Frisse start Avondvierdaagse Hup Holland Hup nlJ3^ CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. RIOOL VERSTOPT? SERVICE Gewoon even bellen!!! editie: zuidpias 3 4e jaargang nummer 1494 6 juni 2012 PuzzelPret in H Bestemmingsplan Zevenhuizenaren H Prachtige stoet Aanleg nieuwe aansluiting Hart van Holland H Zevenster vastgesteld H naar Oekraïne H puntgave brommers H A20 van start reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen >A UUR Verdachten brand stichting moskee aangehouden Getuigen incident Knibbelweg gezocht 1 UW DROOMHUIS! 0180-332222 BHART /AN HOLLAND Pagina 3 H Pagina 9 H Pagina 15 H Pagina 17 H Pagina 33 Jopie en Wim Raaphorst hebben de afgelopen week honderden deelnemers ingeschreven. Zowel op de diverse basisscholen als op zaterdag 2 juni in winkelcentrum Dorrestein noteerde het echtpaar de namen van meer dan duizend wandelaars. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 23-jarige man uit Nieu werkerk en een 22-jarige inwoner van Rotterdam, die worden verdacht van brand stichting bij een moskee aan de Prins Berhhardstraat, blij ven nog veertien dagen vast zitten. Dat heeft de rechter commissaris vrijdag I juni besloten. In de nacht van 6 op 7 april brak er brand uit in het ge bedshuis. Daarbij ontstond schade aan de voordeur. De brand bleek aangestoken. Politieonderzoek leidde naar de twee verdachten, die op dinsdag 29 mei werden aan gehouden. De twee beken den na hun aanhouding dat zij betrokken waren bij de brandstichting. Zevenhuizen - De poli tie kreeg vrijdag 1 juni omstreeks 13.45 uur een melding binnen over een gewonde man aan de Knib belweg in Zevenhuizen. Een getuige zag een man uit de sloot komen die gewond was aan zijn hoofd en hand. De man is vervolgens op zijn fiets weggereden. De poli tie wil graag weten wat er precies is gebeurd en is op zoek naar getuigen die iets gezien hebben op de krui sing Knibbel weg/Zuidelijke Dwarsweg in Zevenhuizen. Deze kunnen zich melden bij de politie Gouda via 0900- 8844. Winterjassen, sjaals, een enkele paraplu; het is wel eens mooier weer geweest aan het begin van de Avondvierdaagse, maar tijdens de eerste wandelavond op maandag 4 juni kwamen de wandelaars in elk geval droog over. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Avondvierdaagse, zoals ieder jaar georgani seerd door voetbalvereniging Nieuwerkerk, ging maandag 4 juni voor de 32e keer van start. Kinderen, veelal met gevulde rugzakjes om, renden rond 18.00 uur al driftig rondjes op het terrein van de voetbalclub. Terwijl zij hun energie al aan het verspillen waren nog voordat de tocht over vijf kilometer van start ging, begon een kleine groep fanatieke wandelaars aan de eerste van de vier tochten over tien kilometer. Door Bart Jansen Ondertussen stonden de ouders van de kinderen die aan de vijf kilometer lange tocht meedoen geduldig in de rij om hun startbewijzen op te ha len. Dat lange wachten was aan veel kinderen niet besteed en veelvul dig was dan ook de vraag te horen wanneer ze mochten gaan lopen. Om even voor 18.30 uur stond er een grote stoet met grote en kleine wandelaars klaar om te beginnen aan de eerste wandeltocht van de week die hen via de Oostringdijk richting Nesselande bracht. In de loop van de avond maakte een drei gende lucht plaats voor een voor zichtig avondzonnetje. Hopelijk zijn de weergoden de wandelaars goed gezind en blijft het ook de andere wandeldagen droog. De intocht is op donderdag; Nieu werkerk kleurt dan oranje want het thema is, hoe kan het ook anders, het EK voetbal. Zevenhuizen - In heel Nederland neemt de oranjekoorts zo lang zamerhand toe. Straten worden versierd, kroegen gerestyled en in de winkels struikel je bijna over de oranje gekleurde artikelen. Het gros van de Nederlanders ziet de EK-wedstrijd komende zaterdag (Nederland-Denemarken) vanaf de bank in eigen huis of bij vrienden. Maar er reizen ook enkele Neder landers af die één van de poulewed strijden 'live' in Oekraïne gaan vol gen, zoals het echtpaar Eindhoven uit Zevenhuizen. Gisteren is de of ficiële Oranje Karavaan vertrokken. In Hart van Holland deze week een oranjespecial waarin plaatselijke ondernemers een voorschot nemen op de uitslagen van één van de pou lewedstrijden. Lees verder op pagina 15 De oranjekoorts slaat toe. In Zevenhuizen staat het echtpaar Eindhoven in de startblokken om naar Oekraïne af te reizen. Rioolservice P VAN ADHICMEM MOORDRECHT 0182 3 75823 00-53373931 www.rioolservice-pvanadrichem Pr. Beatrixstraat 14 te Moordrecht www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 1