NEFIT-DEALER Schaatspret definitief voorbij? CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. RIOOL VERSTOPT? 9 A OOR StRMICt Gewoon even bellen!!! editie zuidpias 3 4 e jaargang nummer 1478 15 februari 2012 Droom Martijn Oudeman komt uit Zuidplaspolder- Rolling 90 weer ontwikkeling is uitdaging Nederlands kampioen Holland op zijn best op de Rottemeren Strijkijzergooien 0180-332222 UW DROOMHUIS! reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen bel: 0180-631206 Zevenhuizen 1 Opnieuw asbest aangetroffen op voormalige Boslocatie ■HART \/AN HOLLAND Pagina 3 Pagina 7 Pagina 11 Pagina 16 Pagina 19 www.vdpanne.nl Goudmos 154 te Nieuwerkerk aan den IJssel Lees verder op pagina 7 Riool service Ft V/A/V ADF1ICHEM MOORDRECHT 0182 3 75823 06-53373931 wwwTioolservice-pvanadrichem, Jong en oud hadden pret op de bevroren Rottemeren. Moordrecht - Opnieuw is er as best aangetroffen op de locatie Prinsessenkwartier, voorheen Boslocatie. De graafwerkzaam heden zijn vrijdag stil gelegd. De projectontwikkelaar heeft bodemonderzoek laten doen. De gemeente werd gealarmeerd door een verontruste burger die vorige week aan de bel trok. Vervolgens is een toezichthou der polshoogte gaan nemen. Uit onderzoek is inmiddels gebleken dat het inderdaad om asbest gaat. Dit is door de Milieudienst en een laboratorium bevestigd. Het is niet voor het eerst dat asbest op deze locatie wordt aangetroffen. Voorafgaand aan de sloop van de gebouwen op het terrein is destijds een zo genoemde asbestinventarisatie gedaan. Toen is alleen asbest in de gebouwen aangetroffen dat is verwijderd door een gecertifi ceerd bedrijf. In een later stadium, tijdens grondwerkzaamheden, is weer asbest gevonden aan de voor kant van het terreirv. Ook dit 'rs na een saneringsonderzoek ver wijderd. Nu is er in het achterste deel van het Prinsessenkwartier asbest in de grond aangetrof fen. Volgens de Milieudienst is er gezien de weersomstandig heden geen direct gevaar voor de volksgezondheid, meldt de gemeente in een persbericht. Molentocht Rottemeren trok dit weekend enorm veel belangstelling. Lees verder op pagina 3 Zevenhuizen - Schaatsminnend Nederland trok het afgelopen weekend mas saal naar de Rottemeren. Vrijdag werden daar de eerste toertochten gereden en ook op zaterdag en zondag werd er nog volop geschaatst. Tienduizenden mensen,jong en oud stapten het ijs op bij eetcafé De Roerdomp in Zevenhuizen of bij horecagelegenheid Meerenbos in Bleiswijk. Door Bart Jansen Op vrijdagochtend was het al ex treem druk, maar in de middag werd het er niet rustiger op. Rond de klok van twee uur stond er een aardige rij auto's in de richting van de Twee manspolder waarvan de inzittenden nog allemaal op tijd aan de start probeerden te verschijnen. Na drie uur was dat officieel namelijk niet meer mogelijk. Gelukkig voor al die 'late sportieve- lingen' vertrokken er ook al aardig wat schaatsers richting huis, die waren er in de ochtend als de kip pen bij. Eén van hen was de 65-jarige Piet Visser uit Capelle aan den IJssel. Vrijdagochtend om 11.00 uur begon hij aan zijn molentocht. Hij koos ervoor om vier ronden te schaatsen oftewel 40 kilometer. "Dit was mijn eerste tocht op natuurijs dit jaar. Ik heb wel op kunstijsbanen geschaatst, maar dit is toch anders.", vertelt Visser. Eerder in zijn leven deed hij al mee aan de 'alternatieve Elfstedentocht' op de Weissensee.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 1