Boulers vieren kampioenschap Ongeslagen kampioenen De IJssel sluit jubileumjaar af Shake the World jeu de Boules Vier teams BCN kampioen 28HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL I 15 JUNI 2011 Korfbal Van links naar rechts Conny Smitshuis, Peter Troost, Louise Ja ring en Harry Borgers Nieuwerkerk aan den IJssel - Met het kampioenschap van team 4 sloten de jeu de boulers van Nieuwerkerk een mooie week af. Drie teams speelden hun laatste ronde in de NJJB afdelingscompetitie. Team 1 speelde in Nederlek tegen Waddinxveen en behield de derde plaats in het klassement. Team 2 won overtuigend van Maasstad met 5-1 en een saldo van plus drieën twintig punten. Daarmee werden ze gedeeld tweede in hun poule. Echter voor een promotie/degradatie komen zij net vier saldo punten te kort over het seizoen. Kroon op het werk was het kampioenschap van team 4. In Dordrecht wonnen zij met 5-1 en een plus saldo van vierentwintig van Vlaardingen. Daarmee werden ze be loond voor een prima seizoen en pro moveren ze naar dé tweede klasse. Nieuwerkerk aan den IJssel - De teams E3 en F1 van CKV Nieuwerkerk zijn ongeslagen kampioen geworden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Badmintonclub Nieuwerkerk aan den IJssel heeft vorige week vier van haar tien jeugd- teams gehuldigd. Alle vier zijn kampioen geworden in de jeugdcompetitie van de Nederlandse Badmintonbond. Nieuwerkerk aan den IJssel - De hockeryers van NHC de IJssel sloten op Wen 11 juni de festiviteiten rond het 35-jarig bestaan af met een onderwaterhockey clinic en de IJs- seldag. Vrijwilligers van Orka'97 uit Moor drecht en DOV uit Spijkenisse be geleidden de hockeyers bij het onderwaterhockey. Zeven top-on- derwaterhockeyers uit Tilburg en Krimpen aan den IJssel gaven een demo en speelden uiteindelijk tegen de dertig aanwezige IJsselhockeyers. Die wedstrijd werd helaas door De IJssel verloren. De slotdag van het elf dagen duren de '35-jaar' evenement stond in het teken van de traditionele Familie/ IJsseldag, waarbij familieteams het tegen elkaar opnemen. Aan deze dag namen zo'n 200 leden en familiele den deel. Hierna vond de huldiging van alle IJsselteams plaats. Niet al leen de kampioensteams werden ge- Nieuwerkerk aan den IJssel - De Rainbow Collection wil samen met Fair Trade Original, WAAR en Wereldwinkels met de campagne 'Shake the World' aandacht vragen voor de Millenniumdoelen. Dit zijn de acht doelen die door de VN zijn geformuleerd om de wereldarmoede in 2015 gehalveerd te hebben. Door een Millennium armbandje te dra gen laatje zien achter de millenni umdoelen te staan. Deze fair trade kralen armbandjes zijn mooi, vrolijk en verkrijgbaar in acht verschil lende kleuren met voor elk millen- niumdoel één kleur, leder armbandje bevat een kaartje met de tekst over het specifieke Miltenniumdoel. De armbandjes zijn gemaakt door de vrouwelijke crafters van fair trade producent Africalgnite in Zuid- Afrika. De inkomsten gaan naar het craftprogramma van Africalgnite, waarbij de vrouwen training krijgen in productontwikkeling en het op zetten van een eigen onderneming. Symbolisch gezien betekent de aan koop van een armbandje, een vrouw toegang geven tot deze workshops en trainingen. Ook de komende Vaderdag staat weer in de belangstelling. Verras va der met een origineel cadeautje uit de Wereldwinkel waaronder leuke denkspelletjes, een lekker flesje wijn met een wijnglas of een koeltas van gerecycled materiaal voor een lek ker koud biertje. De Wereldwinkel is te vinden in de Dorpsstraat 51a en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van,9.30 tot 17.30 uur en zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur. huldigd, maar ook alle andere teams. Immers, ieder van de circa vijftig IJs selteams heeft op zijn eigen manier maximaal gepresteerd. De vaantjes en kampioensmedailles werden uit gedeeld door Burgemeester Kats.Tom Arends (ere-voorzitter en ontwerper van het clubgebouw) en Hans van Lonkhuyzen (lid van verdienste). Tij dens de huldiging werden optredens verzorgt door de NYG brassband uit Rotterdam en Nieuwerkerkse zange res Charl-O-T. Het slotoptreden van de activiteiten rond het 35-jarig bestaan werd ver zorgd door Diggy Dex en Skiggy Rapz. Het spetterende optreden zorgde ervoor dat het aanwezige publiek totaal los ging. Het nummer 'Slaap lekker' werd uitgevoerd met de Nieu werkerkse zangeres Charl-O-T. Na afloop van de huldiging werd vanuiteen lichtmast een foto gemaakt in 35-vorm.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 28