Elke zaterdag open - jmï M 1 t.i: r makelaardij eel wat huizen in huis! i 1 JU yy.u NJ p_van 't hof www.hof-makelaardij.nl Waddinxveen Waddinxveen Boskooi p3 Boskoo Moerkapelle Zevenhuizen Ga voor ons complete woningaanbod naar nieuw - 8 REDENEN OM NÜ EEN HUIS TE KOPEN I 1F makelaardij pagina 48 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 18 februari 2009 |Lvan 't hof M Troelstrahoeve 66 Vraagprijs 509.000,- k.k. OPEN HUIS ZATERDAG 21 FEBRUARI VAN 10.00 -12.00 UUR Antares 23 Vraagprijs 225.000,-k.k. Speels ontworpen 3-kamer eengezinswoning Mogelijkheid om gelijkvloers te wonen Volledig geïsoleerd In de wijk Zuidpias gelegen speels ontworpen eengezinswoning met netjes aangelegde tuin (Z/W) v.v. grote stenen berging. Bwjr. 1996, 126 m2 eigen grond, inhoud 285 m3 en woonopp. 90 m2. Ind.: Entree/hal met meterkast; Woonkamer met trapkast en vide; Aan de tuinzijde gelegen woonkeuken met rechte keukenopstelling Riant 6-kamer herenhuis Praktijkruimte met eigen entree (4-kamers) Hardhouten kozijnen met dubbel glas Halfvrijstaand herenhuis v.v. inpandig te bereiken praktijkruimte met eigen entree. Voortuin met 2 parkeerplaatsen; Achtertuin met garage en achterom. Bwjr. 1992, 353 m2 eigen grond, 675 m3 inh. en 232 m2 woonopp. (excl. dakterras en garage). Op eenvoudige wijze is de praktijk bij de woning te trekken. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met font; Woonkamer met haard en schuifpui; L-vormige keuken met diverse apparatuur; Bijkeuken met HR-combiketel (2007) en toegang naar de wachtkamer; Zijentree/hal met garderobenis; Toilet met font.; 4 Diverse kamers t.b.v. praktijkvoering; De gehele begane grond is v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming. 1c Verd.: Overloop met bergkast; 4 Slaapkamers, waarvan 1 met dakterras; Badkamer met wastafelmeubel, ligbad en douche; Toilet met font.; Wasruimte met keukenblokje en mechanische ventilatie unit. 2f Verd.: 1 Zolderslaapkamer. met inbouwapparatuur; Indien gewenst kan d.m.v. het plaatsen van een muur in de woonkeuken een werk- of 3' slaapkamer gecreëerd worden; Kleine hal met toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Geheel betegelde ruimte (voormalige badkamer) v.v wastafel en aansluiting wasapparatuur. 1r Verd.: Overloop met kast met c.v.-combi ketel; Badkamer met douchecabine en wastafei; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met deur naar het dakterras (Z/W) van 17 m2. NIEUW Limaweg 11 9SÊ - -j Zijde 264 Vraagprijs 165.000, -k.k. Sfeervolle rietgedekte 5-kamer villa Nabij scholen, winkels, sportfaciliteiten, N.S.-station gelegen Energieprestatiecertificaat aanwezig Villa met oprit en een rondom fraai aangelegde tuin gelegen in een kleinschalig exclusief en groen villawijkje. Bwjr 1986, 685 m3 inhoud, 180 m2 woonopp. en 596 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met leistenen vloer, hardhouten trapopgang, meterkast en toilet met fonteintje; Inpandige berging/garage; Woonkamer 52 m2) met eiken parketvloer, gashaard en schuifpui; U-vormige gesloten keuken met inbouwapparatuur; Bijkeuken met uitstortgootsteen en aansl. wasapparatuur. 1e Verd.: Overloop; 1 Masterbedroom 25 m2) met kastruimte; Luxe badkamer met groot ligbad, dubbele wastafel met meubel en een closet; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met dakkapel. 2eVerd.: Bevloerde zolderverdieping 45 m2 met 2 meter stahoogte), thans in gebruik als bergzolder. Kortom een fraaie woning met vele mogelijkheden en gelegen op een centrale locatie in de gemeente Waddinxveen. Leuke starterswoning in een levendige omgeving Nabij NS-station, uitvalwegen en op loopafstand van het centrum Oplevering in overleg Gebouwd in de periode tussen 1900 en 1905. Deze leuke poortwoning met overdekte poort (gedeelte van de 1 verd.) biedt een ca. 18m diepe en heerlijk zonnige achtertuin v.v. een houten berging, een achterom en met de mogelijkheid tot het realiseren van een carport/garage. Perceelsoppervlakte 136 m2, 70 m2 woonoppervlakte en inhoud van ca. 230m3. Ind.: Beg. grond: Entree/hal met kast waarin w.a. en c.v- ketel Toiletruimte; Open keuken met vanille gekleurde L-vormige inrichting en diverse inb.app.; Woonkamer (ca. 22m2) met open spiltrap en meterkast. 1e Verd.: Overloop. Badkamer met kunststof ligbad, vaste wastafel; L-vormige voorslaapkamer (ca. 14m2) met telefoon-en kabelaansluiting 2 achterslaapkamers v.v. inbouwkast. Bijz.: Gedeeltelijk dakisolatie. Nagenoeg geheel dubbel glas, inclusief "extra" dubbel glas aan de voorzijde. Hardhouten kozijnen. 1. De hypotheekrente is momenteel gunstig 2. U hebt meer keus, dus meer kans op uw droomhuis 3. De huizenprijzen zijn realistischer geworden 4. U hebt nu een uitstekende onderhandelingspositie 5. Een koopwoning is op langere termijn een goede investering 6. De NVM No-Risk clausule voorkomt dat u blijft zitten met uw huidige woning 7. Met een NVM-aankoopmakelaar koopt u geen kat in de zak 3 kamer appartement op de 1c etage gelegen met ruim terras Prachtig uitzicht over de rivier "De Gouwe" en op de hefbrug Bijdrage Vereniging van Eigenaren 185,- per maand Het appartement is bereikbaar middels een gesloten entree met liftinstallatie en beschikt over een berging in de onderbouw en een eigen parkeerplaats/carport; Bouwjaar 1988. Ind.: Entree/hal met garderobekast, spachtelputz wandafwerking en schuurplafond; Betegelde toiletruimte met toilet en font.; Betegelde badkamer v.v. douchecabine en vaste wastafel; Inpandige berging/stookruimte/wasruimte met cv-combi installatie (2006), mechanische ventilatie unit en aansl. wasapp.; 2 Slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 met Frans balkon en beide v.v. spuitwerk wandafwerking; Fraaie lichte woonkamer met spachtelputz wandafwerking en toegang tot het terras; Open keuken met L-vormige keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap en oven. Bijzonderheden: De oplevering is in overleg. 5-kamer eengezinswoning Ruimte waar u aan huis kunt werken 1 Slaapkamer en badkamer op begane grond Uitgebouwde hoekwoning met ruime tuin, garage en serre. Bwjr. 1960, 106 m2 woonopp. en 316 m2 eigen grond. Achtertuin (ZW) met berging en garage met stalen kanteldeur en elektra. Ind.: Entree/hal met toilet, meterkast, trap kelderkast en bordestrap; Keuken met koelkast (2007), gaskookplaat, afzuigkap, c.v.-ketel en geiser; Ruime serre; Doorzonwoonkamer met vaste kast; 1 Slaapkamer in de zijuitbouw met badkamer v.v. douchehoek, wastafel, toilet en wasmachineaansl.; Zowel de badkamer als de deuren zijn toegankelijk voor mindervaliden; 1cVerd.:0verloop; Badkamer met zitbad en wastafel; 3 Slaapkamers met vaste kast, waarvan 1 met zonwering en luik naar bevloerde vliering. Bijz.: Grotendeels hardhouten kozijnen met dubbelglas. Goot aan voorzijde vervangen in 2007. Nieuwe hardhouten dakoverstekken. 5-Kamer eengezinswoning Op diverse fronten opgeknapt en verbeterd Grotendeels voorzien van dubbelglas en dakisolatie Goed onderhouden eengezinswoning met parkeergelegenheid in de omgeving. Fraai betegelde achtertuin (NO) met berging en achterom. Bwjr. 1967, 380 m3 inh., 120 m2 woonopp. en 119 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapkast; Toilet; Doorzonwoonkamer met erker en openslaande deuren; Open L-vormige keuken met inbouwapp.: koel/ vriescombinatie, oven, 5 pits gaskookplaat met wokbrancer schouw met afzuigkap, magnetron, vaatwasmachine en close-in boiler; Bijkeuken in de stenen uitbouw met wasmachineaansl.; Gehele begane grond v.v. laminaatvloer 1e Verd.: Overloop; Badkamer (2006) met ligbad met douchehoek, wastafel, designradiator, hangcloset en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers. 2C Verd.: Overloop met HR-combiketel (2006), gedeelde dakkapel en bergruimte: 1 Zolderslaapkamer met gedeelde dakkapel, laminaatvloer en 2 vaste kasten. IW.T.Fi NVM Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie Et Advertising te Stolwijk - wk 08 H0FWADDIN0358 HvH 18-02 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland | 2009 | | pagina 48