Vechtsportevenement Sport school Brothers VC Nesselande dichtbij stunt Gelijkspel Groeneweg WVZ stevig op derde plek Goede wedstrijd voor IJssel O HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 14 NOVEMBER 2012 47 Boksen Volleybal Voetbal Zwemmen Hockey Nieuwerkerk aan den IJssel - Sport centrum Brothers organiseert voor zaterdag 24 november een groot vechtsportevenement. Op het pro gramma staat onder meer het we reldtitelgevecht tussen Roxana van Gaal van Team Brothers en de Itali aanse Martina Mercinelli. Het evenement vindt plaats in de sportschool aan de Maalderij 16. Zaal open om 17.00 uur; het programma start om 18.00 uur. De toegang be draagt in de voorverkoop 17,50 euro en 20 euro aan de zaal. Reserveren kan via 06-81778885 of via www. sportcentrumbrothers.com. Zevenhuizen-Alshoudervan de rode lantaarn reisden de dames van VC Nesselande zaterdag 10 november af naar het Brabantse Beers. Daar wachtte een moeilijke confrontatie met het thuisspelende Energo. De eerste set was een foutenfes- tival waarin Energo met de 25-21 setwinst aan de haal ging. In de tweede set nam de Zevenhuizense ploeg brutaal de leiding. In korte tijd stond het 0-7 dankzij een hoge servicedruk. Het harde en goed ge organiseerde werken werd beloond met een 20-25 setwinst. In de derde set hielden beide ploegen elkaar tot een stand van 11-11 in evenwicht maar daarna had de ploeg uit Ze venhuizen het beste van het spel, 15-25. Beide ploegen bleven in het vierde deel van de wedstrijd tot het einde bij elkaar. Bij 24-24 was het Energo dat het hoofd koel wist te houden en met twee punten de setwinst met 26-24 in eigen huis hield. In de barrage kon Nesselande tot halverwege in het spoor blijven maar toen was de 'koek' op. Energo won de laatste set met 15-9 en trok de wedstrijd met 3-2 naar zich toe. Zaterdag 24 november wordt in Ze venhuizen de derde ronde van de nationale beker gespeeld. In een driekamp treft Nesselande twee ploegen uit de Topdivisie. Om 13.00 uur speelt Nesselande tegen Vught, om 15.00 uur Vught tegen Veracles en om 17.00 uur Veracles tegen Nesselande. Zevenhuizen - Ondanks de 0-0 uitslag van de wedstrijd van Groeneweg te gen hekkensluiter VEP kreeg het publiek zeker geen saaie wedstrijd voorge schoteld. Er werd door beide partijen hard gewerkt; kwalitatief viel de wed strijd tegen maar de inzet van de teams was er niet minder om. In de eerste helft was VEP de bovenliggende partij terwijl Groeneweg na de rust het beste van het spel had. De eerste kans was, al in de eerste minuut, voor Groeneweg, maar Joey Grootscholten had iets te veel tijd nodig om goed aan te leggen. Die zelfde Grootscholten had zijn team tien minuten voor rust op voor sprong kunnen brengen, maar vond doelman Ossebaar op zijn weg. Tus sendoor wist Johan Hoogeveen met twee prima reddingen VEP van een voorsprong af te gehouden. Twee minuten voor de rust viel doelman Hoogeveen geblesseerd uit. Zijn ver vanger Mare Grootscholten hoefde in de tweede helft nauwelijks in ac tie te komen. Een kwartier voor tijd kopte Maurice Eckhardt tegen de paal en een doelpunt van de thuis club werd afgekeurd wegens buiten spel. Zoetermeer/Waddinxveen/Zeven- huizen - Voor de landelijke compe titie werd in het weekend van 10 en 11 november de tweede ronde ge zwommen. In het zwembad van de Sportboulevard in Dordrecht streden WVZ uit Zoetermeer, MMC uit Dor drecht en de Columbiaan uit Voor hout om de punten in de hoofdklas se. De WVZ zwemmers presteerden uitstekend; veel persoonlijke records en winst op drie van de vier estafet tes. WVZ 1 verstevigde de derde plek in de landelijke hoofdklasse en team WVZ 2 blijft meedraaien in de top tien van de landelijke C klasse. Isabelle de Waard uit Zevenhuizen zwom de 50 meter schoolslag in 48,65. Waddinxvener Ronald Van Noort zwom de 100 meter vrije slag 1.08,67 en de 200 meter wisselslag in 2.56,36. Broer Niels zwom de 50 meter schoolslag in 52.86 en 100 meter rugslag in 1.32,13. Nieuwerkerk aan den IJssel - De IJssel startte zondag 11 novem ber scherp in de wedstrijd tegen Spirit en met twee grote kansen binnen vijf minuten was de toon gezet. Toch was het Spirit dat de openingstreffer kon noteren. Door felheid werd de thuisploeg afgetroefd. Een goede loopactie van Karen Stange aan de rech terkant leidde de gelijkmaker in. Melanie Pothof stond in de cirkel goed opgesteld om de pass bin nen te schieten. Na de gelijkma ker ging het beter lopen bij De IJssel en Spirit werd goed op de eigen helft gehouden. Pothof bracht De IJssel uit een strafbal op voorsprong. Na de rust schroefde De IJssel het tempo op en Spirit kwam er nog weinig aan te pas. Zo'n vijf minuten voor tijd gooide de thuisploeg de wedstrijd defini tief op slot. Een goed genomen vrije slag van Christel Boers werd door Karen Stange doorgekaatst op Jorien Haubrich, die alleen op de Schiedamse keepster afging. Met een goede actie bepaalde zij de eindstand van de wedstrijd op een 3-1 overwinning voor de Nieuwerkerkse dames. Arbeidzaam en dom Wilde cafébezoeker Bang knaagdier Goedgeklede viervoeter Spaarzame zwemmer Knorrig roofdier Koele knager Gewapende zwemmer Dier dat voordeel geeft 10. Drankzuchtige vogel 11. Dit vogeltje is graag thuis 12. Paard aan boord 13. Sportieve zwemmer 14. Gelovige vogel 15. Kampeervis 16. Scherp computeronderdeel 17. Werkschuwe edele viervoeter 'Its a man's world, in de uitvoering van James Brown, wie kent hem niet?! Deze week in het Hart van Holland extra aandacht voor de man. Een echte mannenpuzzel mag dan niet ontbreken Verzin bij de gegeven cryptische omschrijvingen een dier, vul in de oplossingsbalk de gevraagde letters in en u weet waar u in de krant naar moet zoeken Dames mogen natuurlijk ook gewoon meepuzzelen! Oplossing 7 november; Navigeren en Kaartlezen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 47