Stijlvol hst jaar uit Bij öorn Zwembad de Koornmolen blijft opeiiu een S cadeau fietsklaar.nl 06-30 72 72 12 12 HARTVAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS] 5 DECEMBER 2012 Burg. Boerstraat 2 2761 VP Zevenhuizen Tel. (0180) 633050 www.hoogendoornoptiek-hoortechniek.nl Dé mobiele fietsenmaker «SSftP 9RI t» it De Gemeente Zuidpias start met een onafhankelijk aanvullend onderzoek naar het zwemwater in de Gemeente. Met deze beslissing komt er een eind aan een lange tijd van onzekerheid voor het personeel en de klanten van de Koornmolen. Wij zijn dan ook erg opgelucht. Bij deze willen wij onze leden van harte bedanken voor hun ge duld, medeleven en steun! Wij zijn er van overtuigd dat de aanwezigheid bij de com missie- en raadsvergadering en het sturen van brieven naar de raadsleden van de co alitiepartijen ervoor heeft gezorgd dat deze raadsleden van gedachten zijn veranderd! Wij bedanken de vijf oppositiepartijen: VVD, Trots op Nederland, D66, Gemeentebe langen Zuidpias en SP voor hun enorme inzet om deze breed gedragen motie door de Raad heen te krijgen. Tevens geven wij blijk van respect voor de besluitvorming van de 3 coalitie partijen, CDA, PVDA en Christenunie/SGP, die uiteindelijk achter het initiatief van de oppositie partijen zijn gaan staan. Daarnaast een woord van grote dank aan de actiegroep, o.l.v. Janet de Graaf, Fijtje van den Bosch en Vanessa Vos. Zwemles Heeft u getwijfeld om uw kind op te geven voor zwemlessen i.v.m. de onzekerheid van de toekomst van het zwembad? Dat is nu niet meer nodig, want de Koornmolen heeft zoveel vertrouwen in de uitkomst van het onafhankelijk onderzoek dat wij er vanuit gaan dat het zwembad open zal blijven. Voor uw geruststelling geven wij voor alle zekerheid en duidelijkheid aan: Indien, door onvoorziene omstandigheden, het zwembad over 1 jaar toch gesloten zal moeten worden, garandeert de Koornmolen dat de kinderen die dan bij ons op zwemles zitten, op de wachtlijst staan, of starten met zwemlessen, hun lessen ten alle tijden kunnen afmaken en hun diploma kunnen behalen! Aarzel dus niet en schrijf uw kind in bij de Koornmolen. Zwembad de Koornmolen is in een feeststemming dus als u uw kind dit jaar nog opgeeft hoeft u geen inschrijfgeld (t.w.v. 45,-) te betalen! December actie Koopt u in de maand december een 10-rittenkaart voor groepslessen, dan ontvangt u 15% kortingZwem je fit tijdens onze Aquajoggen-, Aquayoga- en 50Fit lessen Ook te gebruiken voor de lessen: Aquarobics, Aquashape, Aquamix, Trimzwemmen en Zwangerschapszwemmen. Tweemanspolder 6a, 2761 ED Zevenhuizen T:0180-631860 @:info@dekoornmolen.nl W: www.dekoornmolen.nl Lange Zijde 9a, 2761AV, Zevenhuizen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 12