Ondernemersverenigingen Zuidpias slaan handen ineen T-DEALER Venrooy draagt taken over en vertrekt CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. editie: zuidplas 3 3 e jaargang nummer 1394 7 juli 2010 Op visite bij de burgemeester Pagina 3 Vier de zomervakantie! Pagina 11 Trainingspak aan de wilgen Pagina 19 Hein Vergeer bedankt Moordrecht Pagina 23 Genieten van de Tour Pagina 27 UW DROOMHUIS! Batavierlaan 34 te Nieuwerkerk aan den IJssel 631206 Zevenhuizen Afrit Nieuwerkerk vanavond dicht WWW.HARTVANHOLLAND-ONLINE.N'L 0180-332222 Wegafsluiting A20 Jongen mishandeld, politie zoekt getuigen Stiltecentrum open Vraagprijs 250.000, SHART VAN HOLLAND Door Marlonneke Willemsen Het bestuur van de FOZ bestaat uit de voorzitters van de drie verenigingen, Martine Hermans-Goedegebuure van de VION uit Nieuwerkerk, Ruud Saarberg van OVM uit Moordrecht en Aniek van den Berg-Leroux van OKZM uit Zevenhuizen-Moerkapelle, aangevuld met van elke vereniging twee algemene bestuursleden. De oprichting van de federatie was een initiatief van de drie verenigingen, waarbij de gemeente en de Kamer van Koophandel een ondersteunde rol hebben gespeeld. Het doel van de federatie is het behartigen van de belangen van de ondernemers 'n Zuidpias. In het overleg met de 9emeente zullen verschillende on derwerpen worden besproken, die 'n het belang zijn van onderne- mers, bedrijven en hun werknemers. Voorbeelden hiervan zijn voldoende bedrijfsterreinen met een goede beveiliging en onfsluiting, betaal bare woningen en goed openbaar vervoer voor werknemers. Maar ook het bepleiten van opdrachten van gemeentelijke werkzaamheden aan plaatselijke bedrijven. Voorlopig blijven de afzonderlijke verenigingen bestaan, maar men sluit niet uit dat de oprichting van de FOZ een eerste stap is naar één ondernemingsvereniging met drie verschillende afdelingen. Één keer per jaar zal de federatie een bijeen komst houden voor de leden van de drie verenigingen met als doel om ondernemers met elkaar in contact te brengen ervaringen uit te wis selen en actuele thema's met elkaar te bespreken. De afrit Nieuwerkerk aan den IJssel van de A20 is in verband met asfal- twerkzaamheden 7 juli vanaf 21.00 uur gesloten tot donderdag 5.00 uur. Een ketting cadeau van de gemeenteraad. Zuidpias - Tamara Venrooy heeft vo rige week woensdag en donderdag afscheid genomen van het wethou derschap van Zuidpias. Haar taken zijn overgedragen en niets houdt haar meer hier. Tijd dus om zich te focussen op de Tweede Kamer. Honderden mensen kwamen gedag zeggen en overlaadden haar met be dankjes en cadeau's. Lees verder op pagina 29 www.vdpanne.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - In verband met asfaltwerkzaamhe- den wordt de afrit Nieuwerkerk aan den IJssel (17) van de A20 richting Utrecht (rechts) voor alle verkeer te worden afgesloten van woensdag 7 juli 21.00 uur tot donderdag 8 juli 05.00 uur of zoveel langer of korter als noodzakelijk. Het verkeer uit de richting van Rotterdam wordt om geleid via de A20 en via de af- en toerit Moordrecht (18). Bij slechte weersomstandigheden kan het werk uitgesteld worden. Informatie: 070-3378643 of dzh- verkeerslokethaaglanden@rws.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De poli tie is op zoek naar getuigen van een mishandeling op 25juni rond 1.15 uur. Een zestienjarige jongen uit Nieu werkerk fietste over de Doortocht naar huis toen hij bij de fietsenrekken op het station een groep van onge veer tien jongens zag staan, waarvan het merendeel een Noord-Afrikaans uiterlijk had. Toen hij dicht bij de jongens was belemmerden zij hem de doorgang waardoor hij moest afstappen. Hoewel hij aangaf geen problemen te zoeken, werd hij zonder aanleiding uitgescholden, geslagen 'en geschopt door meerdere jongens, die daarna wegrenden. De Nieuwer- kerker liep meerdere kneuzingen en blauwe plekken op. De politie doet onderzoek en verzoekt getuigen zich te melden via 0900-8844. Metz'n allen om de tafel om te komen tot één ondernemersvereniging Zuidpias - Ruim zes maanden na de fusie van de voormalige gemeenten Moor drecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle is vrijdag 2 juli ook de eerste stap gezet naar één gezamenlijke ondernemersvereniging. Op het kantoor van Notaris Smal in Nieuwerkerk werd de oprichtingsakte getekend van de FOZ, de Federatie ondernemersverenigingen Zuidpias. De belangrijkste taak van de federatie zal zijn het onderhouden/leggen van contacten met het bestuur van de gemeente Zuid plak Nieuwerkerk aan den IJssel - Ook in de zomermaanden is de Oude kerk van Nieuwerkerk op vrijdagavond geopend voor publiek. Het bene dengedeelte is ingericht als stilte centrum, waarin iedereen zich kan wijden aan meditatie en gebed. De combinatie van de avondrust en de stilte van dit eeuwenoude gebouw kan mensen helpen om geestelijk op adem te komen. De ingang is via de Dorpsstraat, openingstijden van 18.30 tot 20.30 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1