'Alleen jammer dat Willem Visser er niet meer is' Witgoed specialist NEELEMAN NEFIT-DEALER bij Intratuin Pijnacker en Zoetermeer open van 10.00 tot 17.00 uur ui Blciswyh 0180-332222 Prioriteiten Zuidpias Schieten voor Kika Hornbach wat later Venrooy naar Tweede Kamer Wit-Russen raken gewend Zevenhuizenaren nemen N219 in gebruik UW DROOMHUIS! CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. Lezing Natuurmonumen ten bij Vrouwen van Nu Jubileum vrouwenkoor Kinderatelier Reanimatiecursus www.vdpanne.nl ■HART HOLLAND Pagina 5 Pagina 9 Pagina 11 Pagina 13 Pagina 43 Hunze 35 te Nieuwerkerk aan den IJssel Unieke twee-onder-één kapwoning met garage en twee badkamers! dit mee te maken", aldus De Graaff. Visser was de man die jarenlang het voortouw nam bij de strijd voor ver legging van de N219. Ook de familie van Leeuwen, wonen de aan de BK-weg kwam een kijkje nemen. "We hopen op rust, ook al is het dan een beetje laat." Even zon Hoewel het nieuwe stuk asfalt pas 8 april officieel geopend wordt, be dacht de gemeente dat er voor de Zevenhuizenaren een feest moest worden gehouden en ook zij deel moesten kunnen uitmaken van een soort van opening. Daarom was het zaterdag feest onder de noemer 'Al les loopt op rolletjes', ledereen mocht de weg op, waarbij het tussen 10.00 ZIE ONZE ADVERTENTIE IN DEZE KRANT uur en 16.00 uur leek op de autoloze zondag uit 1973. Om 14.00 uur stapten drie wethou ders en de burgemeester op de step en reden van de rotonde naar de heu vel bij de Knibbelweg. Een hele horde bewoners volgde hen op de voet. Wonder boven wonder waren de weergoden de organisatoren van de feestelijke dag ev en goed gezind. Want toen de wethouders en bur gemeester op weg gingen, bleef het droog en bovenaan de heuvel liet de zon zich zelfs zien. "Na regen komt zonneschijn", speechte burgemees ter Andre Bonthuis toepasselijk. "En dat geldt in het bijzonder voor deze weg. De gemeente Zevenhuizen be staat niet meer, maar het is wel hun verdienste dat dit stuk er nu ligt. Zij heeft generaties lang hieraan ge werkt." Lees verder op pagina 51 bel: 0180-631206 Zevenhuizen bezoek onze showroom op afspraak. Moerkapelle - Er zijn nog een aantal plaatsen vrij voor de reanimatie- en AED-cursus, die door de afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle van het Rode Kruis wordt georganiseerd. Met behulp van deze cursus zijn de deelnemers in staat te handelen bij een hartaanval of hartstilstand. Ook leren de cursisten een AED bedienen. De afdeling Zevenhuizen-Moerka- pelle heeft een AED ontvangen van de Lionsclub. De cursus bevat twee lesavonden, dinsdag 20 en donder dag 22 april, van 20.00 tot 22.00 uur. Voor meer informatie: gjholstege@ wxs.nl of 079-5932161. Nieuwerkerk aan den IJssel - De heer Verwoerd van Natuurmonumenten houdt 15 april een dialezing bij de Vrouwen van Nu, afdeling Nieuwer kerk aan den IJssel. Aanvang 10.00 uur in De Batavier. De zaal is om 9.30 uur open, de toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Nieuwerkerks Vrouwenkoor houdt 17 april een scratchdag om het tien jarig bestaan van het koor te vieren. Onder de titel Do you hear the ladies sing brengen de vrouwen tussen 16.00 uur en 16.30 uur een muzikaal programma ten gehore. Ook de rest van de dag is het feest: het gehele feest duurt van 10.00 uur tot 18.00 uur in kerkgebouw De Bron. Infor matie en aanmelding: scratch@ nieuwerkerksvrouwenkoor.nl. Nesselande - In De Kristal akunnen kinderen van vier tot negen jaar zich elke woensdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur op artistiek gebied uitleven in het kinderatelier. Woens dag 14 april gaan de kinderen een schilderij maken dat te zien zal zijn tijdens de Kunstroute op 17 en 18 april. Informatie en aanmelden: 010-2862760. Koopzondag Intratuin Pijnacker Rijskade la, 015-3610000. Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192, 079-3515551. Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Zevenhuizen - Regen, windstoten en van tijd tot tijd zelfs hagel. Het feest op de N219 leek zaterdag letterlijk in het water te vallen. Honderden Zevenhui zenaren lieten zich echter niet uit het veld slaan en trokken massaal naar de omleiding, die de Burgemeester Klinkhamerweg weer tot een rustige dorps straat moet omtoveren. Door Marianne Vermaat De dorpsgenoten, die op de fiets, op de step of met skeelers de nieuwe weg in gebruik namen, zijn het eens met elkaar: het is goed dat de weg er ligt, maar het heeft te lang geduurd. "Hij had er tien tot vijftien jaar eer der al moeten zijn", reageerde Klaas de Graaff. "Maar het is wel goed zo, het dorp is ontlast. Alleen jammer dat Willem Visser er niet meer is om Het slechte weer hield velen niet tegen. Vvrw'i'S' SWisy/yV. CO-7^0 £*=13 l WWW- j3tW"»e»oYoe.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1