Verkiezingsstrijd binnen de lijntjes Shop voor bijna nop i&L G VJ CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. Evert Knoester overleden ■arking V neeleman Budaetketel.nl 0P=0P 13 UW DROOMHUIS! A editie: zuidpias Sponsoractie maakt American Dream mogelijk Hoge opkomst tienerweek 35 jaargang nummer 1504 15 augustus 2012 De teller van het leven staat op 107 Eerste fase plan Stevensstraat voltooid Zon, zand en water: zomerweek in Nesselande SALE bij Intratuin i intratuin 1 installatietechniek 088-5006050 www.budgetketel.nl 0180-332222 CuliNESSE morgen van start OVERAL EN ALTIJD: WW HART VANHOLLAND-ON LINE. NL ^HART Pagina 17 HOLLAND Pagina 19 Pagina 21 Pagina 25 Pagina 36 Zuidpias - De landelijke verkie zingsstrijd voor het Tweede Kamer lidmaatschap barst vanaf volgende week ook in Zuidpias los. Maar het traditionele plakken (en óverplak- ken) behoort tot hetverleden. Maan- dag werd het eerste verkiezingsbord gecoördineerd beplakt. Door Judith Rikken Geen campagne, zonder plakken, vindt WD-Kamerlid Tamara Venrooy uit Nieuwerkerk. Natuurlijk kwam ze er maandag, net als collega-po liticus en Zevenhuizenaar Ferry Wij nen (TON Zuidpias) voor naar de ge- meentewerf. Beide kandidaten voor het Tweede Kamer-lidmaatschap mochten met burgemeester Gert- Jan Kats het eerste aanplakbord van verkiezingsposters voorzien. Maarecht charme had het voor Ven rooy niet: "Ik mis wel het groepsge voel; datje met je partijgenoten een datum prikt en met een stapel pos ters en lijm op pad gaat. Dat je de auto op de meest onmogelijke plek ken moet parkeren om bij de borden te komen en dat er iemand van een ladder valt. En natuurlijk het biertje achteraf." Houtlijm Hetgecoördineerd plakken op maan dagochtend is onderdeel van de ver kiezingen Nieuwe Stijl in Zuidpias. De gemeente wil de verkiezingen op 12 september doelmatig organise ren en op de kosten besparen. De partijen zelf laten plakken, kostte de gemeente in het verleden te veel, aldus de burgemeester. "Pos ters werden over elkaar geplakt, gaven rommel als ze na een flinke bui alweer van het bord vielen, of werden met nietjes of houtlijm zo Ferry van Wijnen, burgemeester Gert-Jan Kats en Tamara Venrooy beplakten maandag met burgemeester Gert-Jan Kats het eerste verkiezingsbord. stevig bevestigd dat we de borden na afloop niet goed schoon kregen." Om klachten behandelen, rommel opruimen en nieuwe borden aan schaffen te voorkomen, hanteren de medewerkers van de gemeente de komende tijd zelf de behangkwast. Zo is er voor iedereen een plekje en blijven de posters netjes binnen de met tape aangebrachte lijntjes. En, zo meent de burgemeester: "Als iets netjes is, dan is de drempel ook ho ger om ermee te gaan rotzooien." De borden worden begin volgende week op veertien locaties in de ge meente geplaatst. Lees verder op pagina 7. N0PRUI1 ÏPl (o Moordrecht - Oud-raadslid voor de SP Evert Knoester is 9 augus tus op 59-jarige leeftijd over leden. Knoester was sinds mei 2009 voor de SP Zuidpias actief en moest zijn taken een jaar later wegens ziekte neerleggen. Knoester was nauw betrokken bij de vaststelling van het SP- programma en de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezin gen van november 2009. Ondanks zijn ziekte nam hij de functie van lijsttrekker op zich. Na de verkie zingen trad hij aan als raadslid, een functie waarvoor hij zich na vijf maanden liet vervangen, om zijn aandacht te kunnen richten op zijn herstelproces. Vanaf sep tember 2010 nam André Muller de raadszetel in. "Evert Knoester was in staat een stap terug te doen en zaken eens van de andere kant te bekijken", aldus Muller. "Onderzijn leiding hebben de leden in workshops de thema's voor het verkiezingspro gramma mede kunnen vormge ven. Het is triest dat zijn gezond heid hem parten is blijven spelen en er op deze leeftijd een einde aan zijn leven is gekomen." In het dagelijks leven was Evert Knoester wiskundedocent in het middelbaar onderwijs. Zaterdag 18 augustus Intratuin Zoetermeer, Voorweg 192 Intratuin Pijnacker, Rijskade la Intratuin Zevenhuizen, Bredeweg 86c Donderdag en vrijdag koopavond. www.intratuin.nl CAS WATER CV. ELEKTRA DUURZAME ENERGIE www.neeleman.com 0182-640090 Bermweg 38 te Rotterdam Luxe vrijstaand landhuis op royale kavel van 784 m2 in een oase van rust! www.vdpanne.nl Nesselande - Om 17.00 uur gaan donderdag 16 augustus de poorten open van CuliNESSE, het culinaire muziekfestival op het strand van Nesselande. Op het 8000m2 grote festivalter rein staan negen restaurants, veertien sfeervolle bedoeïenen tenten, zeecontainers, terrassen en een 160 meter lange houten vlonder. Zeventien artiesten en bands maken hun opwachting op het hoofdpodium, waaronder Candy Dulfer (donderdag om 21.00 uur) en Glennis Grace. Mystery guest Op zaterdag wordt een optre den verzorgd door een mystery guest optreden. "Geruchten doen de ronde, maar we houden het nog even geheim", aldus de organisatie. "De kaartverkoop gaat hard. Het VIP Business-to- Business gedeelte is al helemaal uitverkocht", vertelt Robert Boevé, een van de organisato ren. "We hebben er ontzettend veel zin in en de opbouw is al in volle gang." Kinderen tot twaalf jaar mogen gratis naar binnen. Voor hen is er een groot Kids Paviljoen waar van alles te beleven is. Candy Dulfer op het strand van Nesselande.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 1