Leesvoer voor mannen ■1 Herenschoenen ederwaren www.bremmerwaddinxveen.nl HART VAN HOLLAND I MANNENWERELD I 14 NOVEMBER 2012 Schoenen: Kerkweg-Oost 173-177, Waddinxveen, tel.: 0182 - 61 20 12 Lederwaren: Passage 216, Waddinxveen, tel.: 0182 - 63 34 77 Openingstijden: di t/m vr 9.00 - 12.30 13.30 -18.00 uur, zaterdag 9.00 -17.00 uur, donderdag, koopavond 19.00 - 21.00 uur Voor heren hebben we weer een zeer gevarieerde winter collectie. Zoekt u geklede schoenen, sportieve schoenen of juist een comfortabele schoen? In onze lederwarenwinkel hebben we tassen in alle soorten en maten. Zoals een trolley voor als u op reis gaat, of juist een mooie werktas die bij uw nieuwe garderobe past. We hebben een uitgebreide collectie leren tassen van merken als The Bridge, Claudio Fericci, Plevier en Samsonite en een grote collectie rugtassen van Eastpack. Bij ons bent u op het juiste adres. We hebben schoenenvan bekende merken als bijv. van Bommel, Floris van Bommel, Pantofola dVTro, Blackstone, Mephisto, enz. In onze winkel verkopen we naast tassen ook portemonnees, riemen, paraplu's ep koffers. NNENWERELD Mannen van Zuidpias, mannen van Waddinxveen: het Hart van Holland trakteert u deze week op een speciale bijlage: MANNENWERELD. Wat moet u zich daar nu toch bij voorstellen? Voetballeren metroman David Beckham komt niet aan het woord, het formatieduo Rutte/Samsom had deze week geen tijd voor ons en ook Robbie Williams miste de afslag Waddinxveen/Zuidplas. Nee, wij houden het liever lokaal. Waddinxveen en Zuidpias hebben veel gemeen: zo hebben ze beide een wet houder die in zijn vrije tijd graag op de trike/motor stapt. Kees de Jong en Arjen Hazelebach komen in Mannenwereld aan het woord over hun hobby. Onze columnist gaat u - mét een knipoog - overtuigen van 'de langverwachte te rugkeer van de mannelijke eer' en diverse ondernemers informeren u over onder andere mode, whiskey en motoren. Veel voordeeltjes ook voor u, Zuidpias/ Waddinxveen-man: Kijk op ogen, De Mannenmode, Greenfield, Bremmer schoenen, Leo's drankenhuis, Nicoschouw open haarden, Arja's Wassalon, Harley Davidson en Gallery Groene Tuin; zij al len verleiden u de weg naar hun winkel te vinden. Geloof ons, het is de moeite waard. Vrouwen mogen overigens ook best een kijkje nemen in deze Mannenwereld. 'Triker' Keesde Jong. (foto: Lieuwe Jan Hettema) podologie schoenen pedicure schoenreparotie

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 17