Lenteweek bij Bac Mode en Schoenen Zijn uw pc en draadloos internet wel goed beveiligd? Gift van Sanitiem Arbeco voor Hospice IJsselThuis www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 23 MAART 2011 27 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Van links naar rechts Mike van Gelderen, Cora Kuyvenhoven, Ed Beenhak ker en Myrna Ouderkerk. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ter gelegenheid van de heropening van zijn zaakSanitiem Arbeco nam eigenaar Mike van Gelderen het initiatief geld in te zamelen voor een goed doel. Het verkregen bedrag werd door hem aan gevuld en vrijdag 18 maart werd aan de Ringvaartlaan la een cheque van 2.500 euro aangeboden aan het Hospice IJsselThuis. Door Marianne Fortuin Mike van Gelderen is sinds 2006 ei genaar van Sanitiem Arbeco. Sani- tiem is een samenwerkingsverband van de betere sanitairvakhandel en installateurs. Hij nam de zaak over van het echtpaar Reijm. Omdat hij bij andere heropeningen van be drijven had gezien, dat er altijd heel veel bloemen werden aangeboden, besloot hij bij de heropening van zijn zaak na een verbouwing voor een goed doel te kiezen. Van Gelde ren: "Bloemen worden na verloop van tijd weggegooid. De moeder van een van mijn medewerkers kwam vorig jaar in het Hospice te recht. Toen we zijn gaan kijken naar een goed doel, kwam het Hospice naar voren." De actie bij de heropening bracht 1.315,- euro op, Van Gelderen vulde dit aan tot 2.500,- euro. De cheque werd in ontvangst geno men door Ed Beenhakker (voorzit ter), Cora Kuyvenhoven (secretaris), beide van de Stichting Hospice IJsselThuis, en Myrna Ouderkerk, algemeen coördinator. Beenhakker toonde zich zeer verheugd:"We zijn afhankelijk van giften. De overheid is bezig de subsidie aan te pakken, en nu krijgen we 30.000 tot 40.000 euro minder. Het hospice neemt in Nieuwerkerk een belangrijke plaats in. Wat een mooi bedrag. Ik ben er helemaal stil van." altijd en overal Beveiligingspakket "Een gratis beveiligingspakket vol doet prima als je alléén af en toe wat mailt. Tegenwoordig zijn de virussen echter zo ingewikkeld, dat dit pakket niet meer voldoet. Ze ker als een pc door kinderen wordt gebruikt en er veel op de pc wordt gewerkt is' een betaald pakket geen luxe maar een must", aldus Wou ter Parent van Parent Computers. "Een betaald pakket biedt nog meer voordelen; zo kan met sommige pakketten privacy-gevoelige infor matie afgeschermd worden, of kun nen speciale profielen voor kinderen aangemaakt worden." Vakkundige computerhulp Parent Computers heeft jarenlange ervaring in het bieden van vakkun dige computerhulp aan particulieren en aan kleine bedrijven. Te denken valt hierbij aan reparatie, onder houd, het installeren van draadloos internet en het geven van advies. Voor meer informatie: 079-8888259 ofwww.parentpc.nl. Zevenhuizen - Bij Bac Mode en Schoenen staat de week van maan dag 28 maart tot en met zaterdag 2 april in het teken van de lente. In de winkel kunnen de dames te recht voor de mooiste voorjaars- kleding en voor de heren is er een ruime keuze uit diverse sportieve en klassieke merken. Op het gebied van baby- en kinderkleding kan men gaan voor lief en romantisch, dan wel voor klassiek, sportief of stoer. De schoenenafdeling is gerestyled, waardoor het maken van een keuze uit de ruime sortering schoenen en slippers nog plezieriger is. Kortingsactie en aangeklede koopavond Gedurende de Lenteweek krijgt de klant een korting van 10% op het j hele assortiment, dus ook op het bij Bac verkrijgbare bedtextiel. I Voor donderdag 31 maart wordt een 'aangeklede koopavond' geor ganiseerd. Een aantal collega-on dernemers uit de gemeente draagt hieraan haar steentje bij. Zo laat Masters Tea Et Coffee de klanten proeven van heerlijke koffie- en theeprodukten en verzorgt Gastro- vino Het Mekka een wijnproeverij met heerlijke hapjes. Flowers Et Feelings zorgt voor een sfeervolle aankleding van de winkel en heeft diverse artikelen in de aanbieding. Bac Mode en Schoenen is gevestigd aan de Burg. Boerstraat. Eigenaar Wouter Parent van Parent Computers inspecteert een computer. Zoetermeer - Het komt steeds meer voor: virussen, spyware, malware, iden titeitsdiefstal enzovoorts. Cijfers leren dat, naast bedrijven, ook steeds meer particulieren last hebben zaken als privacy-diefstal. Persoonlijke informatie In een onbewaakt ogenblik zetten I mensen vaak zomaar persoonlijke informatie op internet, zonder dat ze er erg in hebben. Zeker bij het doen van bankzaken is het belang rijk om goed beveiligd te zijn en een betrouwbare veilige pc te hebben.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 27