elke werkdag koopavond t/m 15 juni VJ ril "Wauw, was dat Rutte?" Gewoon even bellen!!! Intratuin Zuidpias CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. RIOOL VERSTOPT? SERVICE editie: Zonovergoten kunstmanifestatie Raadslid stapt in huwelijksbootje Kindergemeenteraad gaat langs bij ouderen Kunstwerk Gre den Otter H Moordrecht loopt onthuld Avondvierdaagse reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen 1 n Open van 9.30 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur Zondag gesloten DE BOUWHOF De grootste bouw en woon winkel in de regio Sanitair Tegels Keukens Kasten Verlichting Vloeren gordijnen www.bouwhof.nl Van uitbundig Bakoe naar nuchter Nieuwerkerk Kindergemeenteraad op bezoek bij Tweede Kamer UW DROOMHUIS! HART HOLLAND Pagina 11 Pagina 13 Pagina 15 Pagina 29 Pagina 31 Voormalig wethouder in Zuidpias en huidig Kamerlid Tamara Venrooy-Van Ark met de kindergemeenteraad in de bibliotheek van de Tweede Kamer. Zuidpias - De kindergemeenteraad bezocht op 23 mei het Provinciehuis en de Tweede Kamer. Tijdens deze leerzame dag stonden de jonge politici onder begeleiding van Tweede Kamerlid Tamara Venrooy-Van Ark (WD) oog in oog met de commissaris van de Koningin, met Mark Rutte en met de grote ge schiedenis van de Nederlandse politiek. Door Erwin van 't Hof Op een roltrap richting de fractie kamer van de WD staan de jonge raadsleden ineens tegenover Mark Rutte. Tijd voor een praatje heeft hij niet, maar hij trakteert de basis- Rloolservtce P WAN ADR1CMEM MOORDRECHT 0182 3 75823 OÖ-53373931 school leerlingen wel op zijn beroem de lach. Omringd door fractieleden van zijn partij verdwijnt hij om de hoek. Even verderop staat Rutger Castri- cum van het Pownews die zoals al tijd gewapend met zijn roze micro foon PvdA-Kamerlid Ronald Plasterk interviewt. De rondleiding door het gebouw van de Tweede Kamer is nog maar net begonnen, maar iedereen kijkt zijn ogen al uit. "Wauw, was Intratuin 1 www.rioolservice-pvanadrichem. Kijk ook op intratuin.nl Bredeweg 86c, 2761 KA Zevenhuizen intratuin dat Rutte? Wat gek om dit allemaal in het echt te zien", zegt kinderbur gemeester Charlotte Knop. "Je ziet het zo vaak op televisie en nu zijn wij hier." Lees verder op pagina 3 I n-7> j ZTouwett ett KJoaeet Edisonstraat 115 - 2723RT Zoetermeer - 079-3310700 Joan Franka grijpt naast finale Songfestival Nieuwerkerk aan den IJssel - I/Vos het een probleem met de oortjes, of had ze gewoon haar dag niet vorige week donder dag, tijdens de halve finale van het Eurovisie Songfestival? Voor Joan Franka, weer thuis in Nieu werkerk, is het duidelijk: "Het was niet mijn beste optreden ooit. In die drie minuten waarin het moest gebeuren, ging het niet helemaal goed. Dat is jam mer." Vijftiende werd ze, waarmee een plek in de finale aan haar neus voorbijging. "In het vlieg tuig naar huis zat ik naast ie mand die iets met de oortjes en het geluid te maken had. Hij maakte min of meer zijn excu ses omdat er iets fout bleek te zijn gegaan tijdens mijn optre den. Geen idee of ik daardoor minder goed heb gezongen." Na haar twee weken durende avontuur in Azerbeidzjan keer de Joan op Tweede Pinkster dag met moeder en zus terug in Nieuwerkerk. "Op Schiphol stonden wat vrienden en fans. Thuis wachtten mijn kat en haar pasgeboren zesling. In de straat geen slingers of vlagge tjes; daar zijn we hier te nuch ter voor." Methaar22jaarstaatJoan nog maar aan het begin van de mu zikale carrière, waarvan ze al sinds haar zesde droomt. Self made als ze is, bereikte ze haar resultaten tot nu toe vooral op eigen kracht. "Ik hou ervan om dingen zelf te ontdekken en le ren. Gitaar- en zangles heb ik bijvoorbeeld nooit gehad." Lees verder op pagina 3 Francis Picabiastraat 28 te Rotterdam Nesselande Volumineuze en karakteristieke villa met garage! Vraagprijs €549.000,= k.k.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 1