Intratuin Koninginnedag Zuidpias Staatscircus van Moskou: adembenemend spektakel Pijnacker en Zoetermeer AIRCO NODIG? NEFIT-DEALER CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. editie: zuidpias 3 3 e jaargang Stoere dames gezocht 't Blok heeft een Zuidplaszaal Een kijkje bij het Kune Kune varken nummer 1384 Toch vrijmarkt in Nesselande a p r 2 0 10 Duchenne Heroes weer op de pedalen WWW.AIRLET.NL Geopend van 9.00 tot 17.00 uur Geopend van 10.00 tot 17.00 uur gemeente Aangepaste openingstijden gemeente UW DROOMHUIS! m m OVERAL EN ALTIJD Oranje-expo op 30 april en 1 mei Rondleiding steenovens WWW.HARTVANHOLLAND-ONLINE.NL HART VAN HOLLAND Pagina 9 Pagina 23 Pagina 27 Pagina 31 Pagina 37 Knappe poedels uit de roedel van Sandrine. Nesselande - Ondanks dat er veel mensen buiten aan het genieten waren van het mooie weer, was het zaterdag 24 april ook druk in de tent van het Staats circus van Moskou. Van woensdag tot zondag had het circus haar tenten opge slagen in Nesselande. De bezoekers kregen een afwisselend programma voor geschoteld met onder anderen twee paardendressuurnummers, een trapeze en een hoelahoep act, maar liefst vier motorrijders in 'The Globe of death' en ook de clowns ontbraken niet. Door Marlonneke Willemsen of bel: 0180-319666 ook voor reparatie/onderhoud Het programma werd op spectacu laire wijze geopend met een op- bel: 0180-631206 Zevenhuizen bezoek onze showroom op afspraak. Intratuin Pijnacker Rijskade la, 015-3610000. Donderdag koopavond, vrijdag 30 april 's avonds gesloten. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192, 079-3515551. Donderdag koopavond, vrijdag 30 april 's avonds gesloten, www.intratuin.nl treden van de Roemeense Carmen Murariu met haar Aerial Silk-act. Hoog boven het publiek liet ze haar acrobatische kunsten zien, hangend aan niets anders dan een zijden doek. Daarna was het tijd voor één van de twee dressuurnummers van de uit Frankrijk afkomstige Sandrine. Tijdens het eerste nummer danste zij, samen met haar paard, synchroon met een danseres en als tweede liet ze een dressuur met een groep Arabische paarden zien. Dat was nog niet alles. Later in de show kwam ze terug met haar groep honden, bestaande uit vijf poedels en twee Jack Russels. Andere spectaculaire onderdelen van de show waren een hoelahoepact van de Nederlandse Jennifer Lijfer- ing, een indrukwekkende trapezeact en twee magic acts van de Noorse Julia Christiie, met een wolf en twee tijgers. Hierbij was ook een rol weg gelegd voor Justin, die uit het pub liek werd gehaald om te assisteren. Hij kon van dichtbij zien, dat de kreet van Julia 'Magic can do everything' daadwerkelijk klopt. Ook de clowns Dennis Et Vladimir Stoliarov riepen de hulp van het publiek in. Een man nelijke bezoeker van het circus moest assisteren bij het zwaardgooien. Om zeker te weten dat hij niet zou we glopen, werd hij aan het bord vast geketend. Hij bracht het er heelhuids vanaf, maar op het eind ontstond er toch een klein probleempje, waar was ook al weer te sleutel van de hand boeien? Onder het motto, 'The show must go on' werd hij met bord en al uit de piste gedragen, waar hij kon worden bevrijd. De voorstelling werd spectaculair afgesloten met de Russisch formatie Globe of Death van Vesko Lesev. In veel circussen zie je tegenwoordig een act waarbij motorrijders in een stalen bol van gaas rijden; deze formatie heeft dit onderdeel nog indrukwek kender gemaakt, door met vier rijders tegelijkertijd door de bol te rijden. Het publiek hield de adem in en sommige bezoekers durfden van de spanning niet meer te kijken. In verband met Koninginnedag en Bevrijdingsdag zijn de openingstijden van de gemeente gewijzigd. De afdeling Pubtiekszaken is op dinsdag 4 mei langer geopend van 9.00 tot 17.00 uur. De avondopenstelling van dinsdag 4 mei wordt verzet naar maandagavond 3 mei tot 20.00 uur. Kijk op de gemeentepagina voor de wijzigingen. Vlist 2 te Nieuwerkerk aan den IJssel Bijzonder ruim opgezette twee onder een kap woning met garage. Vraagprijs 500.000,= k.k. BninQ-sbedriirimaxeloord Moordrecht - In de Dorpskerk aan het Kerkplein kan een ieder tijdens Koninginnedag en op zaterdag 1 mei genieten van schilderijen die door plaatselijke kunstenaars vervaardigd zijn. In 2009 heeft de commissie Vorming Et Toerusting van de kerken voor het eerst een tentoonstelling gehouden. "Wij hadden geen idee of er wel be langstelling zou zijn voor kunst van lokale kunstenaars, maar het heeft onze verwachtingen overtroffen, 's Morgens was er vooral belangstel ling voor de kunstwerken en de bij behorende teksten, 's middags,na de tragische gebeurtenissen in Apeldoorn, kwamen de mensen verdrietig en geschokt binnen en zochten vooral bezinning en stilte", zegt Wim Vermeij van de organise ren commissie. De expositie, met als thema 'kleur bekennen' is op Koninginnedag te bezoeken van 9.00 tot 17.00 uur en op zaterdag 1 mei van 12.00 tot 16.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Res tauratieaannemer Heijmans begint vrijdag 7 mei van 12.00 uur tot 13.00 uur met rondleidingen over de bouwplaats van de Steenovens. Geïnteresseerden kunnen zich vooraf melden bij de bouwkeet op het terrein van dit rijksmonument bij Klein Hitland 4-7. De rondlei dingen vinden voortaan elke eerste vrijdag van de maand van 12.00 uur tot 13.00 uur plaats. De bouw plaats is alleen te betreden met helm en veiligheidschoenen. Deze zijn in de bouwkeet aanwezig. De gemeente Zuidpias is als eigenaar van de Steenovens op zoek naar ondernemers die de steenovens in gebruik kunnen nemen na de restauratie. Op www.steenovens. nl staat waar een Plan voor Herbe stemming aan moet voldoen en is ook de geschiedenis van de ovens na te lezen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1