NIEUWBOUW ZOALS HET MOET KEFIT-DEALER CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. GEEN NIEUWE UITWEG INWONER MOERKAPELLE UW DROOMHUIS! 0180-332222 Suze Cramer zingt in geboortedorp Bomen rooien is goed voor het milieu Rechtswinkel ook voor inwoners Zuidplaspolder Oplevering huurwoningen in Groot Swania <S>HYUnDHI OCCASION CENTER Prins Alexanderpad 27 te N'kerk a/d IJssel Vraagprijs 374.000,- k.k 32e jaargang^^H nummer 1308 12 november 2008 www.vdpanne.nl Zie pagina 37 Zie pagina 12 Zie pagina 3 L Zevenhuizen - In de nieuwe wijk Groot Swania zijn naast veel koopwoningen ook huurwonin gen gebouwd. "Nieuwbouw is een belangrijke impuls voor de doorstroming", zegt Katja Oblak, vestigingsmanager woondiensten voor de gemeenten Zevenhuizen- Moerkapelle en Waddinxveen bij Woonpartners Midden-Holland. "Een groot deel van de huurders van deze woningen laat een an dere huurwoning binnen deze ge meente achter. Dat maakt ruimte voor startende huurders." Woens dag 5 november werden de eerste negen huurwoningen aan de Am bachtssingel opgeleverd. Door Geertrude Verweij Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de eerste woning, op nummer 57, ontvingen de nieuwe bewo ners hun sleutels uit handen van wethouder Rinus Bosman. "Als gemeente zijn wij blij dat we nu, na heel veel voorwerk, zover zijn dat we hier de sleutels mogen Den HaagMoerkapelle - De gemeente Zevenhuizen-Moer- kapelle blokkeert terecht de uitweg bij een woning aan de Moerkapelse Zijde. Dat heeft de Raad van State woensdag be slist. Volgens de gemeente ligt de gewenste uitweg op een veel te gevaarlijke plaats. Verkeer uit de richting van de Kruisweg heeft volgens een door de gemeente ingeschakelde des kundige niet de kans om op tijd te stoppen als de bewoner met zijn auto de gewenste uitrit ver laat. Een schuur staat daarbij in de weg en de uitrit ligt vlak ach ter de helling van een brug. De bewoner vindt dat de ge- l wenste uitrit niet onveiliger is dan de uitrit die hij nu moet vol gen. Ook steekt het hem dat de gemeente jarenlang heeft ge doogd dat de nu verboden uitrit werd gebruikt. Hij zegt zich niet te kunnen voorstellen dat de ge meente van niets wist. Maar de Raad van State vindt dat dit ar gument toch geen hout snijdt. Ook vindt de Raad dat het advies van de deskundige deugt. Een door de bewoner voorgestelde aanpassing om de gewenste uit rit veiliger te maken, wordt door de Raad afgewezen. De Raad kiest daar de zijde van de ge meente die zegt dat die aanpas singen weinig zullen helpen. Bewoners kunnen aan de slag aan de gang. Ik wens u veel plezier met het naar smaak inrichten van uw woningen." Mevrouw Vermaat: "We willen hier half december, voor de fees tdagen wonen. We verheugen ons erg op deze nieuwe start in een nieuwe wijk." Nadat ook de andere acht huurders hun sleutels ontvangen hadden, kon er nog worden na gepraat on der het genot van een kopje kof fie met taart. De komende weken worden nog zeventien huurwonin gen aan de Ambachtssingel en de Wagenmaker opgeleverd. Kijk voor meer foto's op: www.hartvanholland-online.nl harmonie, de afwerking. Het ge middeld aantal gebreken bij ople vering in een nieuwbouwwoning is 41, maar ik kijk naar de kwaliteit van afwerken en de hoogwaardige voorzieningen en materialen die hier gebruikt zijn, verwacht ik dat het hier veel minder zal zijn. Dit is nieuwbouw zoals het moet." overhandigen. Ik ben blij dat we er weer een aantal woningen en bewoners erbij hebben." René Mascini, directeur-bestuurder van Woonpartners complimenteer de de gemeente met haar inzet. "Er wordt hier constant gewerkt aan vernieuwing en groei. Dit is het moment van oogsten. Ik wil echt een compliment geven voor de voortvarendheid van de ge meente." Nieuwe start De bewoners van nummer 57, de heer Wiltenburg en mevrouw Vermaat, ontvingen als eerste hun sleutels voor de deur van hun nieuwe huis. Mascini: "Het gaat uiteindelijk om de nieuwe bewo ners. Voor hen is dit ook een fees tje. U krijgt nu de sleutel en kunt be': 0180-631206 Zevenhuizen Mascini complimenteerde ook Syn chroon, de projectontwikkelaar van de wijk. "In deze nieuwe wijk is het steeds duidelijker aan het worden dat het ook een heel mooie wijk is. Ik ben erg blij met de kleuren, de Feestelijke oplevering. deren op 570 ug/i. Naast dat de bestuurders hun rijbewijzen heb ben moeten inleveren, maakt de politie proces-verbaal tegen ze Politie neemt zes rijbewijzen in bij alcoholcontroles Zevenhuizen/regio - De politie heeft het afgelopen weekend zes rijbewijzen ingevorderd van bestuurders die werden betrapt op het rijden onder invloed. Eén bestuurder was betrokken bij een aanrijding en weigerde mee te werken aan een adem test en ademanalyse. Bij de ove rige ademanalyses werd boven de limiet van 220 ug/l geblazen en boven de invorderingsgrond. Deze ligt op 350 ug/l voor de be ginnend bestuurder en voor an- waar Attie de Vos en Anneke Swaab zullen vertellen over de microkredieten die, op initiatief van Vrouwen van Nu, worden verstrekt aan vrouwen in Benin. Moekapelle - De afdeling Moer kapelle van de NBvP 'Vrouwen van Nu' organiseert voor woens dag 19 november in dorpshuis Op Moer om 20.00 uur een lezing. NIEUW: alles voor de tegelzetter: www.tegelgereedschap.nl In Zevenhuizen hield de poli tie maandag 10 november rond 01.10 uur op de Dorpsstraat een 37 jarige automobiliste uit Zeven huizen aan. De vrouw had te veel gedronken. De uitslag van haar ademanalyse was 575 ug/l. In het belang van de verkeers veiligheid zal de politie blijven controleren op het gebruik van alcohol in het verkeer. Benin, gelegen in het westen van Afrika, behoort tot de armste landen van de wereld. De vrou wen werken op de lanabouwvel- den; voor scholing en ontplooiing zijn er nauwelijks mogelijkheden. Met behulp van een microkrediet kunnen deze vrouwen een eigen onderneming opzetten. Zaal open om 19.30 uur. COENECOOP 140 -141 Waddinxveen Tel. 0182- 632 100 WWW.VANDERLINDEN-GROEP.NL

Hart van Holland | 2008 | | pagina 1