donderdag en vrijdag •jfcf neeleman W Een nat pak voor bijna vijfduizend fietssters CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. Piwiwfflwwwwr VT J Intratuin Zuidpias *13 Budqetketel.nl UW DROOMHUIS! editie: zuidpias 35 jaargang nummer 1497 Jeroen weet: de aanhouder wint Voetballers op de koffie bij Love '70 Contre Ie Montre Film Achtbaan vertoond in Moerdregt 2 7 juni 2012 Kandidaten aan de clubsandwich Pagina 35 KO 0 PAV0 ND to, 21.00 uur. maandag- dinsdag- woensdagavond gesloten DE BOUWHOF De grootste bouw en woon winkel in de regio Sanitair Tegels Keukens Kasten Verlichting Vloeren gordijnen www.bouwhof.nl installatietechniek 088-5006050 www.budgetketel.nl AS 'S 38 S Overname Vestia Zuidpias stap dichterbij Zomerpakketten bij de Voedselbank OVERAL EN ALTIJD www.hartvanholland-online.nl A ft HART HOLLAND Pagina 15 Pagina 17 Pagina 27 Pagina 31 Die regenkledinglijn komt er, zo belooft Leontien met een knipoog. Nesselande - De roze tinten van de Expo Area, het startpunt van de Leontien Ladies Ride, stonden zondag 24 juni in schril contrast met de grijze luchten boven de Zevenhuizerplas. De regen en daarbij behorende kou weerhielden echter slechts een enkeling ervan om te gaan fietsen. De toertocht mocht een krappe vijfduizend fietssters verwelkomen en beleefde dus weereen suc cesvolle editie. Door Bart Jansen De hele wijk Nesselande kleurde roze. Overal fietsten dames met roze hoedjes, roze shirts, roze shawls of roze poncho's aan. Allemaal op weg naar de start op de Kosboulevard, alwaar zij alvast opgewarmd zouden worden voor de fietstocht. Met wat carnavaleske krakers werd de sfeer er goed in gebracht. De vrouwen zongen vrolijk mee en wachtten ge duldig totdat het startschot gelost ging worden. Maar dat gebeurde niet voordat zij waren toegesproken door de orga nisator van de tocht, Leontien van Moorsel zelf. De oud-wielrenster liet met een knipoog weten dat ze zo snel mogelijk een regenkledinglijn gaat uitbrengen. Om kwart over tien begonnen de eerste, snelle, fietssters aan hun 69 kilometer lange tocht. Kort daarna vertrok de tweede groep en vanaf dat moment was iedereen vrij om te starten. Normaal gesproken zit er ongeveer een kwartier tussen de start van de verschillende groepen, maar vanwege het gure weer werd gekozen voor een open start. Dit om onnodig wachten en afkoelen in de regen te voorkomen. Compliment Een uitkomst, ook voor Nel Vonk en Lucie Polman. Het tweetal deed voor de eerste keer mee aan de rit en vertrok rond een uur of elf vanaf de Kosboulevard. Zij fietsten de 35 ki lometer lange route in krap drie uur. Om twee uur bereikten zij met een nat pak de finish weer. "We hebben erg genoten en willen de organisa tie een groot compliment geven. De route was duidelijk aangegeven en alles was tot in de puntjes verzorgd. Wij doen volgend jaar gewoon weer mee", aldus Polman. Het nadeel van de open start was wel dat sommige deelnemers 'te vroeg' bij de finish arriveerden. Zo was het om twee uur vrij druk bij de finish, maar bleven er maar weinig dames hangen om ook het finish- feest, waar Dries Roelvink zijn op wachting maakte, om drie uur nog mee te maken. Lees verder op pagina 35 Intratuin Bredeweg 86c, 2761 KA Zevenhuizen intratuin I -4-.. 'SoiMuei en HJimch Edlsonstraat 115 - 2723RT Zoetermeer - 079-3310700 CAS WATER CV. ELEKTRA DUURZAME ENERGIE vwvw.neeleman.com 0182-640090 Sicilieboulevard 552 te Rotterdam Nesselande Bijzonder luxe penthouse van ca. 165 m2 met balkon en dakterras! r w Ti w* i t "IjRfftPV «K -J» «ril Vraagprijs €639.000,= k.k. 0180-332222 www.vdpanne.nl -1 Zuidpias - Deze week praten Woonpartners Midden-Hoiland en het interim-bestuur van wo ningcorporatie Vestia verder over een overname van woonbedrijf Vestia Zuidpias. Woonpartners bracht op 1 juni een integraal bod uit op alle wo ningen, personeel en projecten van Vestia Zuidpias. Vrijdag 15 juni reageerde Vestia positief op dit bod. Zorgvuldige toetsing Woonpartners laat de komende maanden een 'due diligence' onderzoek uitvoeren. "Dit is een onderzoek, waarbij het hele be drijf 'binnenstebuiten wordt ge keerd', zodat we niet voor ver rassingen komen te staan. We hebben het over een omvang rijke overname, waarbij vooral bij de nieuwbouwprojecten veel partijen zijn betrokken. Al die afspraken en contracten vergen een zorgvuldige toetsing", aldus directeur-bestuurder René Mas- cjni. Het onderzoek neemt naar verwachting een maand of twee in beslag. Nesselande - Vrijdag delen wijk bewoners en vrijwilligers van de kerk in Nesselande zomerpakket ten uit aan cliënten van de voed selbank. Het pakket bevat artike len als wasmiddel, tandpasta en shampoo. Elke vrijdag zijn de vrijwilligers van 11.00 tot 11.30 u in De Kris tal aanwezig voor het uitdelen van voedselpakketten, een bakje thee of koffie, en het voeren van een gesprek. Voor deze extra zomeraetie heeft de kerk in de gemeente luxere artikelen inge zameld.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 1