die zich hierverder gespecialiseerd in hebben. Binnen twee tot drieweken wordt u in het NPBC gezien. Onze geavanceerde patiëntenplanning staat daarbij borg voor rustige wachtkamers, en daar er in het NPBC geen andersoortige patiënten wordt gezien, voelen de patiënten zich aanzienlijk minder opgelaten (tussen alleen lotgenoten). Deze zorg wordt door alle zorgverzekeraars vergoed. Hoe werkt het NPBC? We hebben een vragenlijst die de huisarts samen met de patiënt kan invullen. Op basis van de vragenlijst worden vooronderzoek (op een I dr A. Gerritsen van der Hoop met mevr. W. van Schie aparte dag) en afspraken met alle noodzakelijke specialisten (op dezelfde dag) gepland. Aan het eind van de dag is voor ca. 95% van de patiënten de analyse en eventuele behandeling afgerond. Als een operatie noodzakelijk is, vindt dit plaats door de specialist die patiënt in het NPBC heeft gezien en wordt de planning hiervan ook reeds op de bezoekdag verricht. Op deze manier maken wij ons motto waar: kwalitatief hoogwaardige zorg, voor iedereen en op tijd Vanwege het grote succes van Medisch Centrum NPBC in Leiderdorp is met ingang 15 november 2007 een tweede vestiging geopend in Assen, Drenthe. Voor meer informatie Simon Smitweg 30A - 2353 GA Leiderdorp tel 088-783 8200 of www.npbaorg.nl fax 088-783 8230 Quetal Zorg heeft in samenwerking met locale medische specialisten een aantal medische themacentra opgericht op de volgende locaties (klinieken); Leiderdorp (september 2005): -het Nederlands Proctologisch en Bekkenbodem Centrum (zie bovenstaande tekst) Assen (november 2007): -het Nederlands Proctologisch en Bekkenbodem Centrum, -het Nederlands Centrum voor Vaatziekten, -het Nederlands Instituut voor Buikwandbreuken, In deze klinieken staat de patiënt centraal doordat zijn/haar klachten multidisciplinair (door meerdere medische specialisten tegelijk) geanalyseerd en behandeld worden. Voor de afhandeling van inkomende telefonische gesprekken alsmede het inschrijven van patiënten van al deze klinieken zoekt Quetal Zorg op haar hoofdkantoor als aanvulling op het bestaande team een Taken: - aannemen van alle inkomende telefonische gesprekken - fungeren als eerste aanspreekpunt voor patiënten en het afhandelen van de meeste patientgerelateerde vragen - het inschrijven van patiënten in het Electronisch Patiënten Dossier - doorzetten van de gesprekken, die niet zelf afgehandeld kunnen worden, naar de juiste kanalen - ondersteunen bij overige administratieve patientgerelateerde werkzaamheden Functie eisen: - goede beheersing van de Nederlandse taal en een prettige stem - goede contactuele eigenschappen - zeer nauwkeurig kunnen werken - praktisch en oplossingsgericht werken - stressbestendig - kennis van medische terminologie, profiel doktersassistente - flexibel Werktijden: De werktijden zijn van 8.30 12.00 uur en van 12.30 - 17.00 uur. We bieden een marktconform salaris op basis van relevante werkervaring en zien gaarne uw schriftelijke reactie met motivatie en c.v. uiterlijk 28 augustus as tegemoet. U kunt deze richten aan Quetal Zorg, t.a.v. mr M.Y. de Jong, Postbus 32, 2760 AA Zevenhuizen (kantoorlocatie Nijverheidscentrum 26, 2761 JP in Zevenhuizen) Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze website: www.quetalzorg.nl of kunt u telefonisch contact opnemen met mr M.Y. de Jong 088-783 8250

Hart van Holland | 2008 | | pagina 16