Sunmoodz stoomt klanten klaar voor de zomer Nieuw uitvaartcentrum Van der Spek Allround ITC BV/lmakelT beste computer- hulpbedrijf Zuid-Holland HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 15 JUNI 2011 Gebruind en leuk aangekleed de zomer in Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. ^1—1-J. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO De nieuwbouw van uitvaartcentrum van der Spek in Lansingerland. Berkel en Rodenrijs - Burgemeester Ewald van Vliet van Lansingerland ver zorgt vrijdag 17 juni de opening van het nieuwe uitvaartcentrum van Van der Spek Uitvaart aan de Berkelse Poort 33. Met dit nieuwe centrum wil Van der Spek Uitvaart aan de groei ende vraag naar persoonlijke en kwalitatief hoogwaardige uitvaar ten in Lansingerland en de om ringende gemeenten voldoen. Het uitvaartcentrum biedt daarom alle mogelijkheden en noviteiten die tegenwoordig van een uitvaarton dernemer worden gevraagd. Open dag Op zaterdag 18 juni zijn belang stellenden tussen 10.00 en 16.00 uur welkom om het nieuwe uit vaartcentrum te komen bezichti gen. Tijdens de rondleiding kunnen de bezoekers naast de rouwkamers tevens de ruimtes bezichtigen, die meestal niet niet toegankelijk zijn, zoals de verzorgingskamer en het mortuarium. Verder kunnen zij kennismaken met specialisten op het gebied van grafwerk uit de steenhouwerij en bijzondere asbe- stemmingen. Over Van der Spek Uitvaart Van Der Spek Uitvaart verzorgt al meer dan honderd jaar met. de grootst mogelijke zorg en toewij ding uitvaarten. Persoonlijke aan dacht en kwaliteit staan daarbij hoog in het vaandel. Het familie bedrijf, waar inmiddels de vijfde generatie aan het roer staat, heeft haar wortels in Rotterdam, maar is de afgelopen twintig jaar ook daar buiten hard gegroeid. Een team van ongeveer zeventig betrokken medewerkers verzorgt dag in dag uit op maat gemaakte uitvaarten. Voor meer informatie: www.vanderspekuitvaart.nl. Waddinxveen - ICTWaarborg, de brancheorganisatie voor bedrijven die ict-producten en diensten leveren aan consumenten en/of bedrijven, heeft Allround ITC BV de eerste prijs toegekend bij de verkiezing van 'Beste com- puterhulpbedrijfvan de provincie Zuid Holland'. Naast deze publieksprijs, heeft de vakjury het bedrijf de tweede plaats toegekend bij de verkiezing van Computerhulpbedrijf van Ne derland. Van het publiek ontving Allround ITC BV/ ImakelT de derde prijs van Computerhulpbedrijf van Nederland uit 1100 genomineer den. Tijdens de feestelijke uitreiking op de ICTVakdag 2011 in de Jaar beurs Utrecht, ontving John Sips, directeur van Allround ITC BV, de bijbehorende awards en flessen champagne uit handen van ICT- Waarborg-voorzitter Sander Vale. "Wij gingen voor een prijs omdat wij vorig jaar een derde prijs heb ben ontvangen in de categorie Automatiseerder van het jaar. Wat schept onze verbazing, dat wij nu drie keer in de prijzen zijn geval len. Het is nog nooit gebeurd dat een bedrijf drie keer in de prijzen valt!", aldus een trotse Sips. Allround ITC BV met haar merk ImakelT krijgt deze bekroning omdat er een hoge mate van be trokkenheid naar de klanten toe is welke onderstreept wordt door een korte reactietijd en een hoog oplossend vermogen van de mede werkers, aldus de jury. Allround ITC is een voorbeeldige ICT-specialist die zich onderscheidt door uitste kende kwaliteit, kennis, service en betrouwbaarheid. Voor de klant is dit duidelijk merkbaar in de infor matieverstrekking en de service. Allround ITC BV is gevestigd in het ImakelT Repair Centre Et Show room aan de Staringlaan 3. Voor meer informatie: www.allround-itc.com of www.ikmaakhetwel.nl. Lekker kleurtje, nieuwe outfit: Sunmoodz heeft het in huis. Nieuwerkerk aan den IJssel - Zonnestudio Sunmoodz heeft het assorti ment flink uitgebreid. Klanten kunnen tegenwoordig niet alleen bij Sun moodz terecht voor een lekker kleurtje, maar ook voor het uitzoeken van een leuke outfit. "De vraag naar kleding werd steeds groter en we besloten hierop in te spelen. Vandaar dat we nu een trendy kledingassortiment in de winkel hebben hangen. We hebben voor ieder wat wils", vertelt eige naresse Cora Schaeffer. De winkel in de Dorpsstraat is bijzonder populair onder de dorp bewoners. De stijlvolle, chique winkel heeft een intieme uitstra ling wat direct tot binnenkomen uitnodigt. Aan het begin van de I winkel kunnen de klanten kleding bekijken, terwijl anderen achterin kunnen zonnen, "ledereen kent onze winkel. We zijn de enige zonnestudio in het dorp. Hiervoor hadden we naast de zonnebanken ook tasjes, schoenen en sieraden. Ook dit was een groot succes. We hebben het assortiment nu uitge breid met populaire dameskleding. Klanten kunnen dus direct na het zonnen een leuke outfit uitkiezen die bij hun nieuwe kleur past", zegt Schaeffer. Op korte termijn wil Sunmoodz ook andere doelgroepen in de winkel ontvangen. "We hebben gemerkt dat er steeds meer vraag is naar grotere maten. Het is daarom de bedoeling dat we binnenkort ook voor deze groep kleding gaan aan bieden", vertelt Schaeffer. Om goed voorbereid de zomer in te gaan kunnen klanten voor ad vies, met betrekking tot het zon nen en de kleding, terecht bij de dames van Sunmoodz. "We heb ben twee leuke jonge dames in de winkel staan die advies geven over verantwoord zonnen. Zij kunnen de mensen vertellen hoe zij het beste een goede bruiningsresul- taat krijgen. De dames zijn ook op de hoogte over de laatste kleding- trends en kunnen de klanten ook op dit gebied adviseren, ledereen die de zomer op een mooie en leuke manier in wil gaan, is bij ons op het juiste adres", besluit Schaeffer. Een trotse directeur John Sips van Allround ITC BV/lmakelT te midden van zijn medewerkers.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 23