VVe-lfooM bij -Thosforprogra Hddeeeacht theaterpubliek B PIT: "Kleinkunstfestival" Zaterdag 7 maart 2009 - 20.15 uur - Prijs 10,- THEATER Deze keer in uw theaterkrant een overzicht van de eerstvolgende theaterproductie; te beginnen met op 22 maart De mond Vol, dit spektakel is een keer in de maand op de zondag, en start om 12.00 uur in de Pub van het Dorpshuis. Op zaterdag 7 maart ontvangen wij met groot genoe gen PIT. PIT is een kleinkunstimpuls van een aantal ge renommeerde theaters dat ons land groot is. Pit staat voor de bekende blanke pit, die tot groei zou mogen komen, dus het gaat hier om aanstormend talent wat tijdens het festival prijzen in de wacht heeft gesleept en als grootste prijs een tournee heeft gewonnen door het land. Hierbij doen zij ook Theater Swanla aan en willen u laten zien waarom zij het festival hebben ge wonnen, het gaat hier om cabaret, voor een groot plu bliek bereikbaar en Zevenhuizen kennende zal de gulle lach niet achterwegen blijven. Op vrijdag 13 maart ontvangen wij de cabaretier Arie Blok, een voorheen in Bleiswijk wonende energieke jong ogende man die in zijn eentje het theater stil krijgt, door op eigen wijze een fantastisch verhaal aan u te vertellen. Arie is inmiddels met zijn tweede avondvullende programma bezig en wil dit graag met u delen! -BEDRIJFSKOELING -AIRCONDITIONING (ook voor particulieren) KOUDETECHNIEK POSTBUS 29, 2760 AA ZEVENHUIZEN TEL. 0180-63 42 43 06-204 05 669 www.rbskoudetechniek.nl info@rbskoudetechniek.nl Daarnaast wil ik graag uw aandacht vragen voor het volgende. We zijn als theatercommissie druk doende voor het nieuwe theaterseizoen en hebben het plan opgevat u een enquête voor te leggen waarmee we willen peilen wat de mening is van de bevolking van Zevenhuizen-Moerkapelle en omgeving betreffende het theater. We vragen u een paar minuten van uw tijd om de enquête in te vullen en deze in te le veren bij het dorpshuis aan de Burg Klinkhamerweg 86, 2761 BJ Zevenhui zen. Als dank hiervoor ontvangt u van het personeel een gratis consumptie of een consumptiebon welke u op uw tijd in het dorpshuis kunt gebruiken. We hebben u nodig om het totaalaan bod te vervolmaken en zijn dus ook ra zend nieuwsgierig naar uw mening. In het enquêteformulier is uiteraard ruim te voor uw opbouwende kritiek vrijge houden dus wij zijn zeer nieuwsgierig en hopen dat u de moeite wilt nemen deze enquête in te vullen. ..de geboorte van een nieuw kleinkunstfestival.. Uit het woordenboek...) PIT (1) 1. Kern van de Zaak 2. Daar waar het om gaat 3. Brander - impuls PIT (2) 1. Energie, geestkracht 2. De bekende blanke pit die tot groei zou kunnen komen In het nieuwe seizoen is er een nieuw kleinkunstfestival: PIT, een initiatief van Theaters Camuz, Diligentia PePijn en Van Engelenburg Theaterproducties. PIT stelt zich als doel kwaliteitscabaret te bevorderen. Het festival wil meer ruimte geven aan verschillende disciplines bin nen de kleinkunst. De organisatoren be speuren onder hun publiek de vraag naar multidisciplinair kwaliteitstheater, in de brede zin van het woord. Het gaat in het PIT kleinkunstfestival vooral om de vernieuwingsdrang van de deelnemers en de potentiële groei die zij hebben. Deze moeten worden aangemoedigd. Bijzondere prijs Na de finale krijgen de winnaars naast een landelijke tournee een passende re gisseur gedurende de tournee. De win naars kunnen dan in alle rust werken aan hun voorstelling, stijl en ideeën. Hier mee onderscheidt het festival zich van de andere festivals, die de regieadviezen vooraf aan de finale geven. In dit festi val hecht de organisatie echter aan een degelijke begeleiding na de spanning van een finale. De organisatie is nieuwsgierig naar de blanke pit in de ruwe bolster, de naakte potentie van een theatermaker. Tijdens de finale in het seizoen erop laten de oud-winnaars zien wat zij geleerd heb ben in het jaar nadat zij in de prijzen vielen. De voorrondes van het volgend festival bieden hen een gegarandeerd aantal speelbeurten. Op deze manier blijven de winnaars twee theaterseizoe nen betrokken bij het festival en verkrij gen zij echt de kans ervaring op te doen en een doorstart te maken richting een professionele carrière. Tevens is er aan het festival een masterclass verbonden. Hier wordt ingegaan op de zakelijke kant van het vak, zoals produktie, financiën etc. Meer informatie over het PIT Festival is te vinden op www.pitfestival.nl Dus kom naar PIT en laat u verrassen door de creativiteit van de nieuwe volks helden die tijdens het festival prijzen in de wacht hebben gesleept en nu aan u hun kunsten vertonen. U gaat het neus je van de zalm zien en bent getuigen van het prille talent wat over een paar jaar de grote theaters bereiktIk nodig u van harte uit met een open mind te kijken naar dit jonge talent in Zevenhuizen. ZUmr m /wm êb d/m Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 18 februari 2009 pagina 23 rvwa De familie Vergeer nodigt u graag uit voor een vrijblijvend gesprek om de vele mogelijkheden persoonlijk toe te lichten. Gasterij Vergeer - Amicitia/Friends I Dorpsweg 32 2811 KJ Reeuwijk I Tel. 0182 - 39 43 21 info@amicitiareeuwijk.nl I www.amicitiareeuwijk.nl Receptie-, diner- en feestarrangementen vanaf 50 tot 500 personen Landelijke omgeving nabij de Reeuwijkse plassen Ook bieden wij volop mogelijkheden voor bedrijfs- en themafeesten

Hart van Holland | 2009 | | pagina 23