TEAM ZEPARO Tg*m ikgaiSv teamiZeventig^vooy dfa Zevendëi keer., deell genomen, aani dèi Roparun.. WAT? GEBEUR!» ERt ZOAL, IRH AAIULOOBIlUAARt DEI SiTARTf» in Par,ls HARTVAN HOLLAND I DE KRA www.teamzeparo. In dit jaar stond de Z centraal, ook voor drie team leden die de kans kregen en die met beide handen aangrepen om als fietser Lenie, als Loper John en als teamcaptain Aafke ook dit jaar voor de Zevende keer met team Zeparo deel te nemen aan de Roparun. Team Zeparo, team Zeventig heeft voor Zevende keer de Roparun met succes afsloten. Het was weer een uniek weekend waarin de uitdaging centraal stond om een jaar af te sluiten op een sportieve manier die veel energie en uithoudingsvermogen vraagt van alle teamleden. Roparun team Zeparo, team Zeventig werd weer toegejuicht en onthaald door vele mensen op de Coolsingel, en daarbij de Zevende keer in de geschiedenis boeken kan bij schrijven. Team Zeparo, team Zeventig die dit jaar voor weer op vele manieren geld heeft opgehaald voor hun doel "trachten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven". en hopen ook dit Zevende jaar weer een mooi bedrag over te maken. 15 JUNI 2011 Voorzitter Team Zeparo Aafke Hoogma- de Leeuw. Al vanaf september is team Zeparo volop bezig om alles te regelen voor de 20e editie van de Roparun. Aantal oudgedienden haakten af, nieuwe aanmeldingen stroomde binnen. Activiteiten werden georganiseerd donateurs geworven, sponsors gezocht en dat allemaal voor dat ene doel: GELD inzamelen voor mensen met kanker. Het motto van al die jaren is en blijft nog steeds "Leven toevoegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven". Dan komt de loop steeds dichterbij. Draaiboeken worden gecontroleerd, komen we nog langs de basisplekken, via Google Earth de plekken bekeken en het lijkt erop dat ze allemaal nog toegankelijk zijn. Laatste trainingen vinden plaats, het begeleidende team is extra alert want de lopers moeten voor 120% fit zijn.. Moeten voldoende kilometers in de benen hebben om die loodzware kilometers te kunnen volbrengen Zij mogen onderweg niet gewisseld worden en uitvallen betekent dus een extra belasting voor de teamgenoten Ook de fietsers moeten voldoende zitvlees opgedaan hebben om de ca 260 km die zij voor de kiezen krijgen te trappen. Chauffeurs worden gevraagd om goed uit te rusten, immers iedereen probeert te slapen op de momenten dat zij gereden worden. De catering is volop bezig om voor de hele groep weer eten en drinken in te slaan. Want om de 5 uur komt er een groep binnen vallen. Willen dan graag voorzien worden van een warme hap. Vlak voor vertrek maken ze de pakketten klaar voor onderweg. Tussen door nog sloten koffie zetten om iedereen en ook zich zelf wakker te houden. Met de masseurs wordt doorgesproken met welke pijntjes de lopers uit het verleden binnenkwamen lopen. Welke wonderlijke trucjes er van hun verwacht wordt, om die lopers maar weer fit te krijgen. De teamcaptain heeft de taak om alles te coördineren En dan moet het bestuur de teamindeling gaan maken en als het zo dicht bij komt gaat iedereen nadenken, ben ik er toe instaat om deze slijtage slag te volbrengen. Na nog een nachtje geslapen hebben nemen een aantal leden het moedige besluit om niet mee te gaan omdat ze niet fit of er niet klaar voor zijn. In het belang van team trekken ze zich terug. Het bestuur gaat mailen, bellen enz om de opengevallen plaatsen weer gevuld te krijgen. Gelukkig is dat weer gelukt. Dan de laatste dag voor vertrek, de vrachtwagen wordt ingericht met een keukentje, wat bedden, een koelkast enz De watertank gevuld. De kleding wordt uitgezocht en voor iederen wordt een pakket samengesteld zodat we als eenheid herkenbaar zijn. Fietsen voorzien van extra verlichtingen, fietstassen enz. De veelal gesponsorde voedingsmiddelen worden opgehaald en opgeborgen in koelkast en keuken. De massagetafels vinden hun plekje in de vrachtwagen. Als alles klaar is vertrekt iedereen moe maar voldaan naar huis. De dag daarop willen we om 6 uur rijden voor het nog steeds grote avontuur genaamd DE ROPARUN!!!!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 8